Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,695 μηνύματα σε 78,988 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 532 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Εφαρμογές κινητής τηλεφωνίας

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 22:37, 16-02-14:

Shazam για να μαθαίνεις τον τίτλο του τραγουδιού που ακούς εκείνη τη στιγμή και δεν το ξέρεις (εννοείται θέλει ενεργοποιημένη την σύνδεση στο Internet), Spotify για να ακούς μουσική, Houzz για να κάνεις οφθαλμόλουτρο σε σπίτια και διακοσμήσεις, Taxibeat σε περίπτωση που χρησιμοποιείς συχνά ταξί 3G Watchdog για να ελέγχεις την χρήση των mb σου, Phonalyzr για να βλέπεις με ποιους μιλάς περισσότερο σε κλήσεις/sms, και VidTrim, Ringtone Editor Pro για να κόβεις/ράβεις video ή ήχους κλήσης αντίστοιχα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

DanaiPsa

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 78 μηνύματα.

H DanaiPsa Tumblr: http://danaeps.tumblr.com/ έγραψε: στις 15:51, 17-02-14:

Αρχική Δημοσίευση από Zed
Shazam για να μαθαίνεις τον τίτλο του τραγουδιού που ακούς εκείνη τη στιγμή και δεν το ξέρεις (εννοείται θέλει ενεργοποιημένη την σύνδεση στο Internet), Spotify για να ακούς μουσική, Houzz για να κάνεις οφθαλμόλουτρο σε σπίτια και διακοσμήσεις, Taxibeat σε περίπτωση που χρησιμοποιείς συχνά ταξί 3G Watchdog για να ελέγχεις την χρήση των mb σου, Phonalyzr για να βλέπεις με ποιους μιλάς περισσότερο σε κλήσεις/sms, και VidTrim, Ringtone Editor Pro για να κόβεις/ράβεις video ή ήχους κλήσης αντίστοιχα.
Ευχαριστώ πολύ. Αρκετά διασκεδαστικά! Ιδιαίτερα αυτό με τι κλήσεις πολύ με βοήθησε.
Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,886 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε: στις 18:53, 17-02-14:

Ναι, κι εμένα με βοηθάει να καταλαβαίνω ποιος μου ζαλίζει πιο πολύ τον έρωτα στην δουλειά.
Παράθεση

Γιώργος00753684 (Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O Γιώργος00753684 LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL έγραψε: στις 16:02, 21-07-14:

Να κανω μια ερωτηση-απορια ολων των συμμαθητων και φιλων μου. Γιατι ενω εχω καρτα μνημης 8 GB εκ των οποιων τα 7.GB ειναι ελευθερα δε μπορω να κατεβασω εφαρμογες και παιχνιδια. Υπαρχει λυση?
Παράθεση

Devian

Δραστήριο Μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

O Devian How deep is your love? έγραψε: στις 18:01, 21-07-14:

υπάρχει και η εσωτερική μνήμη του τηλεφώνου απο την οποία χρησιμοποιούν ενα μέρος όλες οι εφαρμογές, μαλλον έχει γεμίσει
Παράθεση

Γιώργος00753684 (Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Κούγκαρ της Ενωσης Ζωαδιων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O Γιώργος00753684 LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL έγραψε: στις 17:26, 10-08-14:

ξερετε καμια καλη εφαρμογη που να βρισκει στιχους απο τραγουδια που εχεις στο κινητο ? θελω ,οχι απλως να τους δειχνει αλλα να μπορεις να ακους και το τραγουδι... ευχαριστω,!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια