Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,825 μέλη και 2,472,478 μηνύματα σε 78,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 472 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Έκδοση διπλώματος οδήγησης

antoniokonstant

Νεοφερμένος

Ο antoniokonstant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O antoniokonstant έγραψε: στις 11:35, 26-07-18:

Ξέρει κάποιος πόσο καιρό κάνει να βγει ένα δίπλωμα αυτοκινήτου με έχουν πει γύρω στο 2μηνο αλλά από φίλους που το έχουν πάρει στις 40 μέρες περίπου βγαίνει και λιγότερο.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Achilleas1997

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Achilleas1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

O Achilleas1997 έγραψε: στις 12:24, 26-07-18:

Εννοείς αφού πέρασες την πορεία, πόσο καιρό κάνουν να το στείλουν ή πόσο καιρό παίρνει για να βγάλεις από το μηδέν;

Για το δεύτερο, μπορώ να πω ότι εξαρτάται από την πόλη και από το πόσο κόσμο έχει η σχολή. Εγώ πχ είχα αναμονή 4-5 βδομάδες για να δώσω τα σήματα στην Θεσσαλονίκη και ακόμα δεν έδωσα πορεία…

Στην επαρχία γίνεται πιο γρήγορα, έχει λιγότερη αναμονή. Πες από την αρχή στην σχολή οδηγών ότι βιάζεσαι για να σε τρέξουν όσο γίνεται.
Παράθεση

antoniokonstant

Νεοφερμένος

Ο antoniokonstant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O antoniokonstant έγραψε: στις 12:35, 26-07-18:

Από Θεσσαλονίκη είμαι απλώς έχω δώσει 2 φορές και τώρα πάω για την 3η και θέλω να δω σε πόσο καιρό θα βγει το δίπλωμα από όσο υπολογίζω αρχές με μέσα Σεπτέμβρη άμα πάνε όλα καλά.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 21:00, 26-07-18:

Σε 40 μερες περιπου μου ειχε βγει εμενα. Αλλα πηγα και το πηρα απο τα γραφεια τους, αν περιμενα να το στειλουν θα ειχαμε φαει καμια εβδομαδα ακομα.
Παράθεση

antoniokonstant

Νεοφερμένος

O antoniokonstant έγραψε: στις 11:00, 27-07-18:

Τόσο καλά... εδώ έχω ακούσει ότι μπορείς να τους ζητήσεις τον λόγο με γραπτή αίτηση που δεν το δίνουν νωρίτερα και αναγκαστικά τα κάνουν σε λιγότερο από βδομάδα επειδή δεν έχουν επιχειρήματα. Πότε το πήρες εσύ τώρα κοντά ή έχει χρόνια...
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 11:23, 27-07-18:

To 2013. Αλλα δε νομιζω να εχει γινει πιο γρηγορο το δημοσιο. Ισα ισα περυσι ενα φεγγαρι ειχαν σταματησει να βγαζουν for no obvious reason.
Παράθεση

antoniokonstant

Νεοφερμένος

O antoniokonstant έγραψε: στις 11:58, 27-07-18:

Για πέρσι το θυμάμαι είχαν και τις απεργίες..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια