Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,862 μέλη και 2,473,933 μηνύματα σε 78,710 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 543 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γενετικά μεταλλαγμένα τρόφιμα ,Monsanto

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,354 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 12:11, 05-03-16:

Όπως λένε και οι φίλοι μας οι Χριστιανοί, ο διάβολος μεταμφιέζεται πάντα σε άγγελο για να κάνει τη δουλειά του.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Πουπουλίνα

Επιφανές Μέλος

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 17,161 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε: στις 21:08, 05-03-16:

Βρε σεις....κανενας ας μην κανει ακτιβισμο.
Εγω προσωπικα κανενα σχεδιο δεν εχω.
Το ζητουμενο δεν ειναι αυτο,το ζητουμενο ειναι να ξερουμε το τι συμβαινει και να μην εχουμε παρωπιδες.Να ξεσκεπαζονται καποια πραγματα.Τοσο απλα.Πριν καποια χρονια δεν ειχαμε ιδεα τι εστι μοσαντο.Τωρα ξεσκεπαστηκε.Εκτος αν πιστευεις οτι πρεπει να μην ενημερωνεται ο κοσμος για το τι εστι Μοσαντο.Αληθεια,το πιστευεις;Δηλαδη να μην μαθαινει ο κοσμος για ολα αυτα;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πουπουλίνα : 05-03-16 στις 21:45.
1
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,354 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 04:02, 06-03-16:

Αρχική Δημοσίευση από Πουπουλίνα
Βρε σεις....κανενας ας μην κανει ακτιβισμο.
Εγω προσωπικα κανενα σχεδιο δεν εχω.
Το ζητουμενο δεν ειναι αυτο,το ζητουμενο ειναι να ξερουμε το τι συμβαινει και να μην εχουμε παρωπιδες.Να ξεσκεπαζονται καποια πραγματα.Τοσο απλα.Πριν καποια χρονια δεν ειχαμε ιδεα τι εστι μοσαντο.Τωρα ξεσκεπαστηκε.Εκτος αν πιστευεις οτι πρεπει να μην ενημερωνεται ο κοσμος για το τι εστι Μοσαντο.Αληθεια,το πιστευεις;Δηλαδη να μην μαθαινει ο κοσμος για ολα αυτα;
Μα δεν ξέρεις τι συμβαίνει... απλά αναπαράγεις την πολιτικά ορθή άποψη της εποχής όπως και πολλοί άλλοι σήμερα. Για να ξέρεις τι παίζει με τα μεταλλαγμένα πρέπει να διαβάσεις επιστημονικά papers ή τουλάχιστο να δεις συνεντεύξεις επιστημόνων που ασχολούνται πάνω στον τομέα, όχι άρθρα από το left.gr
1
2
Παράθεση

Πουπουλίνα

Επιφανές Μέλος

H Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος . Έχει γράψει 17,161 μηνύματα.

H Πουπουλίνα προστατευω τη φυση και τα ζωα=πολιτισμος έγραψε: στις 09:22, 06-03-16:

Αρχική Δημοσίευση από Ξεχασμένος
Μα δεν ξέρεις τι συμβαίνει... απλά αναπαράγεις την πολιτικά ορθή άποψη της εποχής όπως και πολλοί άλλοι σήμερα. Για να ξέρεις τι παίζει με τα μεταλλαγμένα πρέπει να διαβάσεις επιστημονικά papers ή τουλάχιστο να δεις συνεντεύξεις επιστημόνων που ασχολούνται πάνω στον τομέα, όχι άρθρα από το left.gr
Το αν ξερω,αστο καλυτερα να το κρινω εγω.
Εδω δεν μπορω να βαλω το ντοκιμαντερ με τις συνεντεξεις επιστημονων φιλτατε που ΕΧΩ ΔΕΙ,εδω μπορω να γκουγκλαρω και να βαζω μονο λινκς που βρισκω.
Αυτο εγινε κατανοητο η να το ζωγραφισω;
Η μοσαντο δεν ειναι θεμα δεξιων η αριστερων.
Η μοσαντο εχει πλεον αποκαλυφθει για αυτο και υπαρχουν τοσες αντιδρασεις οχι μονο απο τον κοσμο,που τωρα μαθαινει τι εστι μοσαντο,αλλα κυριως απο τους ειδημονες.
2
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,090 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 11:14, 27-07-17:

Επαναφέρω το θέμα καθώς η Monsanto αθωώθηκε από Ευρωπαϊκό Οργανισμό Χημικών Προϊόντων (ECHA).

http://www.efsyn.gr/arthro/syghoroharti-sti-monsanto

Το γεγονός ότι παρά την αθωώση της η εφημερίδα των συντακτών συνεχίζει την παγκόσμια προπαγάνδα το αφήνω ασχολίαστο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 27-07-17 στις 11:50.
1
Παράθεση

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,892 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 12:33, 18-08-18:

https://www.thepressproject.gr/artic...des-anthropous
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια