Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,667 μέλη και 2,466,972 μηνύματα σε 78,333 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 473 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Να μείνεις ή να φύγεις από την Ελλάδα;

Να μείνεις η να φύγεις από την Ελλάδα;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 13)
Συμφωνώ με την μετανάστευση
11
84,62%
Διαφωνώ με την μετανάστευση
1
7,69%
ΔΞ/ΔΑ
1
7,69%

doop

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο doop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 91 μηνύματα.

O doop έγραψε: στις 13:46, 20-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Και να η λανθασμένη άποψη.Για την κατάσταση της Ελλάδας ευθύνεται αποκλιστικα η Ελλαδα κανένα άλλο κράτος.Οταν επι 40 χρόνια πι Έλληνες έπαιρναν δάνεια για τα απαντά,όταν δεν πλήρωναν εφορία,όταν έκλεβαν το δημόσιο φυσικά δεν είναι να χρεωκοπήσουμε;
Α καλα, αρχίσαμε τώρα με τα κομματόσκυλα και τους δανειολήπτες και νομίζω ότι το πράγμα έχει εκτροχιαστεί εντελώς κάπου το Μαμησαμε και πέθανε και νεκροφιλος δεν υπηρξα ποτε! Οπως ειπε και η σειρηνα ... αντρ γεια και κσλη τυχη εκει στα ξενα που θα πας
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,761 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:47, 20-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από doop
Α καλα, αρχίσαμε τώρα με τα κομματόσκυλα και τους δανειολήπτες και νομίζω ότι το πράγμα έχει εκτροχιαστεί εντελώς κάπου το Μαμησαμε και πέθανε και νεκροφιλος δεν υπηρξα ποτε! Οπως ειπε και η σειρηνα ... αντρ γεια και κσλη τυχη εκει στα ξενα που θα πας

Άρα καμία ευθύνη οι Έλληνες;Οι Ευρωπαίοι φταίνε για την χρεωκοπία μας;Ωραία με αυτήν την νοοτροπια σε καμία 10αρια χρόνια το πολύ πάλι θα χρεωκοπήσουμε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Volkswagen Fan : 20-07-19 στις 14:24.
1
1
1
Παράθεση

Dreamweaver (Mad Lad)

Διάσημο Μέλος

Ο Mad Lad αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 695 μηνύματα.

O Dreamweaver έγραψε: στις 21:36, 20-07-19:

Οσοι λετε να την κανετε, καλο θα ηταν να σκεφτειτε ποιες λογικες οδηγησαν την χωρα στην κατασταση που σας αναγκασε να φυγετε (και αν οι ιδιοι εχετε καποιες απο αυτες). Εχω δει πολλα ατομα που πανε σε αλλες χωρες για δουλεια ή πτυχιο ή παρασιτικα για παροχες, κρατωντας τις λογικες των shitholes οπ'ολου ηρθαν. Οι χωρες δεν "ειναι" απλα ετσι οπως ειναι, σαν ενα στατικο, ντετερμινιστικο modifier, αλλα αποτελεσματα λογικων. Η Γερμανια και καθε αλλη χωρα μπορει ανετα, ουτε καν σε μια γενια, να γινει Ελλαδα, ή και το αναποδο. Δυστυχως δεν υπαρχει εκτιμιση για τα επιτευματα της Δυσης ή τις αρχες που την εκαναν αυτο που ειναι, και ακομη περισσοτερο αισθηση του ποσο ευθραυστα ειναι ολα αυτα. Οσοι εχουν νιωσει στο πετσι τους τον απολυταρχικο ψευτοαλτρουισμο και τον κολλεκτιβισμο, με τα οποια η Δυση φλερταρει παρα πολυ επικινδυνα, οφειλουν να δειχνουν που οδηγουν πραγματικα, οχι σε ουτοπιες αλλα την καταστροφη
1
Παράθεση

Guest 647452

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 647452 έγραψε: στις 01:01, 21-07-19:

Απλα φυγετε οσοι μπορειτε.Η χωρα αυτη ειναι wannabe καπιταλιστικη μονο που δεν ξερει πως να ειναι καπιταλιστικη.
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura, Orange_Crush, Εχέμυθη, Countdown

Βρείτε παρόμοια