Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,844 μέλη και 2,473,390 μηνύματα σε 78,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 190 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Χρήμα και ερωτικές σχέσεις

cortomaltese

Δραστήριο Μέλος

Ο cortomaltese αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O cortomaltese έγραψε: στις 22:40, 19-01-17:

Πιστευτετε οτι το χρημα παιζει μεγαλο ρολο στις γυναικες?
Εγινε ενα πειραμα στην Αμερικη ,με μια φεραρρι με χρυσα ζαντολαστιχα.
Ο τυπος ζητουσε απο μεγαλο πληθυσμο γυναικων να βγουνε για ποτο επαιρνε αντιδραση και μετα περναγε απο μπροστα τους με μια φερραρι.Και ολες του φωναζαν να γυρισει πισω...

Παιζει ρολο το χρημα τελικα η οχι ?Ποια ειναι η αποψη σας?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,522 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 22:50, 19-01-17:

Σίγουρα παίζει ρόλο για κάποιες γυναίκες αλλά τέτοια «πειράματα» είναι συνήθως staged φάρσες για views στο youtube.
4
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,698 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 23:04, 19-01-17:

Το χρήμα πάντα παίζει ρόλο, ας μη κοροϊδευόμαστε. Θωρείται (κι ως ένα βαθμό είναι) δύναμη κι εξουσία.
Όμως η ιδιότητά του να θέλγει, δεν αφορά μόνο γυναίκες, αλλά και άντρες.
3
Παράθεση

cortomaltese

Δραστήριο Μέλος

Ο cortomaltese αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O cortomaltese έγραψε: στις 23:38, 19-01-17:

Σε μια γενικευση τους αντρες δεν θα τολεγα τοσο.Δηλαδη αυτοι που τοχουνε ψαχνουνε για προσωπικοτητες γυναικων.
Πχ Ονασης -Καλας-Κεννεντυ
Λυκουρεζος -Ζωη Λασκαρη
Μαρινακης-Ρωσια
(εχει παρει ολες τις ρωσιδες στο σκαφος στη Μαρινα Αλιμου)

Και οι μεσαιες ταξεις δεν τους νοιαζει καθολου απλα να περνανε καλα θελουνε.
Αυτοι που δεν τοχουνε δεν κρινουνε.Ενω οι γυναικες αυτων των ταξεων αντιθετα δεν κρινουνε αλλα μολις παντρευτουνε ολη μερα ζητανε και ζητανε πραγματα και λεφτα.
Παράθεση

Tzimos

Νεοφερμένος

Ο Tzimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Tzimos Τα καλύτερα έρχονται έγραψε: στις 09:53, 20-01-17:

Καλημέρα,

Θεωρώ ότι παίζει μεγάλο ρόλο γιατί τους παρέχει - νιώθουν μία ασφάλεια στην ζωή. Κάνεις δεν μπορεί ( πιστεύω) να πει το αντίθετο ότι με χρήματα παραπάνω η ζώη γίνεται πιο εύκολη. Υπάρχουν πολλά παραδείγματα που βλέπεις γυναίκες να κάνουν επιλογές για τα χρήματα και όχι για τον έρωτα. Υπάρχουν όμως και γυναίκες που ψάχνουν το νορμαλ - την αγάπη - την εμπιστοσύνη. Τέλος είναι και στον άντρα τι θέλει να έχει δίπλα του είτε έχει χρήματα είτε οχι.
1
Παράθεση

Laptonas

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Laptonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O Laptonas έγραψε: στις 18:57, 20-01-17:

Αρχική Δημοσίευση από cortomaltese
Πιστευτετε οτι το χρημα παιζει μεγαλο ρολο στις γυναικες?
Εγινε ενα πειραμα στην Αμερικη ,με μια φεραρρι με χρυσα ζαντολαστιχα.
Ο τυπος ζητουσε απο μεγαλο πληθυσμο γυναικων να βγουνε για ποτο επαιρνε αντιδραση και μετα περναγε απο μπροστα τους με μια φερραρι.Και ολες του φωναζαν να γυρισει πισω...

Παιζει ρολο το χρημα τελικα η οχι ?Ποια ειναι η αποψη σας?

Όποιος είναι τόσο ηλίθιος να πιστεύει ότι το χρήμα δεν παίζει ρόλο του προτείνω να βγει έξω στον δρόμο γυμνός με ένα χαρτόκουτο γύρω του, να κοιμηθεί σε κανά παγκάκι και να ζητιανεύει...και μετά να περάσει από εδώ να μας πει τις ερωτικές του "επιτυχίες"
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ερωτικές σχέσεις - Από panagiotis_stav
      Το θέμα έχει λάβει 1180 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-03-19 στις 20:21.
    • Φίλοι και ερωτικές σχέσεις - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 158 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-12-11 στις 21:22.
    • Ερωτικές σχέσεις - Από Σπυρακος (^^)
      Το θέμα έχει λάβει 189 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-04-11 στις 22:22.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα