Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,856 μέλη και 2,473,756 μηνύματα σε 78,696 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 182 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αύξηση κατώτατου μισθού: υπέρ ή κατά;

Αύξηση κατώτατου μισθού. Υπέρ ή κατά

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 24)
Υπέρ
12
50,00%
Κατά
10
41,67%
ΔΞ/ΔΑ
2
8,33%

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,060 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 04:15, 05-02-19:

@princess, οσοι βγαζουν παραπανω απο εσενα, δεν σημαινει οτι ειναι αποκλειστικα τυχεροι. Μπορει να ειναι α) πιο εργατικοι, β) πιο εξυπνοι. Ηρεμισε λιγο γιατι με το παραμικρο θιγεσαι και τσιριζεις.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,297 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 08:29, 05-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
@princess, οσοι βγαζουν παραπανω απο εσενα, δεν σημαινει οτι ειναι αποκλειστικα τυχεροι. Μπορει να ειναι α) πιο εργατικοι, β) πιο εξυπνοι. Ηρεμισε λιγο γιατι με το παραμικρο θιγεσαι και τσιριζεις.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου γενικά υπάρχει αυτή η τάση στην Ελλάδα που οποίος παίρνει πολλά χρήματα των μειώνουμε και αρχίζουμε τα γνωστά πχ τυχερός κτλ.
1
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 11:05, 05-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου γενικά υπάρχει αυτή η τάση στην Ελλάδα που οποίος παίρνει πολλά χρήματα των μειώνουμε και αρχίζουμε τα γνωστά πχ τυχερός κτλ.

καλά, εδώ φτάσαμε σε σημείο να λέμε ότι όποιος παίρνει την επιχείρηση του πατέρα του είναι βολεμένος.
Ναι αλλά χρεοκοπεί και επίσης εύκολα στην αγορά, το θέμα δεν είναι να την πάρεις αλλά να την κρατήσεις ζωντανή
2
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,297 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 11:07, 05-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ανώνυμος Αλκοολικός
καλά, εδώ φτάσαμε σε σημείο να λέμε ότι όποιος παίρνει την επιχείρηση του πατέρα του είναι βολεμένος.
Ναι αλλά χρεοκοπεί και επίσης εύκολα στην αγορά, το θέμα δεν είναι να την πάρεις αλλά να την κρατήσεις ζωντανή

Πραγματικά έχεις απόλυτο δίκιο αλλά νομίζω ότι είναι χάσιμο χρόνου να ασχολούμε με την Ελλάδα.
Παράθεση

Devil

Επιφανές Μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,063 μηνύματα.

O Devil !!! έγραψε: στις 11:33, 05-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Έχει δικιο η princess. Αν κάποιος γνωριζει τα βασικά απο διαχειριση ανθρωπινου δυναμικού δεν θα δειξει το παραμικρο προσβλητικό σε έναν υποψηφιο. Αν δεν του κάνει απλά θα του πει ευχαριστώ για το χρονο σας και τέλος. Ολοι ξέρουμε οτι ειμαστε αναλώσιμοι και οτι η αγορά εργασιας ειναι σκληρό πεδιο. Αλλα δεν θα δειξει κάποιος προϊσταμενος (σοβαρος) κακη συμπεριφορά σε εναν υποψηφιο επειδη εχω νταραβεριστει με τέτοιους και επειδη εχω υπάρξει και εγώ προϊσταμενος και σε μεγάλη εταιρεια σου λέω ακριβώς αυτά. Τα ράσα δεν κάνουν το παπα αλλα ο παπάς τα ράσα.

Mια φορά ειχα πει σε εναν "χαλάρωσε δεν τρέχει τιποτα , ειμαστε εδώ για σένα. Μην αγχώνεσαι , κάτσε λιγο να ξεκουραστεις και τα ξαναλέμε σε λιγο πάρε και κανα τηλέφωνο αμα θέλεις κάνε και κανα τσιγάρο"
Παράθεση

hack3r

Επιφανές Μέλος

Ο hack3r αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,354 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 12:34, 05-02-19:

Τι σχέση έχουν οι προσβολές με τον κατώτατο μισθό? Δεν προσβάλει κάποιος επειδή είναι εργοδότης, προσβάλει επειδή άξεστος άνθρωπος.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Προξενιό: Υπέρ ή κατά; - Από kleftra
      Το θέμα έχει λάβει 72 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-11-18 στις 00:34.
    • Φοροκάρτα, Υπέρ ή Κατά; - Από parafernalia
      Το θέμα έχει λάβει 58 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φάκελος: Ελληνική Κρίση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-10-11 στις 13:35.
    • Υπέρ ή κατά των Πανελληνίων; - Από agiostimotheos
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Η Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-06-09 στις 23:20.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα