Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,846 μέλη και 2,473,501 μηνύματα σε 78,681 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 501 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλείνετε ποτέ τον υπολογιστή σας;

Πόσες ώρες μένει ανοιχτός ο υπολογιστής σας κατά τη διάρκεια του 24ώρου;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 190)
Λιγότερο από 1 ώρα
1
0,53%
1 με 3 ώρες
15
7,89%
3 με 6 ώρες
30
15,79%
6 με 10 ώρες
38
20,00%
10 με 15 ώρες
33
17,37%
15 με 23 ώρες
22
11,58%
Ο υπολογιστής μου κλείνει μόνο σε περίπτωση γενικού black out
51
26,84%

ZefiroS (Ανδρέας)

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 22 μηνύματα.

O ZefiroS (: έγραψε: στις 17:08, 26-07-08:

τον κλείνω μόνο σε περίπτωση που η διακοπή ρεύματος κρατήσει περισσότερο από 2 ώρες (τόσο κρατάει η μπαταρία) και τον κάνω restart για τα νέα installations! xD
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 22:21, 13-09-08:

Έχει να κλείσει εδώ και 8-9 μέρες και χωρίς reboot μάλιστα.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 15:41, 14-09-08:

To laptop το κλεινω οποτε δεν το χρησιμοποιω, και δεν το εχω και συνεχια στην πριζα, για να κανει τον κυκλο της η μπαταρια.
Τον σταθερο συνιθος των εχω ανοιχτο οσο ειμαι στο σπιτι, και οταν φευγω για ωρα τον κλεινω, εκτος και αν θελω να καταβεσω κατι. Και τον κλεινω και το βραδυ. Μετα απο τοσα χρονια συνεχος δουλειας και με αυτα που μου παθε ειπα να τον ξεκουρασω λιγο...
Παράθεση

DragonGuard

Νεοφερμένος

Ο DragonGuard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O DragonGuard Νίκος έγραψε: στις 17:32, 26-10-09:

Μία με τρεις ώρες
Παράθεση

staur0s (Σταυρος)

Νεοφερμένος

Ο Σταυρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O staur0s Όλα γίνονται για κάποιο λόγο..! έγραψε: στις 20:29, 30-10-09:

Το κλεινω συνηθως στις 12 το βραδυ και το ανοιγω λιγο πριν παω στο σχολειο(7 το πρωι)!
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 21:08, 30-10-09:

Πλέον το κλείνω μόνο τις νύχτες και αυτό διότι με ενοχλεί ο θόρυβος του.
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 22:09, 30-10-09:

Μακαρι να το κλεινα περισσοτερες ωρες, δυστυχως ομως εχω δουλεια και παραλληλα χαζευω στο διαδικτυο και ακουω μουσικη!
παντως με κουραζει η αληθεια ειναι και αναγκαζομαι πολλες φορες να εργαζομαι σε αυτον, ασε που χρειαζομαι καινουριο κι ολο το αναβαλλω!
Παράθεση

passenger123 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Υπεύθυνος πωλήσεων . Έχει γράψει 123 μηνύματα.

O passenger123 έγραψε: στις 04:00, 03-02-11:

Λοιπόν .. κατ΄αρχάς ωραία ερώτηση .Επειδή τα έχω χάλια με την τεχνολογία και δεν κατέχω τίποτε απο αυτήν σε μαγικό αριθμό που δεν είναι μικρότερος του..τρία ( pc - tv - κινητα - ρούτερ - media players - satellite receivers ..άνετα ανοίγω νέο κοτσ...λο )
η απάντηση δεν είναι πότε κλείνει το 1 pc αλλά πότε εγώ μετακινούμαι στο επόμενο ( για να μην τα κουράζω τα καημένα ..) μαζύ και με αυτό στην δουλειά μου ..θα έλεγα non-stop computing ..
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,870 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 14:27, 03-02-11:

Ε τώρα με το διάβασμα μένει πολύ λίγες ώρες ανοιχτό. 3ώρες το πολύ, υπάρχουν και μέρες που δεν ανοίγει καν.
Το καλοκαίρι πάλι, είναι ανοιχτό σχεδόν όλη μέρα και κλείνει αργά το βράδυ, αλλά όσο περνάνε τα χρόνια, τόσο πιο πολύ το βαριέμαι :\
Παράθεση

geor1979

Νεοφερμένος

H geor1979 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H geor1979 Μόλις απέκτησα φοντί σοκολάτας! έγραψε: στις 14:32, 03-02-11:

Επειδή η δουλειά μου έχει σχέση με το Internet, το PC δεν κλείνει ποτέ.
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 14:32, 03-02-11:

Και μετα νομιζα πως ημουν εγω καμμενος!
κοιτα περαση το Black out!
Παράθεση

johnjohn

Νεοφερμένος

Ο johnjohn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O johnjohn έγραψε: στις 12:44, 04-04-11:

Το laptop -που είναι λίγο παλιό- το έχω μόνιμα αναμμένο και συνδεδεμένο στο internet... να κατεβάζει torrents.
Το PC μου -που το πήρα πριν 2 μήνες- το προσέχω περισσότερο :-)
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 13:31, 04-04-11:

Ανάλογα... Στην Θεσ/νίκη κλείνει συχνά γιατί δεν έχω ίντερνετ και λείπω αρκετά από το σπίτι... Συν ότι τσιγκουνεύομαι το ρεύμα...

Στην Χαλκιδική όσο είμαι εκεί κλείνει σπάνια...
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 15:29, 04-04-11:

Κλείνει αλλά ανοίγει το άλλο, πιάνεται;
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 15:56, 04-04-11:

Βεβαίως και τον κλείνω τον υπολογιστή!! Φυσικά τον ανοίγω μέσα στα επόμενα 5 λεπτά!
Παράθεση

Giannoutas

Περιβόητο Μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,246 μηνύματα.

O Giannoutas Άρης μέχρι τον παράδεισο έγραψε: στις 12:04, 22-07-11:

Οταν παω για υπνο,δηλαδη ξεκουραζετε κανα 8-9 ωρες.

Αν και θελω να τον κλεινω ε δεν λεει τωρα για ψηλου πηδημα να τον ανοιγοκλεινεις και ας μην εχεις να κατεβασεις τπτ
1
Παράθεση

RunawayDreamer (Βίκυ)

Δραστήριο Μέλος

H Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 404 μηνύματα.

H RunawayDreamer ήταν η ζωή τους, λένε, τραγωδία... έγραψε: στις 12:53, 22-07-11:

Που ΄σαι μπαμπά να δεις τι λένε εδώ!
Δε ξέρετε την δούλεμα έχω φάει από αυτόν τον άνθρωπο επειδή αφήνω ανοικτό τον υπολογιστή, γιατί πάντα έχω κάτι να κατεβάσω.

Αλλά τον κλείνω που και που, άντε και κάποια φορά όταν πηγαίνω να μετρήσω προβατάκια...
Ααα, και όταν κάνει διακοπές η ΔΕΗ
Παράθεση

Ceres Victoria

Διακεκριμένο μέλος

H Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,708 μηνύματα.

H Ceres Victoria censored έγραψε: στις 23:25, 22-07-11:

Σχεδον παντα το κλεινω τα βραδια. Αν δεν το κλεισω θα το βαλω στο sleep. Επισης το κλεινω οταν δεν προκειται να το χρησιμοποιησω για αρκετη ωρα και οταν λειπω απο το σπιτι. Σε πολυ σπανιες περιπτωσεις το αφηνω ανοιχτο το βραδυ (πχ να φορτισω κινητο και itouch οταν μου βγαζουν μηνυμα χαμηλης μπαταριας)
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 23:49, 22-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Ceres Victoria
Σχεδον παντα το κλεινω τα βραδια. Αν δεν το κλεισω θα το βαλω στο sleep. Επισης το κλεινω οταν δεν προκειται να το χρησιμοποιησω για αρκετη ωρα και οταν λειπω απο το σπιτι. Σε πολυ σπανιες περιπτωσεις το αφηνω ανοιχτο το βραδυ (πχ να φορτισω κινητο και itouch οταν μου βγαζουν μηνυμα χαμηλης μπαταριας)
Να κάνω μια ηλίθια ερώτηση;
Το κινητό τι σχέση έχει με τον υπολογιστή;
Παράθεση

bettina

Δραστήριο Μέλος

H bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 184 μηνύματα.

H bettina έγραψε: στις 19:04, 23-07-11:

Δυστυχώς όλη μέρα καίει, αλλά προσπαθώ να τον κλείνω τα βραδια......
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια