Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,139 μέλη και 2,445,737 μηνύματα σε 77,368 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 261 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Γενικές σκέψεις για την πολιτική και την επικαιρότητα

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,390 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 23:42, 20-04-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Ο ΣΥΡΙΖΑ ήταν ότι χειρότερο καιρός να πάει εκεί που του αξίζει.
Συμφωνώ. Η περί ευθύνης λαού πού πάει όμως; Σε ένα ζευγάρι φταίνε και τα δυο μέρη αν ο γάμος πάει για διάλυση.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,998 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:02, 21-04-19:

Αρχική Δημοσίευση από nPb
Συμφωνώ. Η περί ευθύνης λαού πού πάει όμως; Σε ένα ζευγάρι φταίνε και τα δυο μέρη αν ο γάμος πάει για διάλυση.

Καλά εννοείτε ότι ο λαός φτάιει για όλα αυτά.Οταν ψηφίζει ότι να ναι μόνο και μόνο για να μπει στο δημόσιο τι περιμένεις;
1
Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,390 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 02:15, 21-04-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Καλά εννοείτε ότι ο λαός φτάιει για όλα αυτά.Οταν ψηφίζει ότι να ναι μόνο και μόνο για να μπει στο δημόσιο τι περιμένεις;
Oπότε λατρεία Φώτη, πώς περιμένεις από έναν λαό αυτής της υποστάθμης να κάνει σοφές επιλογές ή μάλλον, να αλλάξει κάτι από τη ζωή του όταν τα περιμένει όλα από την κάθε ΝΔ; Έχω κουραστεί να αναμένω αυτή την ελπίδα που από το 1830 είναι σαν το φαινόμενο Doppler ήχου. Θα σε παρέπεμπα να διαβάσεις ένα άρθρο του Κωστή Παλαμά στην εφημερίδα της εποχής, όταν κατακεραύνωνε την τότε Ελληνική κοινωνία που περίμενε κάποιο θαύμα στις αρχές του 20ου αιώνα. Οι άλλες χώρες καλημέριζαν την πρόοδο και τις επιστήμες ενώ η φτωχή Ελλάδα έτρωγε τις σάρκες της με ανεργία των νέων στις μεγάλες πόλεις, εγκληματικότητα και εσωτερικούς εμφυλίους μεταξύ των κυβερνήσεων που διαρκούσαν κάτι μήνες και του παλατιού! Τα αποτελέσματα που εισπράττουμε κάτι δεκαετίες αργότερα, ως μελλοντική γενιά εμείς, είναι λάθος και εκτός τόπου επιλογές που έκανε η κάθε προηγούμενη γενιά με την στάση της στην τότε επικαιρότητα. Ο Παλαμάς αναφέρει ότι οι Έλληνες αναπαυμένοι στη μιζέρια τους, με την άφιξη του 1900 ανέμεναν κάποιο ραβδί να αλλάξει τα πάντα...
Παράθεση

Ανώνυμος Αλκοολικός

Επιφανές Μέλος

Ο Ανώνυμος Αλκοολικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πετράλωνα (Αττική). Έχει γράψει 4,299 μηνύματα.

O Ανώνυμος Αλκοολικός έγραψε: στις 20:54, 22-04-19:

Παρουσίαση Ευρωψηφοδελτίου είχε σήμερα το Κίνημα Αλλαγής
Οι υποψήφιοι Ευρωβουλευτές είναι:

1. Ανδρουλάκης Νίκος

2. Αποστολοπούλου Βαρβάρα

3. Αρναούτογλου Σάκης

4. Βαρδακαστάνης Ιωάννης

5. Βροντάκης Ανδρέας

6. Γεωργάκη Βούλα

7. Γκέμη Αίντα

8. Γοσπονδίνη Ασπα

9. Δάλμας Ιωάννης