Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,969 μέλη και 2,478,510 μηνύματα σε 78,941 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 447 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο βιβλίο να μην διαβάσω;

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 12:18, 12-11-11:

"Πώς να σώσετε την χώρα σας: ένας πρακτικός οδηγός σε 10 βήματα", από Γεώργιο Α. Παπανδρέου
8
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 850 μηνύματα.

O Βλα έγραψε: στις 18:35, 21-10-13:

Μαντά, Δημουλίδου και γενικότερα όποιο βιβλίο έχει φωσφωριζέ εξώφυλλο.
Για να επένδυσαν τόσο στο εξώφυλλο μάλλον το περιεχόμενο είναι για τα σκουπίδια.
2
Παράθεση

anwnymos

Δραστήριο Μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O anwnymos after a mindfuck έγραψε: στις 19:46, 21-10-13:

η κατηχηση του επαναστατη του σεργκει νετσαγιεφ
ενας υμνος μισαλλοδοξιας και βλασφημηση για τις ιδεες που νομιζε οτι πρεσβευε ο νετσαγιεφ
Παράθεση

Johnnie Hunter

Νεοφερμένος

Ο Johnnie Hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Johnnie Hunter από βαρεμάρα έγραψε: στις 20:04, 21-10-13:

Το Χόμπιτ του Τόλκιν.

Λιγότερο βαρετό είναι να παρατηρεί κανείς τις μύγες που κάθονται στο περβάζι του παραθύρου.
3
Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε: στις 21:30, 22-10-13:

¨Η Κομψοτητα του σκατζοχοιρου¨ Barbery Muriel

νταξει και μεχρι τη μεση που εφτασα απορω με την υπομονη μου... το μοναδικο που το αφησα στη μεση

1
Παράθεση

Νάγια Τ.

Επιφανές Μέλος

H Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,134 μηνύματα.

H Νάγια Τ. Κατά τον δαίμονα εαυτού ☤ έγραψε: στις 21:47, 22-10-13:

Δεν το εχω διαβασει,αλλα δεν μπορω να καταλαβω τη λογικη που καποιος θα αγορασει,θα ξεφυλλισει και θα μπει στη διαδικασια να διαβασει εστω κ μια αραδα απο αυτο!
3
Παράθεση

aba (Φωτεινή)

Τιμώμενο Μέλος

H Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,965 μηνύματα.

H aba έγραψε: στις 22:25, 22-10-13:

Αρχική Δημοσίευση από merry poppins
¨Η Κομψοτητα του σκατζοχοιρου¨ Barbery Muriel

νταξει και μεχρι τη μεση που εφτασα απορω με την υπομονη μου... το μοναδικο που το αφησα στη μεση

Αλήθεια λες;;;; Το λάτρεψα!!
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 22:38, 22-10-13:

Το Ινφέρνο του Νταν Μπράουν. Ίδια ιστορία πάλι. Ένα μυστήριο, ένας ιδιοφυής επιστήμων που επιδιώκει να το λύσει, και μια σούπερ χοτ επίσης ιδιοφυής βοηθός του όπως στον Κώδικα Ντα Βίντσι και το Ιλουμινάτι.
1
1
Παράθεση

dgr

Δραστήριο Μέλος

Ο dgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 266 μηνύματα.

O dgr έγραψε: στις 08:34, 23-10-13:

Tο The Secret. Χαλαρά.
1
Παράθεση

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 14:12, 23-10-13:

50 αποχρώσεις του γκρι.Το διάβασα καθαρά απο περιέργεια.Δεν καταλαβαίνω γιατί έχει κάνει τόση επιτυχία
1
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 01:58, 08-08-14:

"Σαλόνι ομορφιάς" ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ Ι. ΝΕΝΑ
Χάσιμο χρόνου και εγώ προσωπικά ξενέρωσα με το τέλος, περίμενα κάτι καλύτερο.
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε: στις 09:05, 08-08-14:

παλάτια του βοσπόρου-γιάννης &μαρίνα αλεξάνδρου.Μου το έφερε δώρο η αδερφή μου ,που κατά τα άλλα διαλέγει τέλεια βιβλία (βέβαια αυτό μου είπε ότι δεν το έχει διαβάσει,ευτυχώς γι'αυτήν ,δυστυχώς για μένα).

είναι πάρα πολύ ρομαντικό για τα γούστα μου (εγώ δεν είμαι σχεδόν καθόλου ρομαντική) αλλά δεν έχει τίποτα άλλο που να σε τραβήξει σε αυτό (πχ γλαφυρό ύφος,πλούσιες περιγραφές για την κων/πολη και την ευρώπη της ελληνικής επανάστασης.

Τι έκανε η τύπισσα (γιατί η τύπισσα κυρίως το έγραψε,φαίνεται).Έγραψε τις δικές της φαντασιώσεις(ότι οι παντρεμένοι και μάλιστα εκείνης της εποχής κάνανε παθιασμένο σεξ συνέχεια μέχρι και τα 60 του άντρα,ότι παρότι παντρεύτηκαν με προξενιό ερωτεύτηκαν) και έβαλε τον άντρα της να γράψει μια παραγραφούλα κάθε πέντε σελίδες καθαρά ιστορικά γεγονότα( αλλά κι αυτά μη φανταστείτε ότι ήταν δοσμένα ποιοτικά,απλές αναφορές για μάχες και περιγραφές των λουτρών στην κωνσταντινούπολη).Το ωραιότερο; Αυτή η μελό (γιατί μελό είναι,αν το διαβάζατε θα ξέρατε) ,χαζορομαντική ιστορία περιλαμβάνεται σε μια άλλη πιό μελό χαζορομαντική ιστορία του παρόντος.
Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 850 μηνύματα.

O Βλα έγραψε: στις 01:04, 13-07-19:

"Κάτω από το ηφαίστειο" του Μάλκομ Λόουρυ. Πραγματικά απορώ για ποιο λόγο θεωρείται από πολλούς αριστούργημα.
Παράθεση

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 66 μηνύματα.

O Cookie_Monster έγραψε: στις 00:35, 14-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Βλα
"Κάτω από το ηφαίστειο" του Μάλκομ Λόουρυ. Πραγματικά απορώ για ποιο λόγο θεωρείται από πολλούς αριστούργημα.

αφού θέλει κότσια για να πας
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Cookie_Monster : 14-07-19 στις 01:07.
3
Παράθεση

Wrong (αβάπτιστη)

Δραστήριο Μέλος

H αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

H Wrong έγραψε: στις 11:49, 16-07-19:

Λοιπόν, θεωρείται εξαιρετικό γενικά, αλλά δεν μου άρεσε καθόλου ο Εξώστης του Καχτίτση. Δεν κατόρθωσα να εκτιμήσω την χρονικά απροσδιόριστη ατμόσφαιρα του βιβλίου, ούτε την πλοκή, ούτε την ιστορία μέσα στην ιστορία. Γενικά, με απογοήτευσε, περίμενα κάτι σαγηνευτικό και μόνο σαγηνευτικό δεν το βρήκα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια