Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,666 μέλη και 2,466,938 μηνύματα σε 78,330 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 556 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

ΑΣΕΠ και λοιπά

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 22:32, 29-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από maria....
Διαφορετικού πανεπιστημείου είναι.Αλλά δηλώνω αυτό που έχει περισσότερα μόρια?
Σε όλες τις γλώσσες το ΑΣΕΠ αναγνωρίζει 3 επίπεδα γνώσεις
1. Καλή ------>30 μόρια
2. Πολυ καλή--->50 μόρια
3. άριστη---->70 μόρια

Σε όλες τις προκυρήξεις αναφέρεται το ίδιο κατεβατό που λέει ποιά πτυχία θεωρούνται ότι εμπίπτουν στην κατηγορία 1, ποιά στην κατηγορία 2 και ποιά στην κατηγορία 3.

Οποιοδήποτε από τα αναφερόμενα αρκεί για την απόδειξη γνώσης της γλώσσας στο ανάλογο επίπεδο. Πτυχία ίδιου επιπέδου δεν λειτουργούν αθροιστικά.
Πτυχία διαφορετικών επιπέδων [πχ. αν έχεις ένα πτυχίο που αντιστοιχεί στο επίπεδο 1 και κάποιο άλλο που αντιστοιχεί στο επίπεδο 2] δεν λειτουργούν αθροιστικά στη μοριοδότηση.

Το ΑΣΕΠ ελέγχει και βαθμολογεί όποιο πτυχίο του καταθέσεις. Είναι προφανές λοιπόν ότι αν έχεις ενα πτυχίο επιπέδου 1 και ένα πτυχίο επιπέδου 2 (στην ίδια γλώσσα) το να δηλώσεις το πτυχίο επιπέδου 1 θα σου δώσει 30 μόρια ένώ το πτυχίο επιπέδου 2 θα σου δώσει 50. Ε, χαζομάρα δεν είναι να βάλεις το μικρότερο πτυχίο και να χάσεις μόρια?
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,484 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 22:32, 29-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από maria....
Διαφορετικού πανεπιστημείου είναι.Αλλά δηλώνω αυτό που έχει περισσότερα μόρια?
Αν μιλάμε για πτυχία διαφορετικού επιπέδου, λογικό δεν είναι να επιλέξεις αυτό με τα περισσότερα μόρια;
Στην προκειμενη το Proficiency έχει περισσότερα μόρια!
Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

H maria.... έγραψε: στις 22:48, 29-09-10:

Ωραία σε ευχαριστώ για την απάντησή σου!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια