Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,241 μέλη και 2,424,252 μηνύματα σε 75,692 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 135 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

iPhone

KostasTheGreek

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

O KostasTheGreek έγραψε: στις 17:12, 02-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Uniqueness
Εγω που εχω το iphone 3G [8gb] πιστευω πως ειλικρινα ειναι το καλυτερο κινιτο/υπολογιστης [ ας πουμε ] της αγορας. με εχει βολεψει παρα πολυ και εχει απειρες δυνατοτητες. Αλλα δε θα ελεγα οτι ειναι για αυτους που θελουν το κινιτο τους να ειναι ευκολοχριστο και απλο. Τωρα για την τιμη σιγουρα ειναι δικαιολογημενη μη σας πω και εξευτελιστικα μικρη για τις υπερφυσικες δυνατοτητες του iphone!!

Τωρα για το καινουργιο iphone που λεγεται οτι θα κυκλοφορησει συντομα σιγουρα θα ειναι πανομοιοτυπο του καινουργιου ipod touch , δηλαδη φανερα πιο λεπτο εξωτερικα. Τωρα για τις δυνατοτητες του δεν ξερω τι ακριβως θα περιεχει. Αλλα ειναι για ψαγμενους χρηστες που ειναι προθυμοι να πληρωσουν για να το αγορασουν αλλα και να χρεωνουν που και που την πιστωτικη τους για διαφορες application, απο παιχνιδια μεχρι ανιχνευτες δικτυων κ.λ.π...
Το iphone ΔΕΝ ειναι το καλυτερο κινητο/υπολογιστης της αγορας μιας και στα ιδια λεφτα κιολας βρισκεις κινητο με ανωτερα χαρακτηριστικα,wm..κοινως iphone-killers...
Ο καθενας θεωρει την συσκευη που χρησιμοποιει κουρυφαια ειτε επειδη δεν εχει δοκιμασει αλλες συσκευες,ειτε επειδη δοκιμασε και απλα τον βολεψε και του αρεσει αυτη για αυτα που προσφερει...
Αναλογως τις αναγκες του καθενα και τα γουστα...
Η τιμη του ειναι τοση οσο θα επρεπε να ειναι μην πω και λιγο παραπανω..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultimater

Δραστήριο Μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O ultimater έγραψε: στις 17:52, 02-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από KostasTheGreek
Το iphone ΔΕΝ ειναι το καλυτερο κινητο/υπολογιστης της αγορας μιας και στα ιδια λεφτα κιολας βρισκεις κινητο με ανωτερα χαρακτηριστικα,wm..κοινως iphone-killers...
Ο καθενας θεωρει την συσκευη που χρησιμοποιει κουρυφαια ειτε επειδη δεν εχει δοκιμασει αλλες συσκευες,ειτε επειδη δοκιμασε και απλα τον βολεψε και του αρεσει αυτη για αυτα που προσφερει...
Αναλογως τις αναγκες του καθενα και τα γουστα...
Η τιμη του ειναι τοση οσο θα επρεπε να ειναι μην πω και λιγο παραπανω..
Aυτό ήμουν έτοιμος να πω!
Είπαμε καλό, με fun λειτουργίες αλλά όχι και έτσι!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

biousra

Δραστήριο Μέλος

H biousra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

H biousra έγραψε: στις 18:41, 02-08-09:

εγω εχω το iphone 3g (16 gb) και ειναι καταπληκτικο!!εχω δοκιμασει παρα πολλα κινητα τηλεφωνα κανενα ομως δεν συγκρινεται με το iphone!!

πχ. αυτη την στιγμη γραφω την απαντηση μου απο το iphone mou!!
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 18:56, 02-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από biousra
εγω εχω το iphone 3g (16 gb) και ειναι καταπληκτικο!!εχω δοκιμασει παρα πολλα κινητα τηλεφωνα κανενα ομως δεν συγκρινεται με το iphone!!

πχ. αυτη την στιγμη γραφω την απαντηση μου απο το iphone mou!!
Όταν λες ότι το iPhone 3G -16Gb- είναι το καλύτερο κινητό που έχεις δοκιμάσει,εννοείς κινητά όπως (Sony Ericsson W910,W595 κλπ) ή πιο εξελιγμένα κινητά (Palm Pre,Blackberry Storm κλπ);;:what:
Παράθεση

KostasTheGreek

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 508 μηνύματα.

O KostasTheGreek έγραψε: στις 19:00, 02-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από John The Greek
Όταν λες ότι το iPhone 3G -16Gb- είναι το καλύτερο κινητό που έχεις δοκιμάσει,εννοείς κινητά όπως (Sony Ericsson W910,W595 κλπ) ή πιο εξελιγμένα κινητά (Palm Pre,Blackberry Storm κλπ);;:what:
Το iphone δεν συγκρινετε με τα w910,w595 κλπ κλπ....
Ανομοια πραματα δεν συγκρινονται φιλε μου..
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 19:05, 02-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από KostasTheGreek
Το iphone δεν συγκρινετε με τα w910,w595 κλπ κλπ....
Ανοιμοια πραματα δεν συγκρινονται φιλε μου..
Το ξέρω,φίλε μου.Απλώς,προσπαθώ να καταλάβω με ποιο κινητό σύγκρινε η φίλη το iPhone 3G και το βρήκε καλύτερο.Δεν είναι ποτέ κανένα smartphone etc αλλά μόνο το κινητό με το οποίο έκανε σύγκριση θέλω να μάθω.Φιλικά.

On-Topic:Μόνο μερικά κατάστημα έχουν παραλάβει το iPhone 3GS και τα καταστήματα που τα έχουν παραλάβει έχουν πάρει το πολύ 5 και έτσι θα είναι μέχρι τα μέσα Αυγούστου.Το e-shop της Cosmote δεν έχει διαθέσιμα iPhone 3GS (16 και 32Gb),ενώ το e-shop της Vodafone έχει μόνο iPhone 3GS 32Gb (μαύρα).
Παράθεση

KostasTheGreek

Πολύ δραστήριο μέλος

O KostasTheGreek έγραψε: στις 19:25, 02-08-09:

Διαθεσιμα κομματια υπαρχουν για παραγγελια στην ιστοσελιδα του γερμανου
www.e-germanos.gr και στο οτεσοπ www.oteshop.gr
Παράθεση

biousra

Δραστήριο Μέλος

H biousra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 213 μηνύματα.

H biousra έγραψε: στις 23:34, 02-08-09:

επειδη πιο πανω τα παιδια συγκρινουν το ###305;phone με αλλα κινητα λεγοντας οτι οποιοσ εχει λεφτα δινει 500 600 700 ευρω ενω υπαρχουν πιο φθηνα και καλυτερα κινητα!!και εγω την συγκριση την εκανα πανω σε αυτο!!γιατι πραγματικα το ###305;phone δεν ειναι ενα απλο κινητο,ειναι κατι πολυ παραπανω..επισης η αδερφη μου εχει blackberry και δεν ειναι καθολου ευχαριστημενη και ουτε και μενα μαρεσει!!για αλλες συσκευες παρομοιες του ###305;phone δεν εχω ιδεα..εγω ειπα την γνωμη μου απλα!!παντως εχω ακουσει οτι ειναι το καλυτερο κινητο αφης που κυκλοφορει!
Παράθεση

s.s (S.-)

Νεοφερμένος

Ο S.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O s.s έγραψε: στις 00:44, 03-08-09:

Εγώ είμαι χρήστης ipod touch (δλδ το iphone χωρίς sms και κλήσεις-αλλά γίνονται κ αυτά,με ιντερνετ πάντα) και είμαι υπερευχαριστημένος.Μάλιστα έχει μεγαλύτερη προταιρεότητα από το κινητό μου (ενα erickson walkman εχω) σε σημείο να σκέφτομαι να κάνω την αναβάθμιση.

Δεν ξέρω αν όντως υπάρχουν καλύτερα κινητά του ίδιου στυλ αλλά έχω βολευτεί με την apple και δεν πολυθέλω να μαθαίνω νέα λειτουργικά κλπ.Ρίχνοντας μια ματιά σε φυλλάδιο ηλεκτρονικών της Κύπρου (σε 11 ώρες από τώρα φεύγω btw) είδα το νεο iphone 16gb στα 1000κατι ευρώ! Βρε δε γαμ..

Αντε να μαζευτεί μια καλή επιδότηση να δω τι θα κάνω.

Καλό ξημέρωμα,
S.-
Παράθεση

DimitrisMat

Δραστήριο Μέλος

Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 223 μηνύματα.

O DimitrisMat έγραψε: στις 11:57, 03-08-09:

Εγώ προσωπικά έχω παραμείνει με το iPhone2G και είμαι πολύ ευχαριστημένος,unlock/jailbreak από την πρώτη μέρα και μόνο τότε καταλαβαίνεις τη μηχάνημα έχεις στα χέρια σου...
Όσο για το 3G[s],δεν αξίζει να το αγοράσει κάποιος που διαθέτει ήδη ένα προγενέστερο
iPhone,μηδενική εξέλιξη...
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 11:59, 03-08-09:

Η "ανατομία" ενός iPhone 3GS
Παράθεση

KostasTheGreek

Πολύ δραστήριο μέλος

O KostasTheGreek έγραψε: στις 12:42, 03-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από DimitrisMat
Εγώ προσωπικά έχω παραμείνει με το iPhone2G και είμαι πολύ ευχαριστημένος,unlock/jailbreak από την πρώτη μέρα και μόνο τότε καταλαβαίνεις τη μηχάνημα έχεις στα χέρια σου...
Όσο για το 3G[s],δεν αξίζει να το αγοράσει κάποιος που διαθέτει ήδη ένα προγενέστερο
iPhone,μηδενική εξέλιξη...
Απο 3G σε 3GS δεν αξιζει και τοσο...
Απο 2G σε 3GS αξιζει με το παραπανω...
Παράθεση

Emile

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 129 μηνύματα.

O Emile έγραψε: στις 20:54, 03-10-09:

Σύντομα είναι τα γενέθλιά μου (13 Οκτώβρη) και ο μπαμπάς μου είναι στην Αμερική. Του έχω πεί να μου πάρει το iPhone (Δεν το έχει βρεί ακομά χωρίς πακέτο συμβολαίου... ).

Έχετε καμιά γνώμη για το iPhone να μου πείτε αν είναι καλό ή κακό;
Παράθεση

kdoul (Κωσταντινός)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντινός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O kdoul έγραψε: στις 21:02, 03-10-09:

Ειναι πολυ ωραίο το iPhone, από άποψη σχεδιασμού και οθόνης. Το παλαιότερο μοντέλο (3G)δεν θα ελεγα οτι ειναι και πολυ καλό λόγω διαφόρων ελλειψεων(mms, video camera...).Το καινούριο (3gs) έχει καλύψει πολλές απο αυτές τις ελλείψεις(μενει βιντεο κλίση και μεταφορα αρχείων με bluetooth).Παρ΄ολα αυτα νομίζω πως ειναι λίγο ακριβό για τα χαρακτηριστικά του.
P.S.: sorry αν πολυλογώ
Παράθεση

Emile

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Emile έγραψε: στις 21:40, 03-10-09:

Νομίζω μπορείς να τα προσθέσεις αυτά άμα κατεβάσεις κατάλληλες εφαρμογές.

Το ξέρω γιατί το έχει ο πατέρας μου.
Παράθεση

kdoul (Κωσταντινός)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντινός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O kdoul έγραψε: στις 22:14, 03-10-09:

βιντεο κληση δεν νομιζω γιατι δεν εχει 2η καμερα.
Παράθεση

mazin

Δραστήριο Μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

O mazin έγραψε: στις 22:33, 03-10-09:

δειτε αυτο ! http://www.pomegranatephone.com/
φτιαχνει και καφε !!
ασχετο αλλα ωρεο ..
Παράθεση

Emile

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Emile έγραψε: στις 22:49, 03-10-09:

http://ifrappe.com

Μήπως εννοείς... Αυτό?
Παράθεση

mazin

Δραστήριο Μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

O mazin έγραψε: στις 22:50, 03-10-09:

nop σας το εδωσα το λινκ δες το φτιαχνει και καφε !!
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 09:21, 04-10-09:

Όντως, φτιάχνει και καφέ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • [Apple] iPhone 4 και κεραία - Από DreamsRevenge
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-07-10 στις 22:07.
    • HTC HD2 vs. iPhone 3GS - Από Zod
      Το θέμα έχει λάβει 46 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επιλογή Συσκευής.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-01-10 στις 20:04.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα