Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,534 μέλη και 2,431,453 μηνύματα σε 76,175 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 444 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι φοράτε την ώρα του σεξ;

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 581 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 22:29, 23-07-18:

Το ρολόι το βρίσκω σεξυ και ένδειξη ανδρισμού και δύναμης
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,296 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 22:48, 23-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από Zilda
Θα συμφωνήσω απόλυτα, όμως αυτό το αξεσουάρ λειτουργεί σε άλλες περιστάσεις- ή σε περίπτωση που κάνει σεξ ντυμένος.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,557 μηνύματα.

H Angelique. Clandestino ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 00:02, 24-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από Zilda
Συμφωνώ απολύτως Ζίλντα μου, το ρολόι στον άντρα δίνει κύρος!

Οn topic: Καλά για να μην γίνουμε και περαιτέρω ρεζίλι , θα πώ το κλασσικό, φοράμε ωραία δαντελωτά μαύρα εσώρουχα να είμαστε καλυμμένες!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,690 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:39, 24-07-18:

Σαν άνδρας να πω ότι όντως το ρολόι δίνει κύρος στον Άνδρα!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Devil

Διακεκριμένο μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,977 μηνύματα.

O Devil !!! έγραψε: στις 01:22, 24-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από Physiognomist
Λάθος.Δεν υποβαθμίζονται "θεμελιωδη ανθρωπινα χαρακτηριστικα οπως η ελεύθερη βουληση"γιατί η ιδια το επιλεγει και το επιθυμεί,δεν την αναγκάζει καποιος.

Φαντασου να πεις στη δικιά σου μωρο μου αποψε θελω να φορέσεις μαυρες ψηλοτακουνες μποτες και να σου πει οτι υποβαθμιζεις τα θεμελιωδη ανθρωπινα χαρακτηριστικα και την ελευθερη βουληση

Οσο για το θεμα ... εγω φοράω τις μάλινες μαύρες καλτσες
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

maritsaki

Νεοφερμένος

H maritsaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H maritsaki έγραψε: στις 16:20, 24-07-18:

Σεξ να ναι και οπως να ναι
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,296 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 00:22, 25-07-18:

Σωστά...
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Devil

Διακεκριμένο μέλος

O Devil !!! έγραψε: στις 00:34, 25-07-18:

Σκέφτομαι να γινω ακομα πιο ακαταμάχητος άντρας .... έχω και σκελέα να φοράω! -.-
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,557 μηνύματα.

H Angelique. Clandestino ★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 01:03, 25-07-18:

Για τους άντρες ένα ωραίο καλό εσώρουχο και κάποιο ενδιαφέρον sex toy νομίζω πως είναι αρκετά!
Προϋπόθεση να τον γουστάρουμε πολύ όμως, αλλιώς και κωλοτούμπες να κάνει δεν πρόκειται να μας ικανοποιήσει.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Devil

Διακεκριμένο μέλος

O Devil !!! έγραψε: στις 01:38, 25-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από Angelique.
Για τους άντρες ένα ωραίο καλό εσώρουχο και κάποιο ενδιαφέρον sex toy νομίζω πως είναι αρκετά!
Προϋπόθεση να τον γουστάρουμε πολύ όμως, αλλιώς και κωλοτούμπες να κάνει δεν πρόκειται να μας ικανοποιήσει.

Που το ξέρεις , του έδωσες ποτέ την ευκαιρια να το κάνει;;;;
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια