Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,985 μέλη και 2,479,100 μηνύματα σε 78,964 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 447 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Από Apple σε Samsung

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,562 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 19:30, 23-10-17:

Καλησπέρα τις τελευταίες μέρες σκευτομαι να φύγω από την apple και να πάω στην Samsung,βασικά σκευτομαι να αγοράσω το Galaxy s9 όταν βγει.Οι λόγοι είναι οι εξής:
Βαρέθηκα να πληρώνεις τα πάντα στο iPhone π.χ τραγούδια
Τελευταία η Apple με κουράζει πολύ με το ίδιο Design
Επίσης με ένα 150 λιγότερο αγοράζεις ναυαρχίδα κε καλύτερα χαρακτηριστικά.

Αυτές είναι οι απόψεις μου,θα δω τι θα κάνω τελικά τα Χριστούγεννα.

Πείτε απόψεις αν μπορείτε.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,075 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 23:04, 23-10-17:

χμ, τα τραγουδια παντου τα πληρωνεις.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,562 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 23:23, 23-10-17:

Όχι στο android υπάρχουν δωρεάν προγράμματα.
Παράθεση

Stickerbush (Πεισματάρης Γορίλας)

Διάσημο Μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 821 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε: στις 11:20, 24-10-17:

Από Ολυμπιακό σε Παναθηναϊκό.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 08:36, 14-10-18:

Καλημερα έχω το iPhone 6s και τα Χριστούγεννα θα κάνω αναβάθμιση.Ειμαι ανάμεσα στο iPhone 7 Plus και στο Galaxy s9.Ποιο πιστεύετε πτι αξίζει περισσότερο;
Παράθεση

Unseen skygge

Διάσημο Μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 851 μηνύματα.

O Unseen skygge έγραψε: στις 12:18, 14-10-18:

Για μένα η apple είναι ότι χειρότερο. Δεν προσφέρει τίποτα παραπάνω από τον ανταγωνισμό απλώς χρεώνει 400€ περισσότερο για την μούρη. Προσωπικά ούτε κινητό ούτε laptop θα αγόραζα από την apple. Υπάρχουν πολλά πραγματα στην αγορά που την ξεπερνάνε στον τομέα ποιτητα-τιμη
1
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,152 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 12:56, 14-10-18:

Έχω ένα Iphone 5s και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Από android είχα εμπειρία πριν από πολλά χρόνια με wildfire htc το οποίο δεν άντεξε ούτε ένα χρονο.

Κατά την γνωμη μου δε χριεάζεται να πάρεις την τελευταία ναυαρχίδα της apple όπως και όχι την τελεταία ναυαρχίδα της samsung.

Aν θέλεις φωτογραφική πάρε φωτογραφική
Αν θέλεις μεγάλη οθόνη πάρε tablet.
An θέλεις παιχνίδια πάρε κοσνόλα.

Στο κινητό θέλεις να μιλάς καθαρά, να σε ακούν, να έχεις ένα καλό organizer και καμιά εφαρμογή για την δουλειά σου και σε αυτό το πράγμα η apple τα καταφέρνει καλύτερα από τον καθένα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 14-10-18 στις 13:00. Αιτία: 6
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:53, 14-10-18:

Σας ευχαριστώ πολύ!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Apple Campus - Apple Park - Από Objectivism
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τεχνολογία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-03-19 στις 14:56.
    • Samsung Omnia vs Apple Iphone 3GS vs Nokia N97 - Από Angel22
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επιλογή Συσκευής.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-10-09 στις 10:45.
    • Samsung SGH-D880 - Από borat
      Το θέμα έχει λάβει 12 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-05-09 στις 16:09.
    • [Symbian] Samsung SGH-i560 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-02-08 στις 21:11.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα