Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,357 μέλη και 2,431,331 μηνύματα σε 75,908 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 405 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αξέχαστες πλάκες-φάρσες που κάνατε ή σας έκαναν...

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,420 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 15:04, 14-03-15:

Μεγάλη παρέα έπιναν καφέ σε μια πλατεία. Μια κοπέλα είπε ότι τον τελευταίο καιρό αισθάνεται ατονίες και η συζήτηση έφτασε στις βιταμίνες. Κάποιος (σεσημασμένο πειραχτήρι) είπε ότι οι πιο καλές βιταμίνες είναι της μάρκας "ansell", οι άλλοι δεν τις ήξεραν και αυτός τις εκθείασε. Η κοπέλα ενδιαφέρθηκε και επειδή δίπλα είχε φαρμακείο, αποφάσισε να αγοράσει αμέσως. Το πειραχτήρι της είπε να ζητήσει "ansell regural", να πάρει 2 κουτιά των 12 και να ζητήσει από το φαρμακοποιό να της εξηγήσει τις οδηγίες χρήσης. Πράγματι, η κοπέλα πήγε στο φαρμακείο, ζήτησε 2 κουτιά "ansell regural" των 12, ο φαρμακοποιός της τα έφερε και η κοπέλα του ζήτησε λεπτομέρειες για το πώς θα τα χρησιμοποιήσει. Ο φαρμακοποιός άρχισε τα μισόλογα και τότε η κοπέλα είδε τα κουτιά προσεκτικά και κατάλαβε τι αγόραζε.
Είπε βιαστικά "ευχαριστώ", πλήρωσε και έφυγε τρέχοντας από το φαρμακείο για να βρίσει το πειραχτήρι.

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikos kaladas

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 215 μηνύματα.

O nikos kaladas έγραψε: στις 11:53, 30-03-15:

Έχετε κανει ποτε καμια τηλεφωνικη φαρσα???Θα σκεφτοσασταν να κανετε??Θέλω τη γνωμη σας
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eyb0ss

Διάσημο Μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 637 μηνύματα.

O eyb0ss Αντίο μάγκες. Σας εύχομαι τα καλύτερα... έγραψε: στις 12:32, 30-03-15:

Κάτι μου έλεγε το όνομα σου.

Νίκος Καλαντας του Καβουρδίδη του Κώστα.
(Όποιος δεν ξέρει χάνει)
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 624 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε: στις 15:08, 30-03-15:

Υπαρχει ανρθωπος που να μην ξερει τον φουσεκη? Χαχαχαχα πραγματικα αξιζουν πολυ οι φαρσες του. Και ναι εχουμε κανει φαρσες σιγα μια αποκρυψη βαζεις και τον τρελενεις τον αλλον!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nikos kaladas

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο nikos kaladas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 215 μηνύματα.

O nikos kaladas έγραψε: στις 20:33, 30-03-15:

Αρχική Δημοσίευση από catloverGG
Υπαρχει ανρθωπος που να μην ξερει τον φουσεκη? Χαχαχαχα πραγματικα αξιζουν πολυ οι φαρσες του. Και ναι εχουμε κανει φαρσες σιγα μια αποκρυψη βαζεις και τον τρελενεις τον αλλον!
ναι αλλα φιλε μου δε ζουμε στο 1990 να ξερεις ανετα αν ζητησει ο αλλος αρση απορρητου στον οτε σε βρισκουν.δεν ειναι τοσο αθωες εποχες πλεον.εδω ακομα και στο διαδικτυο μπορουν ανα πασα ωρα στιγμη να σε βρουν ποσο μαλλον τηλεφωνικα
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,883 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 20:50, 30-03-15:

Οταν ημουν μικρή,είχαμε κανει μια φάρσα απο το καρτοτηλέφωνο του σχολείου σε μια γνωστή μας. Παραγγείλαμε πίτσες και τις στείλαμε σπίτι της.. Προφανώς και δεν ειχε καλη κατάληξη το πράγμα Τετοια φάρσα δεν θα την εκανα ξανά tbh. Αν όμως ήθελα να κανω μια πλάκα σε κάποιον φίλο ή μια φάρσα που δεν θα ειχε δυσάρεστες επιπτώσεις τελος παντων, ίσως να την εκανα
Παράθεση

wherever

Δραστήριο Μέλος

H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

H wherever έγραψε: στις 22:10, 30-03-15:

Καποιοι απο την παρεα μου πολλα χρονια πριν(ωχ σαν γιαγια ακουγομαι τωρα..) μετα απο τα αγγλικα που σχολαγαμε πηγαινανε στο καρτοτηλεφωνο που υπηρχε πιο διπλα.Εκει παιρνανε τηλεφωνο την αστυνομια πχ οτι εγινε και καλα ληστεια και αυτοι το πιστευαν και μετα απο μιση ωρα ακουγες τις σειρηνες της αστυνομιας!!!Εγινε δυο τρεις φορες παλι , οχι απο το ιδιο ατομο, χωρις ποτε να βρουν καποιον.Μεχρι να τελειωσω ολες τις ταξεις των αγγλικων ο θαλαμος παντως ειχε ξηλωθει απο την θεση του και κανεις δεν το θεωρησε τυχαιο!
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sommerfeld

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Sommerfeld αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.

O Sommerfeld . έγραψε: στις 01:01, 06-04-15:

^Καθόλου έξυπνη φάρσα...

Εγώ το καλύτερο που έχω κάνει ποτέ μου είναι αυτό με τα φρουτάκια, που λέμε από ένα φρούτο και ένας σηκώνεται για λίγο από την θέση του...
Παράθεση

Andypro

Δραστήριο Μέλος

Ο Andypro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 15 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 378 μηνύματα.

O Andypro έγραψε: στις 10:06, 14-04-15:

Παίρνει ο φίλος μου τηλέφωνο ένα σουβλατζίδικο και του κάνει "Την πίτα με χοιρινό πόσο την έχεις;" "Τι;" "Την πίτα με την π*α και τ' α*α πόσο την έχεις;" Γελάει εν τω μεταξύ "Τώρα γιατί γελάς;" Το κλείνει...

Τον ίδιο τον είχα πάρει εγώ με τον ξάδελφό μου, και του ζητάγαμε κοτέτσια, πίνακες του da vinci κ.ά.
Αξιόλογη φάρσα (Πολύ γέλιο ):
https://www.youtube.com/watch?v=8BHe_qXeEk4
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,420 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 12:03, 14-04-15:

Αγοροπαρέα σε σπίτι. Συζήτηση για γκόμενες. Σε μια στιγμή ο Κώστας λέει ότι έχει απατήσει τη Μαρία 3 φορές. Το πειραχτήρι της παρέας βγάζει το κινητό του, προσποιείται ότι καλεί κάποιον αριθμό, λέει: "Έλα Μαρία, ξέρεις τι μου είπε ο Κώστας; Ότι σε έχει απατήσει 3 φορές". Ο Κώστας θορυβείται, παίρνει αμέσως τηλέφωνο τη Μαρία και της λέει: "Κοίτα Μαράκι μου, ψέματα σου είπε. Δεν σε έχω απατήσει 3 φορές".

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Simos_Moss (Σίμος)

Νεοφερμένος

Ο Σίμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Αθλητής . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O Simos_Moss έγραψε: στις 19:14, 27-04-15:

Το πρωινό παγωμένο νερό που έλουσε τον κολλητό που είχα στην εφηβεία ενώ αυτός κοιμότανε καλοκαιριάτικο...
Παράθεση

GTR-890

Δραστήριο Μέλος

Ο GTR-890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 447 μηνύματα.

O GTR-890 έγραψε: στις 19:18, 25-01-18:

Πειτε καλες φαρσες για εκδρομες ? Τελευταια εκδρομη 3ης λυκειου στη θεσσαλονικη και θελω να περασουμε καλα , γραψτε φαρσες και πλακες που κανατε σε φιλους !!!
Παράθεση

Lancelot

Διάσημο Μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 732 μηνύματα.

O Lancelot έγραψε: στις 19:47, 25-01-18:

Αρχική Δημοσίευση από GTR-890
Πειτε καλες φαρσες για εκδρομες ? Τελευταια εκδρομη 3ης λυκειου στη θεσσαλονικη και θελω να περασουμε καλα , γραψτε φαρσες και πλακες που κανατε σε φιλους !!!
αποκλειστικα με την Θεσσαλονικη να σχετιζονται ;

με τι θα μας ερθετε ; αεροπλανο ; τρενο ; λεωφορείο ;
Παράθεση

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 563 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 08:21, 25-05-18:

Νερόμπομπες σε περαστικούς. Εγώ στο μπαλκόνι εκείνοι ανήξεροι περπατούν κάτω. Θυμάμαι μια φορά. Μια νερομπομπα που δεν είχε σκάσει. Την είχα πετάξει σε έναν άνδρα που φαινόταν καπως μυώδης στα παιδικά μου μάτια. Μου έστειλε τη νερομπομπα πίσω με τόση δυναμη που έφτασε στο μπαλκόνι μου και έσκασε στα κάγκελα μου. Επίσης μια άλλη πλάκα που κάναμε είναι ότι βάρουσαμε τα κουδούνια των σπιτιών και εξαφανιζομασταν.
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,407 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 08:56, 25-05-18:

Θυμάμαι μικρή στις διακοπές παίρναμε παγωτό κυπελλάκι, το τρώγαμε, το γεμίζαμε με χώμα και πετρούλες και το ξαναβάζαμε στο ψυγείο του περιπτέρου. Ήθελα να δω τη φάτσα κάποιου που θα το άνοιγε να το φάει!
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,866 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=32kYH6XZrIo έγραψε: στις 11:07, 25-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Θυμάμαι μικρή στις διακοπές παίρναμε παγωτό κυπελλάκι, το τρώγαμε, το γεμίζαμε με χώμα και πετρούλες και το ξαναβάζαμε στο ψυγείο του περιπτέρου. Ήθελα να δω τη φάτσα κάποιου που θα το άνοιγε να το φάει!
Μετα απο αυτο πλεον θα τα ανοιγω επιτοπου...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

harry akritas

Διάσημο Μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 846 μηνύματα.

O harry akritas έγραψε: στις 12:43, 25-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Ο περιπτεράς στο μεταξύ κοιμόταν ή είπε να σας αφήσει να βάζετε κυπελλάκια στο ψυγείο με τα παγωτά;
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,407 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 13:06, 25-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από harry akritas
Ο περιπτεράς στο μεταξύ κοιμόταν ή είπε να σας αφήσει να βάζετε κυπελλάκια στο ψυγείο με τα παγωτά;

Απλά το βάζαμε μέσα στην μπλούζα μας, πηγαίναμε στο ψυγείο να "επιλέξουμε" τι θα πάρουμε και χώναμε μέσα το κυπελλάκι.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Πλάκες απο/στο έτερον ήμισι - Από libre
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορίες καθημερινής τρέλας!.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-10-15 στις 21:40.
    • Κάνετε φάρσες; - Από Γιάννης
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία The Chat & Fun Section.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-05-13 στις 15:21.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα