Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,361 μέλη και 2,431,435 μηνύματα σε 75,915 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 396 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μικρές απορίες και προβλήματα με τους Υπολογιστές

Morfi1

Νεοφερμένος

Ο Morfi1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O Morfi1 έγραψε: στις 07:26, 11-02-18:

Έχω ενα πρόβλημα ο υπολογιστης μου μου κανει συνέχεια επανακινηση το φταιει
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Morfi1

Νεοφερμένος

O Morfi1 έγραψε: στις 17:24, 11-02-18:

Ο υπολογιστης μπαίνει κανονικά και μετα απο δέκα λεπτα κανει επανακινηση και παει λεγοντας
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,426 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 17:31, 11-02-18:

Αρχική Δημοσίευση από Morfi1
Ο υπολογιστης μπαίνει κανονικά και μετα απο δέκα λεπτα κανει επανακινηση και παει λεγοντας
Εγώ προτείνω να μαζέψεις - σώσεις τα αρχεία σου και να τού κανεις ένα φορμάτ.
Παράθεση

Morfi1

Νεοφερμένος

O Morfi1 έγραψε: στις 17:37, 11-02-18:

Μόλις τελειωσα το φορμάτ ssd έχω δισκο τα έχω σωσει τα αρχεία εμένα άλλο μου κανει
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,426 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 17:44, 11-02-18:

Έκανες φορμάτ και σού κάνει επανεκκινήσεις; Κατέβασες τίποτα περίεργο;
Παράθεση

Morfi1

Νεοφερμένος

O Morfi1 έγραψε: στις 17:50, 11-02-18:

μου εκανε επανακινηση και δεν ανοίγει η οθονη ανοιχτός ο υπολογιστης και δεν δίνει στην οθονη windows10 pro πέρασα τι φταίει εκανε όλες της ενημερωσεις

Τίποτα δεν κατεβασα

Όπως σου είπα παραπανω δεν μου έδειχνε οθονη έβγαλα το VGA και το ξαναβαλα και άνοιξε η οθονη τι φταίει
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,611 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 18:07, 11-02-18:

Απενεργοποίησε την επαεκκίνηση υπολογιστή μετα από αστοχία υλικού και φωτογράφισε το μήνυμα που βγάζει.
https://www.youtube.com/watch?v=RV276UjPx9o
Αν εξακολουθεί να κανει restart μετά την απενεργοποίηση φταίει το ρεύμα (τροφοδοτικό ή πολυμπριζο ή χαμηλή τάση στη μπρίζα)
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Morfi1

Νεοφερμένος

O Morfi1 έγραψε: στις 18:15, 11-02-18:

Ωραία θα το κάνω με την επανακινηση και θα σου πω
Παράθεση

Morfi1

Νεοφερμένος

O Morfi1 έγραψε: στις 18:39, 11-02-18:

Αμα την επανακινηση την απενεργοποίηση μέσα απο ταwindows10 θα πιασει
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,611 μηνύματα.

O akikos έγραψε: στις 18:47, 11-02-18:

Δοκίμασε το. Αν έχει τέτοια επιλογή θα πιάσει.
Παράθεση

Morfi1

Νεοφερμένος

O Morfi1 έγραψε: στις 18:52, 11-02-18:

Δεν μου το ξανακανε που έβγαλα το VGA και το ξαναβαλα μέχρι στιγμής δεν έχει κανει επανακινηση

Και δεν την απενεργοποίησα ακόμα την επανακινηση γιατί δεν με έχει κανει ακόμα μέχρι στιγμης
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Morfi1 : 11-02-18 στις 18:52. Αιτία: AutoMerge
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos έγραψε: στις 19:36, 11-02-18:

Κατέβασε αυτό http://www.memtest.org/, γράψτο σε cd και μπουταρέ με αυτό για να ελέγξεις αν φταίει η RAM.

Επίσης κατέβασε αυτό https://www.techpowerup.com/realtemp/ για να δεις τις θερμοκρασίες του συστήματος. Αν είναι αυξημένές πρέπει να αλλάξεις πάστα στη ψύκτρα και να κοιτάξεις τα ανεμνιστηράκια.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 11-02-18 στις 19:42.
Παράθεση

Morfi1

Νεοφερμένος

O Morfi1 έγραψε: στις 21:33, 11-02-18:

Cpu27 βαθμούς μητρηκη 20 βαθμούς κάρτα γραφικων δεν έχω βάλει και παίρνω απο την μητρηκη που βγάζει hdm gigabyte z97p-d3 αυτή έχω λκαι επεξεργαστη αυτον pentium g3258

Δεν με έχει κανει ακόμα επανακινηση ανοιχτός χώρις να κάνω τίποτα μονο ανοιχτός
Παράθεση

Morfi1

Νεοφερμένος

O Morfi1 έγραψε: στις 19:15, 12-02-18:

Όλα εντάξει λύθηκε το πρόβλημα μια τελευταια ερώτηση σας παρακαλώ θέλω να παίξω ενα παιχνιδι μπορω να το παίξω αυτό Farming Simulator 17 Platinum Edition μπορω να το παίξω με τον υπολογιστη που εχω
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos έγραψε: στις 16:55, 14-02-18:

Η ενσωματωμένη κάρτα γραφικών του επεξεργαστή καταλαβαίνει Direct x11 άρα λογικά θα τρέχει.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος