Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,350 μέλη και 2,431,155 μηνύματα σε 75,899 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 147 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Με έναν ξένο στην Αθήνα!

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:18, 23-07-07:

η Χαλκιδα ειναι 40-45 λεπτα απο Αθηνα και εχει και μια καλη, μεγαλη, οργανωμενη παραλια(Αλυκές) με beach bars
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,726 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 11:02, 22-08-07:

κι αφού λοιπόν ήρθε... (και φύγατε κι όλας ) για πες μας!
που τον πήγες τελικά? πως του φάνηκε?! πως περάσατε?!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 11:09, 22-08-07:

Ναι, ναι, πειτε!! Θελω κι εγω καμια ιδεα, δεν μας ενδιαφερουν βεβαια παραλιες και τα κλασσικα αξιοθεατα (εχει παει).

Η Ιθακη πως ηταν???????
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:17, 22-08-07:

Εμείς κάναμε κλασικό τουρισμό... μιας και δεν τα είχε δει αυτά...

Εννοώ, και Ακρόπολη ανεβήκαμε, και όλα τα θέατρα είδαμε, και μετά για ουζάκια καταλήξαμε...
Και στο Εθνικό Αρχαιολογικό μουσείο πήγαμε... Ε, ουσιαστικά είχαμε 2 μέρες πριν την Ιθάκη (όπου περάσαμε ΤΕΛΕΙΑ) και μία μετά την Κρήτη. Ανάμεσα μόνο χρόνος για πλυντήρια!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια