Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,352 μέλη και 2,431,170 μηνύματα σε 75,899 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 245 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Όταν κάποιος άλλο δείχνει και άλλο λέει..

Strange Brew

Νεοφερμένος

H Strange Brew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Strange Brew έγραψε: στις 18:02, 13-06-11:

όξω, δε θα καθομαι να περιμενω μπας και του ερθει η θεια φωτιση του καθε δειλου κομπλεξικου, και εφοσον δεν υπαρχει κατι δυνατο απο τη μερια μου, υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Lonely_Rider (Παναγής)

Νεοφερμένος

Ο Παναγής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 50 μηνύματα.

O Lonely_Rider Rest in pieces... :D έγραψε: στις 18:18, 13-06-11:

Σίγουρα δεν είναι όλες έτσι αλλά έχω νταλαβεριστεί και με άλλες κοπέλες ατην πρωτεύουσα και είναι και αυτές στο ίδιο στυλάκι... και μετά αναρωτιέμαι... μήπως έχω τον μαλακομαγνήτη(συγνώμη για την έκφραση κιόλας);;; Πάντως από συγγενείς που μένουν σε μεγαλοπόλεις ακούω ότι όντως τα πράγματα είναι διαφορετικά... Όσο για την ορθογραφία δεν είναι ότι δεν ξέρω απλά το facebook με έχει καταστρέψει...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 18:22, 13-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Lonely_Rider
και μετά αναρωτιέμαι... μήπως έχω τον μαλακομαγνήτη (συγνώμη για την έκφραση κιόλας);;;
Ήμαρτον με αυτήν την έκφραση... Απλώς δεν ήσουν τυχερός. Ό,τι έγινε στο παρελθόν έγινε, δέξου το και προχώρα παρακάτω.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 00:57, 14-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Lonely_Rider
Μου την έχει βαρέσει εκ γενετής και παρ' όλα αυτα δεν κάνω τέτοια πράγματα... Απλώς δεν είναι ο χαρακτήρας μου τέτοιος...
Δε διαφωνώ, άλλωστε ο χαρακτήρας δεν αλλάζει
Αλλά καμμιά φορά ο καθένας μπορεί να περνάει τη φάση του
Δεν είναι όμως απόλυτο

*δεν ξέρουμε δηλ. αν αυτό το άτομο περνάει μια φάση και δεν είναι γενικά έτσι στη συμπεριφορά του με τις γυναίκες - να θέλει να είναι μόνος ας πούμε και να μην το έχει αντιληφθεί ή να μην μπορεί να ξεκαθαρίσει τα συναισθήματα του και στους δύο-, αυτός και ο κάθε αυτός, αυτή και η κάθε αυτή

Γι'αυτό εγώ προτείνω (και πιστεύω στον) χρόνο, που αυτός είναι που δείχνει το είναι ενός ατόμου
Τα γρήγορα και βιαστικά συμπεράσματα συνήθως είναι λανθασμένα
Παράθεση

eLena danZa

Νεοφερμένος

H eLena danZa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H eLena danZa '' I don't do fashion I am fashion'' έγραψε: στις 22:28, 17-06-11:

Πρώτον αν κάνει κάτι τέτοια ΣΤΑΝΤΑΡ ενδιαφέρεται το παιδί σίγουρα!!!!! Από εκεί και πέρα αν είσαι κολλημένη μαζί του άρπαξε την κατάσταση στα χέρια σου από την άλλη αν βλέπεις ότι δεν αξίζει υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πολύ πιο ζουμερά πορτοκάλια
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 18-06-11 στις 00:43. Αιτία: προσθήκη φωνηέντων σύμφωνα με την Ελληνική γλώσσα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια