Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,238 μέλη και 2,423,929 μηνύματα σε 75,682 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 400 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αεροπορικά εισιτήρια

Helen1992

Αποκλεισμένος χρήστης

H Helen1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Helen1992 έγραψε: στις 00:50, 09-10-17:

Καλησπέρα

Έχει δοκιμάσει κανείς την προσφορά της RyanAIr για φοιτητές erasmus?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,837 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 09:43, 09-10-17:

Αρχική Δημοσίευση από Helen1992
Καλησπέρα

Έχει δοκιμάσει κανείς την προσφορά της RyanAIr για φοιτητές erasmus?

Βλέπω ότι σου ζητάει κάρτα από το ESN... Αυτή την κάρτα την βγάζεις όταν πας στη χώρα που θα κανεις ερασμους;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Helen1992

Αποκλεισμένος χρήστης

H Helen1992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Helen1992 έγραψε: στις 12:37, 09-10-17:

Αρχική Δημοσίευση από methexys
Βλέπω ότι σου ζητάει κάρτα από το ESN... Αυτή την κάρτα την βγάζεις όταν πας στη χώρα που θα κανεις ερασμους;

Ναι εμάς μας είπαν να την αγοράσουμε την πρώτη επίσημη εκδήλωση ESn!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Helium (The fractured but whole)

Δραστήριο Μέλος

H The fractured but whole αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 434 μηνύματα.

H Helium έγραψε: στις 16:48, 26-11-17:

Εκλεισα εισιτήρια μέσω viva, αλλά εκεί που εγραφα τα στοιχεία μου, δεν με άφηνε να γράψω και τα δυο μου ονόματα. Λέτε να έχω θέμα? Έχει τύχει σε κανέναν αυτό?
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 16:52, 26-11-17:

Αρχική Δημοσίευση από Helium
Εκλεισα εισιτήρια μέσω viva, αλλά εκεί που εγραφα τα στοιχεία μου, δεν με άφηνε να γράψω και τα δυο μου ονόματα. Λέτε να έχω θέμα? Έχει τύχει σε κανέναν αυτό?
Εφόσον έχεις το ένα σου (ιδανικά το πρώτο) όνομα και το επίθετό σου, ακριβώς όπως είναι στο διαβατήριό σου ή στην ταυτότητά σου, δεν θα έχεις θέμα.

Disclaimer: μη-επίσημη απάντηση, δεν είμαι αεροπορική εταιρία ή αερολιμένας, ρώτα το αεροδρόμιό σου ή την αεροπορική σου εταιρία για επίησημη απάντηση.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Cpt.Philips

Βρείτε παρόμοια