Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,077 μέλη και 2,482,120 μηνύματα σε 79,120 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 471 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα νέα της αυτοκινητοβιομηχανίας

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,164 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 00:39, 11-11-19:

πήγαμε με τον @akikos στη έκθεση αυτοκινήτου που γίνεται στο ελληνικό. Είχαμε πάει και πιο παλιά σε έκθεση και δυστυχώς έχει πέσει αρκετά σε επίπεδο. Απουσίαζαν μάρκες όπως η toyota και η nissan ενώ δεν ήταν τόσο μεγάλη όσο ήταν παλιά. Θυμάμαι παλιά υπήρχε αναμονή για test drive ενώ υπήρχαν αρκετά dream cars και αρκετά αναπαλεωμένα. Δυστυχώς είδα μια έκθεση πολύ κατώτερου επιπέδου από αυτή που περίμενα...

Λοιπόν νικητής της βραδιάς ήταν το νέο peugeot 208 ωραίο ήταν και το νέο corsa που βασίζεται στο peugeot και τα δύο εξαιρετική ποιότητα κατασκευής με τις ηλεκτροκίνητες εκδόσεις μάλιστα να βγάζουν 300+ χιλιόμετρα σε αρκετά δελεαστική τιμή μόλις 33.000 ευρώ με το 1ο όμως να κλέβει την παράσταση. Γενικά σε αυτή την έκθεση απολαύσαμε ηλεκτροκίνητα αυτοκίνητα (όμως σε μια Ελλάδα χωρίς υποδομές και μένοντας σε πολυκατοικία δύσκολα θα το απολαύσουμε). Το αυτοκίνητο είναι πανέμορφο. Aπογοητεύτηκα από το polo που στόχευα να αγοράσω. Ενώ μου άρεσε και hundai i20.......
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,775 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:41, 11-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
πήγαμε με τον @akikos στη έκθεση αυτοκινήτου που γίνεται στο ελληνικό. Είχαμε πάει και πιο παλιά σε έκθεση και δυστυχώς έχει πέσει αρκετά σε επίπεδο. Απουσίαζαν μάρκες όπως η toyota και η nissan ενώ δεν ήταν τόσο μεγάλη όσο ήταν παλιά.

Λοιπόν νικητής της βραδιάς ήταν το νέο peugeot 208 ωραίο ήταν και το νέο corsa που βασίζεται στο peugeot και τα δύο εξαιρετική ποιότητα κατασκευής με τις ηλεκτροκίνητες εκδόσεις μάλιστα να βγάζουν 300+ χιλιόμετρα σε αρκετά δελεαστική τιμή μόλις 33.000 ευρώ με το 1ο όμως να κλέβει την παράσταση. Γενικά σε αυτή την έκθεση απολαύσαμε ηλεκτροκίνητα αυτοκίνητα (όμως σε μια Ελλάδα χωρίς υποδομές και μένοντας σε πολυκατοικία δύσκολα θα το απολαύσουμε). Το αυτοκίνητο είναι πανέμορφο. Aπογοητεύτηκα από το polo που στόχευα να αγοράσω. Ενώ μου άρεσε και hundai i20.......

Απογοητευτικά με το Tiguan εντελος.Εμεις έχουμε παραγγείλει το Kia Sportage!Η έκθεση της Ford είχε τον περισσότερο κόσμο.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,164 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 00:45, 11-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Απογοητευτικά με το Tiguan εντελος.Εμεις έχουμε παραγγείλει το Kia Sportage!Η έκθεση της Ford είχε τον περισσότερο κόσμο.

την προσπέρασα της έκθεση της ford γιατί ήταν στο διάδρομο πριν την μεγάλη αίθουσα
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,775 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:48, 11-11-19:

την προσπέρασα της έκθεση της ford γιατί ήταν στο διάδρομο πριν την μεγάλη αίθουσα

Για αυτό είχε κόσμο,ήταν πρώτη στην έκθεση και όλη πήγαιναν!!!Μπηκατε σε Mercedes και BMW?Η Mercedes με τρέλανε ενώ η BMW απογοήτευση.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 00:50, 11-11-19:

ο ΚΙΜΟΝΑS έκανε επεισόδιο με την έκθεση

μπήκαμε στο i3s πολύ μου άρεσε η νέα σειρά 1 όμως δε μου άρεσε
1
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:56, 11-11-19:

ο ΚΙΜΟΝΑS έκανε επεισόδιο με την έκθεση https://www.youtube.com/watch?v=xNwYcAB-_Zo

μπήκαμε στο i3s πολύ μου άρεσε η νέα σειρά 1 όμως δε μου άρεσε

Τράβηξα φωτό το εσωτερικό του νέου μας αυτοκινήτου (σε 2 μήνες) Kia Sportage.

1
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,293 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 01:44, 11-11-19:

Είδατε τον Κώστα τον Βλαχάκη;
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 01:45, 11-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από akikos
Είδατε τον Κώστα τον Βλαχάκη;

Όχι.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,293 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 01:46, 11-11-19:

Εγω του μίλησα . Είχε περίπτερο λιγο πριν τις τουαλέτες. Ο φοκος έπαιζε με το e-corsa τοτε.
1
Παράθεση

Jack of Spades (Κωνσταντίνος)

Επιφανές Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,485 μηνύματα.

O Jack of Spades έγραψε: στις 12:32, 11-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Volkswagen Fan
Επίσημο νέο Volkswagen Golf 8ης γενιάς!
Προσωπικά δεν εντυπωσιάστηκα πολύ.

Μια ζωή αδιάφορο εξωτερικά το Golf...πάλι καλά που βελτιώθηκε το εσωτερικό του!
Παράθεση

_Σταύρος_ (Σταύρος, χωρίς _ _)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σταύρος, χωρίς _ _ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.

O _Σταύρος_ έγραψε: στις 19:03, 11-11-19:

Αρχική Δημοσίευση από Jack of Spades
Μια ζωή αδιάφορο εξωτερικά το Golf...πάλι καλά που βελτιώθηκε το εσωτερικό του!
To αυτοκίνητο που πούλησε, στα 40 τόσα χρόνια που παράγεται 35 εκατ μονάδες, σπάζοντας όλα τα ρεκόρ....αδιάφορο (μια ζωή) και μεγαλόψυχα του δίνεις ένα + (πάλι καλά) !
Φαίνεται λοιπόν η VW επένδυσε κυριολεκτικά στην.... αδιαφορία και κατάφερε να το κάνει best seller, ανεξάρτητα κατηγορίας και εποχής
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες