Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,187 μέλη και 2,484,948 μηνύματα σε 79,286 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 126 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ομοφυλόφιλοι και δίπλωμα οδήγησης

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 13:47, 07-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από epote
οχι δεν παει ετσι, ναι ο στρατος ειναι μια ΜΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ, ενα χασιμο χρονου, αλλα γιατι αυτος να τη γλιτωσει να μην χασει το χρονο απο τη ζωη του και να εχει ακριβος τα ιδια δικαιοματα με εμενα που το εχασα?
Μεγάλη κουβέντα λες αδερφέ.Λογικά σωστή γιαυτό και είπα και Ι5 φύλλου αλλά (για τα πλάισια της Ελλάδας= τι σου παρέχει και πως η Ελλάδα και την Ελληνική θητεία + και -) εγώ επιμένω ότι όποιος τελικά δεν πάει είναι ο πιο έξυπνος άνθρωπος του κόσμου. Και πριν πάω θητεία πίστευα ακριβώς τα λόγια σου. Νομίζω ότι άλλαξα καθολική άποψη σε μόλις μια εβδομάδα νομίζω

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Εντάξει, λίγο σκληρό αυτό που λες. Ένας φίλος μου είναι Ι5 (σκλήρυνση κατά πλάκας), αλλά δεν μου αρέσει να το βλέπω όπως λες.
Δεν το λέω καταδικαστικά.Απλά λέω ότι σωστά γίνεται. Μάλλον δεν μπορώ να μεταφέρω σωστά.
Να τα πω με άλλα λόγια. Έχω ένα πρόβλημα σοβαρό που παίζει ή θα παίξει καθοριστικό ρόλο στην ζωή, σωματικά και ψυχολογικά.Νομίζω ότι είναι σεβασμός από το κράτος να μην του κάνει θέμα και να σεβαστεί αυτή την ιδιαιτερότητα. Και δυστυχώς τους βγάζουν το λάδι

Αρχική Δημοσίευση από XRZ
btw αυτό το Ι5 λόγω φύλλου είναι αυτό για τους ομοφυλόφιλους που λέτε? Η δεν κατάλαβα εγώ καλά?
όχι αναφέρομαι στο φυσικό φύλλο και την ισότητα των δύο φύλλων και τι συνεπάγεται αυτό για μένα δλδ.Αλλά το έχουμε ξανασυζητήσει νομίζω. Κακώς έκανα καν την νίξη μάλλον.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 563 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 13:53, 07-12-06:

μαλακιες ειναι αυτα...
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,893 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 19:29, 07-12-06:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Με το δαχτυλο κανουν εξετασεις οι γιατοι για τον προστατη, μιας και μονο ετσι μπορουν να τον πιασουν...δεν βλεπουν αν εισαι gay.
αν αρχίσει και βογγάει από ευχαρίστηση, είναι φως φανάρι πάντως
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 20:36, 07-12-06:

τι σου παρέχει και πως η Ελλάδα και την Ελληνική θητεία + και -
δεν σου παρεχει τιποτα, εγω αν δεν ειχα στρατο θα εβγαζα 3000+ το μηνα και θα ξεκινουσα να τη ψαχνω για παιδακι με τη κοπελια μου.

ο στρατος δεν παρεχει ΤΙΠΟΤΑ ειναι ενας ΑΠΟΛΥΤΑ χαμενος χρονος που σε αναγκαζει να ξεκινησεις τη ζωη σου απο (τουλαχιστον επαγκελματικα) απο το ΜΗΔΕΝ
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 23:45, 07-12-06:

Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 16:43, 08-12-06:

ναι αλλα δεν τα βγαζω γιατι εχω να παω στρατο!

(και ναι οι γνωσεις πληρονονται)
Παράθεση

eseteimar

Νεοφερμένος

Ο eseteimar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O eseteimar έγραψε: στις 20:27, 10-06-08:

όταν πήρα Ι5 έλεγα ότι το απολυτήριο δεν θα μου χρησιμεύσει ποτέ έκανα λάθος πάω να κάνω τα χαρτιά μου για δίπλωμα επαγγελματικό και δεν μπορώ να το βγάλω και ξέρετε γιατί άκουσον άκουσον δεν έχω απολυτήριο στρατού τα έχω πεξι δεν ξέρω τι να κάνω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια