Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,967 μέλη και 2,478,220 μηνύματα σε 78,931 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 530 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Δίπλωμα οδήγησης

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,188 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 00:03, 24-09-19:

Αρχική Δημοσίευση από Ορέστης40
Σε τι δουλειες αναφερεσαι;

Το διπλωμα ειναι χρησιμο και για να νοικιασεις αυτοκινητο στις διακοπες.
Δεν μπορω να προσδιορίσω ακριβώς τη δουλειά αλλά είναι πολλές. Απο μηχανικός που κανει επιβλέψεις, μέχρι καθηγητής που κάνει ιδιαίτερα που πρέπει να βρίσκεται στα σπίτια των μαθητών του.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Jordan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Jordan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 71 μηνύματα.

O Jordan έγραψε: στις 16:24, 24-09-19:

Προσωπικά γνωρίζω παιδιά που δεν έκαναν ούτε μια ώρα θεωρία, απλώς τους έδωσε ο δάσκαλος το βιβλιαράκι να το "μελετήσουν" σπίτι χωρίς περαιτέρω καθοδήγηση και αν έχουν καμιά αποριά "βλέπουμε". Με λίγα λόγια δηλαδή επειδή εκείνος βαριόταν ή δεν είχει χρόνο ή για άλλους Χ Ψ λόγους πήγαν και έδωσαν σήματα χωρίς να ξέρουν καν τι χρώμα έχει ο τοίχος εκείνης της αίθουσας στη σχολή.Μιλάμε για τραγικές καταστάσεις που δυστηχώς πέρασαν ατιμώρητες λόγω της κλασσικής αδράνειας και του ωχαδερφισμού που διακατέχει κάποιους νέους.

Στο θέμα μας.

Απο τη στιγμή που πληρώνεις για 20 ώρες θα κάνεις 20 ώρες.Τέλος.
Η διαχέιρηση των μαθημάτων είναι στο χέρι του καθηγητή, δηλαδή πως θα χωρίσει τις ενότητες κλπ αλλά μην τα ισοπεδώνουμε όλα κάνοντας το 1/5 ή και λιγότερο.

Στο κάτω κάτω η εικόνα μιας σχολής δεν είναι κάτι μονοδιάστατο αλλά αποτελείται απο πολλούς παράγοντες, ένας εκ των ποίων είναι αυτός των θεωρητικών μαθημάτων, οπότε αν βλέπεις πως αμελείται σκοπίμως αυτό το κομμάτι πρέπει να αρχίζεις να υποψιάζεσαι ανάλογη αντιμετώπιση και στο πρακτικό σκέλος.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια