Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,241 μέλη και 2,424,117 μηνύματα σε 75,688 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 397 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 265)
Κριός
19
7,17%
Ταύρος
20
7,55%
Δίδυμοι
29
10,94%
Καρκίνος
25
9,43%
Λέων
20
7,55%
Παρθένος
19
7,17%
Ζυγός
25
9,43%
Σκορπιός
22
8,30%
Τοξότης
14
5,28%
Αιγοκερως
24
9,06%
Υδροχόος
28
10,57%
Ιχθεις
20
7,55%

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 11:37, 21-04-11:

καταλαβαινω τωρα γιατι εμεις οι Κριοι λενε οτι ταιριαζουμε τοσο με τις Ζυγινες..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 477 μηνύματα.

H IL PENSIERO έγραψε: στις 11:50, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
καταλαβαινω τωρα γιατι εμεις οι Κριοι λενε οτι ταιριαζουμε τοσο με τις Ζυγινες..
Γι' αυτό λοιπόν όταν πλησιάζει εκείνη η ώρα που οι άνδρες τολμάτε να ανεβείτε τα σκαλιά της εκκλησίας, ΣΚΕΕΕΕΕΕΕΨΟΥ.....ΖΥΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣ.....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 11:54, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από marina289
Mπα... ο Ζυγός (ούσα και παθούσα γαρ) με το που θα βάλει ένα στόχο,κάνει να ξεκινήσει, αλλά ήδη έχει ξεχάσει ποιος είναι ο στόχος... και άντε αν τον θυμηθεί , ως αναβλητικός και παλάτζας θα τον αναβάλλει...
Δεν έχει την σύνεση, την μεθοδικότητα και την οργανωτικότητα να τα κάνει όλα αυτά , να βολιδοσκοπήσει, να μετρήσει, να μεθοδεύσει... Είναι φτερό στον άνεμο -καθότι και ζώδιο του αέρα-
Όντως σπάμε νεύρα!!!! -και όχι μόνο-
Αφού όταν παίρνω μια απόφαση, θέλω κάποιον δίπλα μου,για να μου υπενθυμίσει μετά από κανα λεπτό τι απόφαση πήρα... (δεν παίζει αλτσχάϊμερ, είναι ζωδιακό καθαρά)
Η αδερφή μου είναι Ζυγός και τι ανάλυση κάνει για κάθε της κίνηση δεν μπορείς να φανταστείς! Αυτό το έχω δει και σε άλλες γυναίκες Ζυγούς, δεν παίζει να είναι σύμπτωση!
Μήπως έχεις τίποτα στον Ιχθύ;

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Εμένα παλι αυτο μου θυμίζει Καρκίνο!..
Η ανάλυση της Μαρίνας μου κάνει για Ιχθύ! Η αναβλητικότητα, η αναποφασιστικότητα και η μικρή μνήμη φωνάζουν ψαράκι από μακριά! Πάνε όπου τους πάει το ρεύμα!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 675 μηνύματα.

H marina289 . έγραψε: στις 13:11, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Εμένα παλι αυτο μου θυμίζει Καρκίνο!..
Οι Καρκινούληδες είναι σιγανά ποταμάκια, χειριστικοί και μαλαγάνες... Το παίζουν αδιάφοροι για τον στόχο ¨σιγά μωρέ, δεν μ'ενδιαφέρει!¨ , αφενός -πονηρά σκεπτόμενοι- για να μην προσελκύσουν άλλους ανταγωνιστές, αφετέρου αν αποτύχουν να πουν (όσα δεν φτάνει η αλεπού...) ¨ούτως ή άλλως εμένα δεν με ενδιέφερε¨...
Κάνουν κινήσεις αργές και πλαγιομετωπικές σαν τα καβουράκια, και μουλωχτά και αθόρυβα θα τον πετύχουν τον στόχο τους , καθότι έχουν απίστευτη προσήλωση σε ό,τι τους κάτσει στην κεφάλα, και απορείς από που ξεφύτρωσε ο ..¨αδιάφορος¨!

Είναι τα λεγόμενα ¨αντίθετα ζώδια¨, με κοινό χαρακτηριστικό την παρορμητικότητα! Νομίζω πως ό,τι μας έρθει στην κεφάλα το λέμε ή το κάνουμε, αδιαφορώντας για συνέπειες...

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Η αδερφή μου είναι Ζυγός και τι ανάλυση κάνει για κάθε της κίνηση δεν μπορείς να φανταστείς! Αυτό το έχω δει και σε άλλες γυναίκες Ζυγούς, δεν παίζει να είναι σύμπτωση!
Μήπως έχεις τίποτα στον Ιχθύ;
Η ανάλυση της Μαρίνας μου κάνει για Ιχθύ! Η αναβλητικότητα, η αναποφασιστικότητα και η μικρή μνήμη φωνάζουν ψαράκι από μακριά! Πάνε όπου τους πάει το ρεύμα!
Ναι, οι ιχθείς έχουν επίσης μια αλλοπροσαλιά που πολύ μ'αρέσει! Είναι σκόρπιοι και κυκλοθυμικότατοι! (και αυτοί...) Αυτοί πάνε όπου τους πάει το ρεύμα , και εμείς όπου φυσάει ο άνεμος!!!

ΙL PENSIERO ποιον Ζυγό έχεις στη ζωή σου και σε κεντρίζει το θέμα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

eveRd'noRmalgUy

Νεοφερμένος

Ο eveRd'noRmalgUy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 32 μηνύματα.

O eveRd'noRmalgUy έγραψε: στις 13:32, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από ShatteredIce
για τους Σκορπιούς πως θα είναι το καλοκαίρι;;;;
με καύσωνα , παγωτά και πιθανόν εθνικές εκλογές
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO έγραψε: στις 15:08, 21-04-11:

ΙL PENSIERO ποιον Ζυγό έχεις στη ζωή σου και σε κεντρίζει το θέμα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
Εμένα marina μου, εμένα..... με αγαπώ.....
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas . έγραψε: στις 15:49, 21-04-11:

Θελω να ρωτησω πως ειναι δυνατον να πιστευετε αυτα τα πραγματα??
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,225 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε: στις 15:52, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
Θελω να ρωτησω πως ειναι δυνατον να πιστευετε αυτα τα πραγματα??
Καθένας πιστεύει σε ότι θέλει...

Άσε που έχουν πλάκα μετά από ένα σημείο...
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 675 μηνύματα.

H marina289 . έγραψε: στις 18:54, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από IL PENSIERO
Εμένα marina μου, εμένα..... με αγαπώ.....
ααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!! Παλάτζα και εσύ;;;;;
και εμείς σε αγαπάμε!
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ShatteredIce

Πολύ δραστήριο μέλος

H ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.

H ShatteredIce Out from Under έγραψε: στις 19:01, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από eveRd'noRmalgUy
με καύσωνα , παγωτά και πιθανόν εθνικές εκλογές
πολύ συνηθισμένο γαμώτοοοο

Λογικά HOT σαν αυτούς!
αχχαχαχα ναι είμαστε οι άτιμοι πολύ hot
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 21-04-11 στις 22:28. Αιτία: merge
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,909 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 19:03, 21-04-11:

Συνονοματε, μη λες τετοια και μου κατσει το τσουρεκακι στο λαιμο!
Για να κατσει μια τετοια σχεση θα πρεπει ειτε ο Κριος να εχει σεληνη στο ζυγο ειτε ο Ζυγος στον Κριο!
Και τοτε μιλαμε για καρμικη σχεση...Διαφορετικα αστα και βραστα!
Ο ζυγος ζυγιζει και ο Κριος ορμαει...
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,103 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 19:33, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από ShatteredIce
αχχαχαχα ναι είμαστε οι άτιμοι πολύ hot
οοοουυυπς κεντρι!!!!!!!!!!!και θηλυκο....δυσκολα τα πραγματα......τυρρανικα....
Παράθεση

ShatteredIce

Πολύ δραστήριο μέλος

H ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.

H ShatteredIce Out from Under έγραψε: στις 19:38, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
οοοουυυπς κεντρι!!!!!!!!!!!και θηλυκο....δυσκολα τα πραγματα......τυρρανικα....
μας έχετε παρεξηγήσει εμάς τις Σκορπίνες
αν δε μας πειράξουν, δεν πειράζουμε
άμα μας πειράξουν όμως..ε..πάνε γυρεύοντας
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,648 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 20:25, 21-04-11:

Ο ζυγος ζυγιζει και ο Κριος ορμαει...
τελειο συμπληρωμα..
Παράθεση

IL PENSIERO

Πολύ δραστήριο μέλος

H IL PENSIERO έγραψε: στις 20:36, 21-04-11:

ααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!! Παλάτζα και εσύ;;;;;
και εμείς σε αγαπάμε!

Κι εγώ σας αγαπώ, βρε υπάρχει καλύτερότερο ζώδιο απ' τον ζυγό......
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 20:38, 21-04-11:

Mεχρι να ζυγισει καταστασεις ο Ζυγος Αγγελε, εγω εχω ορμηξει αλλου!
Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

H maria.... έγραψε: στις 20:43, 21-04-11:

Mα και αυτός ο Ζυγός...όλο ζυγίζει...δεν εκφράζεται ελεύθερα!
Παράθεση

dimitra9.4

Νεοφερμένος

H dimitra9.4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H dimitra9.4 έγραψε: στις 21:34, 21-04-11:

απο αντρα σκορπιο τι γνωριζετε?????
Παράθεση

marina289 (μαρινα)

Αποκλεισμένος χρήστης

H marina289 . έγραψε: στις 21:35, 21-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από maria....
Mα και αυτός ο Ζυγός...όλο ζυγίζει...δεν εκφράζεται ελεύθερα!
Ένα ζώδιο παρορμητικό, μόνο ελεύθερα εκφράζεται!
Παλεύω να βρω τρόπους να μην, αλλά δεν....
Νομίζω προϋποθέτει αυτοπεποίθηση να εκφράζεσαι αυθόρμητα και αρετουσάριστα και να μην επιζητάς ντε και καλά να γίνεσαι συμπαθής...
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 21:43, 21-04-11:

Ένα ζώδιο παρορμητικό, μόνο ελεύθερα εκφράζεται!
Παλεύω να βρω τρόπους να μην, αλλά δεν....
Νομίζω προϋποθέτει αυτοπεποίθηση να εκφράζεσαι αυθόρμητα και αρετουσάριστα και να μην επιζητάς ντε και καλά να γίνεσαι συμπαθής...
Αρκει να μην πρεπει να παρετε αποφασεις!
Η αναβλητικοτητα και αναποφασιστηκοτητα σας σπαει κοκκαλα!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια