Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,636 μέλη και 2,466,169 μηνύματα σε 78,272 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 385 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Άσπρη τρίχα στην εφηβεία

αδαμαντια52071 (νυσταλέα)

Διακεκριμένο μέλος

H νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,636 μηνύματα.

H αδαμαντια52071 έγραψε: στις 22:56, 13-07-12:

Οι 2 κολλητε μου εχουν μαυρα μαλλια και μπολικες ασπρες τρυχες..
Οχι μια,οχι δυο αλλα καμια δεκαρια...
Νομιζω δεν κανει να τις βγαλεις για το λογο οτι μετα βγαινουν περισσοτερες...

Αλλα μην ανησυχεις,ειναι αναλογα στον ανθρωπο...
Συνηπως οφειλεται στο αγχος
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 782 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε: στις 02:10, 14-07-12:

Εχω βγαλει και εγω καμια δεκαρια..
Ξεκινησαν μια μια απο πρωτη ή δευτερα λυκειου..
Απο οτι εχω ψαξει, δεν ειναι τιποτα το κακο και παιζει να βγαινουν απο αγχος, στενοχωρια (το να εβγαλα απο αγχος, δεν το πιστευω παντως )...
Ελπίζω να μην σημαινει οτι θα τις βγαλω νωρις η κατι τετοιο (αν και ακομα και αυτο δεν νομιζω να ειχα προβλημα..!)..
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη i_lie_us : 14-07-12 στις 02:20.
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 11:57, 14-07-12:

Κι εγώ έχω μερικές. Δεν ξέρω από τι είναι, μάλλον κληρονομικό
Αλλά δε με πειράζουν, ούτε ανησυχώ.
Παράθεση

gandalf

Δραστήριο Μέλος

Ο gandalf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 166 μηνύματα.

O gandalf έγραψε: στις 12:12, 14-07-12:

κι εγώ έχω μερικές! και νομίζω κάπου στα 15 είχα πρωτοδεί άσπρη τρίχα. Συμβαίνει..έχω δει άτομα στην ηλικία μου που έχουν ήδη πάρα πολλές. Δεν είναι κάτι αντιαισθητικό πάντως. Μία-δύο όλοι έχουν από μικροί μου φαίνεται
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 00:44, 16-07-12:

Ξεχασα να πω πως κι εγω εχω μια ασπρη και κατσαρη που την εντοπισα πριν καμμια 10ετια (ειναι ισια τα μαλλια μου) αλλα με τα χρονια χαθηκε μεσα στις ανταυγειες Φυσικα και δεν την ξεριζωνα. Μου αρεσε
Παράθεση

Hacker13

Νεοφερμένος

Ο Hacker13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

O Hacker13 έγραψε: στις 00:47, 28-10-14:

Εγώ έχω Μαύρα μαλλιά και Ανοιχτόχρωμα γένια και εδώ και λίγο καιρό από τα 28 εντόπισα μια άσπρη τρίχα στα γένια μου
και είμαι κάτω από 30.
Πιστεύω γενικότερα στις νέες ηλικίες συνήθως είναι θέμα κληρονομικότητας και dna οι άσπρες τρίχες.
Παράθεση

GiorgosAsi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 549 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε: στις 01:40, 28-10-14:

Μην ανησυχειτε παιδια στα 40 σας δεν θα εχετε ουτε μια τριχα!
Παράθεση

eyb0ss

Διάσημο Μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 637 μηνύματα.

O eyb0ss Αντίο μάγκες. Σας εύχομαι τα καλύτερα... έγραψε: στις 15:55, 28-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από GiorgosAsi
Μην ανησυχειτε παιδια στα 40 σας δεν θα εχετε ουτε μια τριχα!
Βασικά στα 40 θα μοιάζουν στον Κλούνεϊ.
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 20:44, 28-10-14:

και εγώ είχα δει 2 φορές άσπρη τρίχα στα μαλλιά μου και τις έκοψα από τη ρίζα, δεν μπορώ να τις βλέπω...σοκ!!
Παράθεση

Hacker13

Νεοφερμένος

Ο Hacker13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

O Hacker13 έγραψε: στις 22:06, 29-10-14:

Αρχική Δημοσίευση από Imadlak
και εγώ είχα δει 2 φορές άσπρη τρίχα στα μαλλιά μου και τις έκοψα από τη ρίζα, δεν μπορώ να τις βλέπω...σοκ!!
To καλύτερο σε αυτή την περίπτωση είναι η Βαφή για τις γυναίκες ειδικά που είναι και στην μόδα..Πάντως και το άσπρο μαλλί δεν είναι πάντα άσχημο.Απλά ένα διαφορετικό χρώμα. (σε κάποιες γυναίκες πάει)

Παράθεση

Alma Libre (Sinéad)

Επιφανές Μέλος

H Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,374 μηνύματα.

H Alma Libre Σουλμέτ του Τηγανιού ~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 23:53, 31-10-14:

Έχω και εγώ άσπρες τρίχες!
Αλλά απ'όσο ξέρω στην περίπτωσή μου, είναι κάτι κληρονομικό.
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 08:29, 01-11-14:

Αρχική Δημοσίευση από Hacker13
To καλύτερο σε αυτή την περίπτωση είναι η Βαφή για τις γυναίκες ειδικά που είναι και στην μόδα..Πάντως και το άσπρο μαλλί δεν είναι πάντα άσχημο.Απλά ένα διαφορετικό χρώμα. (σε κάποιες γυναίκες πάει)

εντάξει, 2 τρίχες έβγαλα...σιγά να μην πάω να βάψω και το μαλλί μου
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια