Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,668 μέλη και 2,467,014 μηνύματα σε 78,337 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 319 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Φωτογραφίες που τραβήξαμε

Nelliel

Περιβόητο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,041 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 20:47, 29-12-17:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk

το λιγοτερο φανταστικες
Υποφερω που επεστρεψα στην μουχλα του χειμωνα . Σιγουρα θα ξαναπαω μεσα στο 2018 με go pro για υποβρυχιες ληψεις (εκει ηταν ακομα πιο μαγευτικα!) και με dslr μηχανη. Ο στολισμος για τα χριστουγεννα σε συνδιασμο με τους αναμμενους πυρσους κατα μηκος της παραλιακης εκαναν απιστευτη ατμοσφαιρα. Παλαιοτερα μου αρεζαν τα χριστουγεννα με πολυ χιονι, αλλα μετα απο αυτη την απιστευτη εμπειρια, μαλλον θα τα περναω καθε χρονο εκει!
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,423 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε: στις 11:15, 31-12-17:

Ελσίνκι

Όσλο

Στοκχόλμη (μετρό)

Κοπενχάγη
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη meetmeinmontauk : 31-12-17 στις 11:21.

Volkswagen Fan (Mein Name ist fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,765 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 15:48, 31-12-17:

Το ωραίο μέτρο!
Παράθεση

Φινεύς (Γιάννης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O Φινεύς έγραψε: στις 18:49, 31-12-17:

Έμενες εκεί ή πήγες ταξίδι; Αν πήγες ταξίδι μπορείς να με ενημερώσεις αν ήταν αρκετά τα έξοδα; Θέλω να επισκεφτώ το Hong-Kong κάποια στιγμή αλλά πού λεφτά.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Φινεύς : 31-12-17 στις 18:52.
Παράθεση

Dreamweaver (Mad Lad)

Διάσημο Μέλος

Ο Mad Lad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 695 μηνύματα.

O Dreamweaver έγραψε: στις 18:39, 01-01-18:

Αρχική Δημοσίευση από johny_02
Έμενες εκεί ή πήγες ταξίδι; Αν πήγες ταξίδι μπορείς να με ενημερώσεις αν ήταν αρκετά τα έξοδα; Θέλω να επισκεφτώ το Hong-Kong κάποια στιγμή αλλά πού λεφτά.
Πηγα ταξιδι. Τα εισητηρια δεν ειναι τραγικα ακριβα καθως εδωσα περίπου 400 λιρες για πηγαινε-ελα. Οσο αφορα τις τιμες, σε "κανονικα" μαγαζια ειναι νορμαλ, αλλα σε πιο μικρα μαγαζια και κυριως στις υπαιθριες λαικες ειναι πολυ ψηλες ή δεν αναγραφεται καν επισημη τιμη as you are expected to haggle. Εκει που υπαρχει θεμα ειναι το accomodation καθως ειναι ακριβο για την ποιοτητα και κυριως την εκταση του χωρου και αν εισαι νεος καλο ειναι να πας σε hostel. Στο περίπου, τα λεφτα που εδωσα θα αντιστοιχουσαν σε ενα δωματιο 1 αστεριου παραπανω συγκριτικα με αλλες χωρες
1
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,367 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 16:28, 02-01-18:

Εντάξει ξέρω δεν είναι και καμιά φοβερή φωτογραφία αλλά παιδιά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΙΟΥΤ;
7
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο Mein Name ist fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,765 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 08:25, 03-01-18:

Που είναι;
Παράθεση

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

H Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 12,367 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 14:03, 03-01-18:

Στην Κατερίνη
Παράθεση

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε: στις 16:41, 28-02-18:

Αγέρωχη η άτιμη
8
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,931 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 11:23, 04-04-18:

Από το κάστρο της Πράγας
10
Παράθεση

Mhtrogoal (Μάριος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 585 μηνύματα.

O Mhtrogoal έγραψε: στις 13:08, 04-04-18:

Εξαρχεια, 3 το πρωι
3
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 14:03, 04-04-18:

Ωραία η Πράγα!
1
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,931 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 18:35, 04-04-18:

Κύκνος στην Πράγα
6
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 20:38, 04-04-18:

Νέα Παραλία, Θεσσαλονίκη
6
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 10:28, 05-04-18:

Η Πράγα από το υψηλότερο σημείο του κάστρου της Πράγας. Η γέφυρα που φαίνεται είναι η "Γέρφυρα του Καρόλου".
10
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 10:52, 05-04-18:

Περπατώντας στο στεφάνι του Ολύμπου.
5
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 840 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 13:25, 07-04-18:

Ας μην επαναλάβω το ινσταγκραμικο μου σχόλιο.
1
2
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 22:48, 08-06-18:

1
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,654 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 09:08, 12-06-18:

Η Φύση που επιμένει...
3
Παράθεση

i_lie_us

Διάσημο Μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.

O i_lie_us έγραψε: στις 15:58, 12-06-18:

Λίγο πριν την ανατολή, η καλύτερη ώρα
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες