Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,963 μέλη και 2,478,067 μηνύματα σε 78,923 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 262 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Cybersex, Phone-sex, SMS-sex κλπ

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 02:58, 11-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Βρε Μichelle από συνέντευξη τους πέρασες όλους τους άντρες εδωμέσα?? "Σας αρέσουν οι αγκαλίτσες? ... Ωραία εγκρίνεστε!!!" Καλύτερα για μας βέβαια!!!!!
φυσικά και όχι!
Σιγά μην τους ρωτούσα μόνο αυτό!
300 ερωτήσεων ερωτηματολόγιο συμπλήρωσαν για να εγκριθούν!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 03:02, 11-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
φυσικά και όχι!
Σιγά μην τους ρωτούσα μόνο αυτό!
300 ερωτήσεων ερωτηματολόγιο συμπλήρωσαν για να εγκριθούν!
σωστή!!!!!!!!!!!!!!
Μπραβο Michelle!!!
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 05:37, 11-07-05:

Δεν έχω κάνει και δεν ξέρω αν θα έκανα. Μόνο άν ήταν πολύ μεγάλη ανάγκη
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,646 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 16:22, 12-07-05:

Εν έτη 1993, όπου τα κινητά ήταν είδος πολυτελείας και τα pc είδος επιστημονικής φαντασίας, είχε τύχει να κάνω 1-2 φορές τηλεφωνικό sex με τον εξ-αποστάσεως φίλο μου, με τον οποίον είχαμε μια πολύ ιδιαίτερη σχέση, που μου είναι δύσκολο να την εξηγήσω.
Anyway, τώρα μπορεί και να το ξανα έκανα, αλλά βασική προϋπόθεση, να το κάνω με τον φίλο μου, που νιώθω οικειότητα.
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 16:41, 12-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Εν έτη 1993, όπου τα κινητά ήταν είδος πολυτελείας και τα pc είδος επιστημονικής φαντασίας, είχε τύχει να κάνω 1-2 φορές τηλεφωνικό sex με τον εξ-αποστάσεως φίλο μου, με τον οποίον είχαμε μια πολύ ιδιαίτερη σχέση, που μου είναι δύσκολο να την εξηγήσω.
Anyway, τώρα μπορεί και να το ξανα έκανα, αλλά βασική προϋπόθεση, να το κάνω με τον φίλο μου, που νιώθω οικειότητα.
Επίσης εν έτη 1993 ο ΟΤΕ ήταν 100% στα χέρια του δημοσίου και το φαινόμενο να μπαίνει κάποιος στην γραμμή του άλλου καθημερινό, 6 καφετέριες 2 μανάβικα και 4 μαγαζιά με ρούχα στα Τρίκαλα και στην Κόρινθο σε ευχαριστούν
3
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,646 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 11:31, 13-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Επίσης εν έτη 1993 ο ΟΤΕ ήταν 100% στα χέρια του δημοσίου και το φαινόμενο να μπαίνει κάποιος στην γραμμή του άλλου καθημερινό, 6 καφετέριες 2 μανάβικα και 4 μαγαζιά με ρούχα στα Τρίκαλα και στην Κόρινθο σε ευχαριστούν
Χαρά μου να προσφέρω για το κοινό καλό!
2
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 11:48, 13-07-05:

cybersex όχι...
phone sex ναι... ήμουν καιρό σε μια σχέση και έτυχε να λείπει για αρκετές μέρες σε ένα ταξίδι και... ε....
sms sex... περίπου... δεν ήταν και σεξ αλλά ήταν αρκετά Hot παιχνίδι όπου μετά έπαιξε το phone sex

γενικά για να κάνω κάτι τέτοιο πρέπει να ξέρω καλά τον άλλον, να του έχω απόλυτη εμπιστοσύνη και κυρίως... να μου λείπει πολύ!
Παράθεση

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Industrial designer . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O kotetsi έγραψε: στις 10:40, 17-07-05:

Let me think... Έχω κάνει cyber?... Ναι, έχω κάνει. Phone sex? Χμμμ... κι απ' αυτό έχω κάνει. SMSex? Ναι, κι απ' αυτό. MMSex? Ναι, κι από τούτο.

(Ψιτ... εννοείται ότι έχω μια υγιή σεξουαλική ζωή με την σύντροφό μου... απλά ας είναι καλά τα κορίτσια στο net για τα υπόλοιπα )
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 10:53, 17-07-05:

Γιά να θυμηθώ...

Cybersex? Kάνω αποχή, μη κολλήσω κάναν ιό.

Phone sex? Kόντεψα να !#%$&* έναν τηλεφωνητή του ΙΚΥ κάποτε, γιατί μία ώρα δε καταλάβαινε τι του έλεγα.

SMS sex? Ήταν δύσκολο να τελειώσουμε μαζί (...τα μηνύματα, άσε που μου ήρθαν και κάτι άσχετα).

ΜΜS Sex: Δεν το έχω ενεργοποιήσει καν. ʼσε, τώρα που παρακολουθούν και τα κινητά, μη με δώ πουθενά...

1
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 44 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 11:44, 17-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Γιά να θυμηθώ...

Phone sex? Kόντεψα να !#%$&* έναν τηλεφωνητή του ΙΚΥ κάποτε, γιατί μία ώρα δε καταλάβαινε τι του έλεγα.

SMS sex? Ήταν δύσκολο να τελειώσουμε μαζί (...τα μηνύματα, άσε που μου ήρθαν και κάτι άσχετα).

ΜΜS Sex: Δεν το έχω ενεργοποιήσει καν. ʼσε, τώρα που παρακολουθούν και τα κινητά, μη με δώ πουθενά...
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 461 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 20:49, 17-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Γιά να θυμηθώ...

Παράθεση

Clementine

Νεοφερμένος

H Clementine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Clementine έγραψε: στις 22:16, 06-08-05:

Εμείς, πειράζει που τα έχουμε κάνει όλα με το αγόρι μου;
Cybersex, sms sex, phone sex, real sex...
Και σίγουρα μόνο καμμένοι δεν είμαστε.
Είμαστε όμως πολύ πολύ πολύ ερωτευμένοι και ο πόθος τους ενός για τον άλλον είναι ασταμάτητος...

Και τώρα που τα σκέφτομαι... Έναν πόθο τον νιώθω... :X
xixixi!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Clementine : 06-08-05 στις 23:31.
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 03:41, 07-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Clementine
Εμείς, πειράζει που τα έχουμε κάνει όλα με το αγόρι μου;
Cybersex, sms sex, phone sex, real sex...
Και σίγουρα μόνο καμμένοι δεν είμαστε.
Είμαστε όμως πολύ πολύ πολύ ερωτευμένοι και ο πόθος τους ενός για τον άλλον είναι ασταμάτητος...

Και τώρα που τα σκέφτομαι... Έναν πόθο τον νιώθω... :X
xixixi!
Σου εύχομαι να συνεχίσετε έτσι!
btw, καλως όρισες στο φόρουμ!
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 600 μηνύματα.

O Covenant έγραψε: στις 05:30, 28-11-05:

Εχω χρησιμοποιησει ολους τους αναφερθεν τροπους,καθως ειμαι ενα ατομο που αγαπω την τεχνολογια και την αξιοποιω οσο μπορω

Το καθενα βεβαια εχει τα υπερ και τα κατα του,αλλα οπως προαναφερθει ειναι αναντικαταστατο της πραγματικης επαφης (δεν νομιζω να διαφωνει κανεις εδω περα )

Τωρα για το θεμα αν οι αντρες θελουν αγκαλια μετα την ερωτικη συνευρεση εχω να πω 2 πραγματα.

1.Οταν ενας ανδρας εκσπερματωνει,εκρινεται μια ουσια στον εγκεφαλο (δεν θυμαμαι το ονομα της) η οποια προκαλει υπνηλια,με αποτελεσμα να παραπονιεστε η πλειοψηφια των γυναικων και με το δικιο σας.
Προσωπικα,αν και στις αρχες της εφηβικης μου ηλικιας με επιανε υπνηλια,απο τοτε ποτε ξανα δεν ειχα συμπτωματα υπνηλιας,σε αντιθεση μπορω να πω οτι με ξυπνουσε (η καθε εκσπερματωση) και με διεγειρε περισσοτερο...τοσο αναποδος ειμαι;;

2.Οσο αφορα για τις αγκαλιτσες μετα το σεξ....δεν υπαρχει καλυτερος επιλογος μιας μαγευτικης βραδιας με την συντροφο σου ο οποιος να καταληγει με αγκαλιες και συνεχομενα φιλια,με τα προσωπα κολλητα του ενος με του αλλου και να νιωθεις την ανασα της κοπελας σου και να προσπαθεις να την "υπνωτισεις" με τα παιχνιδιαρικα φιλια σου....
Δυστυχως υπερβαλω και σε αυτο και παντα περιμενω να αποκοιμησω την συντροφο μου με τα φιλια μου και με τα χαιδεματα μου κατα μηκος του σωματος της
Το να βλεπεις μια υπεροχη θηλυκη παρουσια να την περνει ο υπνος μεσα στην αγκαλια σου,ειναι ειλικρινα ενας απο τους βασικοτερους λογους που ειμαι φανατικος οπαδος της σχεσης απο το one night stand (oχι πως δεν εχω κανει..)

Αλλο να κανεις ερωτα και αλλο να κανεις σεξ και με το που τελειωσεις να αλλαξεις πλευρο για να σε παρει ο υπνος...
5
Παράθεση

panosRU

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο panosRU αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O panosRU έγραψε: στις 16:39, 01-12-05:

το θεορώ ηλιθιότητα.
Παράθεση

e-stekoumenos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο e-stekoumenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 92 μηνύματα.

O e-stekoumenos έγραψε: στις 14:02, 04-12-05:

Αυτές οι μορφές διέγερσης...δεν είναι ακριβώς σέξ αλλά ενα είδος παρε'ί'στικου αυνανισμού...Άν έχει στερέψει η φαντασία και η φαντασίσωση μας και θέλουμε οπωσδήποτε εναν διαδικτυακό αυνανισμό...τότε ναι και το cyber μπορεί να έχει θέση στη ζωή μας....Αλλά γιατί πλέον να έχουμε φτάσει σε σημείο που να διστάζουμε να αυνανιστούμε μόνοι μας...ή να διστάζουμε να έρθουμε σε πραγματική επαφή με κάποιο άλλο άτομο?
Παράθεση

giannisvitara

Δραστήριο Μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O giannisvitara έγραψε: στις 22:21, 05-12-05:

Γειά σας, είμαι new sto πολυ ωραιο forum , Τωρα ως αναφορά το θέμα μασς ,απαντώExω κανει , αν θα ξανακάνω?, αν μου τύχει, αν θα το επιδιώξω?, όχι
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 517 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 16:18, 02-01-06:

Έχω κάνει sms-sex cybersex.Phonesex δεν ψήνομαι να κάνω.
Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

H Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ines έγραψε: στις 12:42, 05-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain
Έχω κάνει sms-sex cybersex.Phonesex δεν ψήνομαι να κάνω.
καλα,μιση ωρα δε λεγαμε οτι ειναι καλυτερο το phone sex,η τελος παντων υπαρχει μεγαλυτερη και καλυτερη και οπως θελετε πειτε το επαφη;
παντως εγω οχι,εχω κομπλεξ.για ολα.
ορμονες...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ines : 05-01-06 στις 12:59.
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 517 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 13:52, 06-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από ines
καλα,μιση ωρα δε λεγαμε οτι ειναι καλυτερο το phone sex,η τελος παντων υπαρχει μεγαλυτερη και καλυτερη και οπως θελετε πειτε το επαφη;
παντως εγω οχι,εχω κομπλεξ.για ολα.
ορμονες...
Εγώ προσωπικά κομπλάρω στο phone - sex
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • iOS4 vs. Windows Phone 7 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-10-10 στις 17:13.
    • [Windows Phone] Windows Phone OS - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-03-10 στις 00:01.
    • Portable Phone Jammer: Μπλοκάρετε τα κινητά - Από The_Steve
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 01-10-07 στις 12:53.
    • [Windows Phone] Η acer στο παιχνίδι των Phone Edition; - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 7 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-08-05 στις 21:56.
    • [Windows Phone] H Motorola ετοιμάζει PPC phone edition με WM5 - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-07-05 στις 16:34.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα