Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,984 μέλη και 2,478,960 μηνύματα σε 78,957 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 419 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το σωστό μέγεθος

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 483 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε: στις 00:36, 09-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Μario
Το πρωτο δεν πιστευω να το ειπες ειρωνικα ε;
Πας καλά βρε γιατί να το πω ειρωνικά??? Βρε τι έχω πάθει σήμερα!!!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:36, 09-11-05:

Aν οι γυναίκες φέρονται έτσι τότε έτσι είναι. Απλά στο παρελθόν δεν είχαν την άνεση να φέρονται όπως θέλουν αλλά τις έβαζε η κοινωνία σε καλούπια.
Live with it. Sorry.
Και όχι δεν καταλαβαίνω τι εννοείς "σωστή κοπέλα". Γιατί οι περισσότεροι λέγοντας σωστή κοπέλα εννοούν το άβουλο πλάσμα που δεν αντιδρά και είναι μονίμως ένα σκαλί παρακάτω απο το σύντροφό του. Ε όχι! Προτιμώ με αυτά τα κριτήρια να είμαι λάθος κοπέλα!
Τέλος, εγώ δεν βλέπω να γεμίσαμε ομοφυλόφιλους ξαφνικά. Πάντα υπήρχαν, απλά φοβόντουσαν περισσότερο παλιά και κρύβονταν καλύτερα. Αυτό θέλετε? Μια κοινωνία υποκρισίας??? Ευχαριστώ δεν θα πάρω
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 483 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε: στις 00:40, 09-11-05:

Ο "σωστός" άνθρωπος για κάποιον μπορεί να είναι ο "λάθος" για κάποιον άλλο....
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 600 μηνύματα.

O Covenant έγραψε: στις 00:47, 09-11-05:

Λυπαμαι αλλα τιποτα απο αυτα που αναφερα δεν εχει σχεση με τα συμπερασματα σου.
Ποτε δεν μιλησα για καλουπια (αυτα ειναι που σιχαινομαι) ουτε για κοινωνικα πλαισια κ θεσμους.
Οταν αναφερομαι στην λεξη σωστη μπορω να την περιγραψω με αρκετες αλλες λεξεις οπως :

Εξυπνη,δημιουργικη,κοινωνικη,καλλιεργημενη,δραστηρια,
προοδευτικη,μορφωμενη,φιλικη,σεξουαλικη,ρομαντικη,σεξυ,
σοβαρη,δικαια,ρομαντικη,επικοινωνιακη,συζητησιμη,
περιπετειωδης,μυστηρια και αλλα πολλα

Εν ολιγις ζηταω οι αντρες να φερονται σαν αντρες και οι γυναικες σαν γυναικες,δεν ζητω κατι παραλογο.
Απλα την δεδομενη στιγμη εχουμε καπως απροσανατολιστει απο τους πραγματικους στοχους μας και περισσοτερο εχουμε δημιουργησει μια επανασταση-πολεμο στις σχεσεις των 2 φυλων με αποτελεσμα να εχει δημιουργηθει ενα χαος.

Δεν μου αρεσει αυτο,θελω να εχω την κοπελα που αγαπω και με κατανοει απολυτα και να νιωθω οτι ειμαι διπλα σε ενα θηλυκο (που μυριζει,φαινεται,μιλαει,αντιδρα,κινειται οπως ενα αυθεντικο θηλυκο) οπως αυτη με χρειαζεται να με νιωθει σαν αυθεντικο αρσενικο.

Δεν θελω υποκρισιες,ουτε ανηλεητες θεατρικες παραστασεις,θελω ειλικρινη και ξεκαθαρα πραγματα,για αυτο θλιβομαι.But not anymore!

Ελπιζω να εγινα κατανοητος τωρα αγαπητη δεσποινις
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Covenant : 09-11-05 στις 00:49.
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 00:51, 09-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Skoulikadera---
Πας καλά βρε γιατί να το πω ειρωνικά??? Βρε τι έχω πάθει σήμερα!!!
Καλα ντε μην θυμωνεις απλως εχεις βαλεις δυο αρνησεις στη ιδια προταση και μπερδευτικα...
Ενα μυαλο κι εγω κι αυτο μισο...τι να σου κανει...
(Δεν πιστευω να συμφωνεις οτι το μυαλο μου ειναι μισο ε; ΧΑ!)
Απο εκει και περα αν και ψιλοξεφυγε η κουβενατα αλλα δεν πειραζει, προσωπικα μου αρεσει και θελω η κοπελα μου να ειναι δυναμικη.
Δεν θελω με τιποτα να εχει τις αντιλληψεις προηγουμενων δεκαετιων (δηλαδη να ειναι "γυναικουλα").
Ετσι οπως το εθεσε η michelle, τοτε κι εμενα θα ηθελα η κοπελα μου να ειναι "λαθος".
Τωρα οσων αφορα τις Ελληνιδες, προσωπικα καθε φορα που κατεβαινω Ελλαδα οι νεες κοπελες καπου εχουν χασει τον μπουσουλα.
Ειλικρινα πιστευω οτι δεν ξερουν τι θελουν.
Και σας μιλαω εγω, που παντα μα παντα ελεγα και πιστευα οτι κοπελες σαν τις Ελληνιδες δεν υπαρχουν.Ειλικρινα.
Αυτο δεν σημαινει αναγκαστικα οτι αυτες οι κοπελες ειναι η πλειοψηφια.
Ισως να ειναι, ισως και οχι.
Μπορει να μην ειναι απλως ειναι πιο εντονη η παρουσια τους και καλυπτουν τις αλλες.
Στα παραπανω ομως δεν μπορω παρα να μην πω οτι και οι Ελληνες οι αντρες για φαπες ειναι.
Μαγκια-κλ@νια και σουζα το μαλι ή το παπι.
Και οι συζητησεις να τελειωνουν ειτε στο με ποσες εχει παει (ΚΟΨΕ ΚΑΤΙ ΡΕ ΦΙΔΕΜΠΟΡΑ), ειτε στην εξατμιση του "παπιου" του!
Ελεος!
Και αν με ρωτησετε γιατι τα λεω ετσι για τους Ελληνες μονο, απλουστατα γιατι Ελληνας ειμαι κι εγω και πιο πολυ ενδιαφερομαι γι' αυτο τον λαο παρα για τους Σαουδαραβες π.χ.
Φιλικα ολα αυτα απο καποιον που δεν θελει να το παιξει ουτε τελειος ουτε "καποιος"...
Απεχω πολυ και απο τα δθυο.
Παράθεση

nikita13

Διακεκριμένο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2,105 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε: στις 03:11, 09-11-05:

Καλά βρε παιδιά πολύ έκταση δώσατε στο ζήτημα..Γιατί τόσο ένταση?Δεν υπάρχει λόγος..Και δεν ωφελει να καταλογίζουμκε πράγματα στους άντρες ή στις γυναίκες..Και τα δυο φύλα έχουν τις ευθύνες τους..Γιατί όσο δεν ξέρουν κάποιες γυναίκες τι θέλουν τόσο δεν ξέρουν και πολλοί άντρες..Αλλά δεν χρειάζεται να τους βάζουμε όλους στα ίδια καλούπια και να γενικεύουμε περιπτώσεις...Ο καθένας είναι αυτό που είναι με άλλους θα ταιριάξει και με άλλους όχι..
Για παράδειγμα το αιώνιο πρόβλημα στις σχέσεις μου ήταν ότι δεν άντεχαν ότι είχα πάντα προσωπικότητα.άποψη και δυναμισμό.Και σίγουρα δεν έφταιγε η συμπεριφορά μου γιατί ήταν ότι στοιχεία που δεν τα περνούσα ποτέ με "αντριλίκι" αλλά με κομψότητα και ευγένεια γιατί βασική μου αρχή είναι να είμαι πάντα κυρία..Τον εαυτό μου όμως δεν τον αλλάζω σε καμία περίπτωση..Αλλά και πάλι δεν πιστεύω ότι όλοι οι άντρες είναι έτσι..Αλλά η πλειοψηφία δυστυχώς ναι..Γενικά έχουν γίνει πολύ δύσκολες οι σχέσεις πλέον...
Αλλά πάντα πίστευα ότι είναι θέμα επιλογών..Γι'αυτό είναι ένας φαύλος κύκλος να λέτε είτε για την συμπεριφορά των ελληνίδων είτε των Ελλήνων..Εξάλλου οι επιλογές μας καθορίζουν αυτό που είμαστε και αυτό που θα γίνουμε
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 03:27, 09-11-05:

ουγκ.

ξεκολλάτε.

νιώστε άνετα.

αγκαλιαστείτε .

άμα δεν ταιριάζετε αφήστε το, no prob, χωρίς πικρόχολα σχόλια πλιζ.

ξανααγκαλιαστείτε , τζάμπα είναι . ωραία είναι .

καληνύχτα .

ψ. ναι ρε, έχω πιεί .
Παράθεση

nikita13

Διακεκριμένο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 2,105 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε: στις 03:53, 09-11-05:

Σωστός weaky..Αλλά την σήμερον ημέρα οι περισσότεροι έχουν ξεχάσει ότι τίποτα δεν έχουμε να χωρίσουμε και μια μικρή αγκαλία όλα γίνονται τόσο απλά..
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,893 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 09:06, 09-11-05:

που το φτάσατε το θέμα καλέ......είδατε τι κάνει το σωστό το μέγεθος? προκαλεί φθόνο και ζήλια, σπέρνει διχόνοιες, ανάγει το πρόβλημα στις σχέσεις αντρών και γυναικών

Κάντε σεχ γιατί χανόμαστε

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless

ξανααγκαλιαστείτε , τζάμπα είναι . ωραία είναι
Παράθεση

simboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O simboy έγραψε: στις 09:43, 09-11-05:

Και θα προσθέσω ..... και πάαααλι βρήηηηηηηηκαααα το λάθος άνθρωπο για να αγαπήηηηηηηηησωωωωωωωωωωω
Και γιατί παρακαλώ να μη παίζει ρόλο το μέγεθος της μήτρας ? ( τι είπα !!!!!!!!!!!!!!!!!!! πέφτουν τούβλα !!!!! )
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 10:44, 09-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από simboy
Και θα προσθέσω ..... και πάαααλι βρήηηηηηηηκαααα το λάθος άνθρωπο για να αγαπήηηηηηηηησωωωωωωωωωωω
Και γιατί παρακαλώ να μη παίζει ρόλο το μέγεθος της μήτρας ? ( τι είπα !!!!!!!!!!!!!!!!!!! πέφτουν τούβλα !!!!! )

εεεε της μήτρας είναι λιιιιιιιιγο άσχετο
Το μέγεθος του κόλπου όμως.... δεν είναι καθόλου άσχετο!

όπως και στον άντρα μπορούμε να εντάξουμε το γενετήσιο όργανό του σε 3 κατηγορίες μεγέθους, έτσι ισχύει και για την γυναίκα.
Βάσει του Κάμα Σούτρα (για να δείτε ότι είμαι και διαβασμένη ) υπάρχουν 3 "μεγέθη" και στα δύο φύλλα....
Αν τα μετονομάσουμε σε S, M, L (το XL το παρακάμπτουμε, δεν αφορά τους Καυκάσιους ) τότε οι "ικανοποιητικοί" συνδιασμοί στα δύο φύλλα έχουν ως εξής! (όπου Α = άνδρας και όπου Γ = γυναίκα)
ΑS + ΓS
AS + ΓΜ
ΑΜ + ΓS
ΑΜ + ΓΜ
AM + ΓL
AL + ΓΜ
AL + ΓL

Όπως λοιπόν μπορείτε πολύ εύκολα να διακρίνετε από τον παραπάνω πίνακα, οι πιο ευτυχισμένοι δεν είναι οι ιδιαίτερα προικισμένοι αλλά οι μεσαίου μεγέθους (και στα δύο φύλλα) μιας που μπορούν με άνεση να "δέσουν" με όλα τα άλλα μεγέθη
Παράθεση

simboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο simboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O simboy έγραψε: στις 10:52, 09-11-05:

Μισό να δω αν έχω κάτι στο νούμερό σας σα να λέμε ε ? :ppppp
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,893 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 11:02, 09-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από simboy
Μισό να δω αν έχω κάτι στο νούμερό σας σα να λέμε ε ? :ppppp
ΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑΗ

καλό σιμμπόυ...
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 1,311 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 10:46, 10-11-05:

Το μέγεθος έχει καμία σχέση με το lvl που λέμε όσο πιο μεγάλο lvl είσαι τόσο πιο πολύ .... και δέρνεις???
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κακή Επιρροή : 10-11-05 στις 11:47. Αιτία: greeklish
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 18:32, 10-11-05:

Ρε Metal_Lover μην αρχίσεις και εδώ τα ίδια και σε παίρνουν όλοι στο ψιλό μετά.. Καλώς όρισες και να γράφεις στα ελληνικά..

Έγινε ένας καθαρισμός του thread, και τα 3(!) off topic threads που υπήρχαν συγχωνεύτηκαν σε ένα: http://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=1578

Please keep it to the topic, ppl.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη emufear : 10-11-05 στις 18:41.
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 600 μηνύματα.

O Covenant έγραψε: στις 15:14, 11-11-05:

Eπειδη δεν θελω να ανοιξω καινουργιο θεμα,ειπα να το αναφερω εδω περα.

Τα αποτελεσματα της φετινης ερευνας της Durex,εδειξε οτι οι ελληνες ειναι πρωτοι στο σεξ για φετος,ενω περυσι ημασταν 2οι μετα τους Γαλλους.

http://www.in.gr/news/article.asp?ln...1&lngDtrID=252

Η σελιδα της durex δουλευει μονο με ΙΕ και επισης πρεπει να εχει προβλημα επειδη ελαχιστα links δουλευουν,δεν μπορεσα να δω ακομα την ερευνα τους στην σελιδα τους

Εσεις τι πιστευετε;Ειναι αληθεια ή μηπως τα αποτελεσμα τις ερευνας ηταν επειδη οι περισσοτεροι ερωτηθεντες "υπερεβαλαν" λιγακι...εμενα μου φαινεται οτι οι ελληνες δυσκολευονται πλεον να εχουν τοσο συχνες ερωτικες επαφες...αποψη μου λογω της ελληνικης νοοτροπιας.

Μηπως παραειμαστε ψευτες ή παραειμαστε ερωτικοι ;!;
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,646 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 15:24, 11-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Dark Kronos : 16m

Παράθεση

JiMiOuS

Νεοφερμένος

Ο JiMiOuS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O JiMiOuS έγραψε: στις 19:26, 12-11-05:

Παιδιά συμφωνώ απόλυτα με όσους υποστήριξαν ότι το μέγεθος μετράει. Κακά τα ψέματα, γλιτώνεις και τον κόπο να ψάχνεις κινέζικες τεχνικές. Όταν το διαθέτεις το προσόν... και είσαι και ερωτιάρης... αρπάζεις και εύκολα... αφήνεις και τους πολλούς συναισθηματισμούς... το απολαμβάνεις ρε αδερφέ...
Παράθεση

DarK_HumOuR

Νεοφερμένος

Ο DarK_HumOuR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O DarK_HumOuR έγραψε: στις 23:27, 12-11-05:

ευτυχως θεε μου, που οι γονεις μου δεν μου μετ-εδωσαν κανενα προβλημα..
ευτυχως ευτυχως!!

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,655 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 23:45, 13-11-05:

Πάντως απ ότι έχω παρατηρήσει γενικά.. πολλοί straight έχουν κομπλεξ με το μέγεθος σε αντίθεση με τους gay.. είτος η άλλος στους gay, συμφέρει το μικρό μέγεθος [για ευνοητους λόγους ].
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura, Γιώτης