Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,241 μέλη και 2,424,176 μηνύματα σε 75,690 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 363 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τα ελληνικά νησιά που έχετε επισκεφτεί

Ποιά ελληνικά συμπλέγματα νησιών έχετε επισκεφθεί;

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 148)
Κυκλάδες
84
56,76%
Σποράδες
45
30,41%
Ιόνια Νησιά
95
64,19%
Νησιά Β. Αιγαίου
55
37,16%
Νησιά Α. Αιγαίου
28
18,92%
Δωδεκάνησα
48
32,43%
Κρήτη
59
39,86%
Νησιά Αργοσαρωνικού-Κύθηρα
36
24,32%
Κύπρος (εντάξει δεν ανήκει στα συμπλέγματα, αλλά εγώ τη βάζω)
15
10,14%

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,625 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 13:34, 28-01-14:

Παιδιά τα έχω γυρίσει σχεδόν όλα, μου έχουν μείνει ορισμένα που είναι στο προσχέδιο των επόμενων ετών να τα επισκεφτώ! Κάθε πλευρά της Ελλάδας έχει ομορφιές, δεν υπάρχει νησί που να μην το έχω βρει όμορφο. Σε κάποια που πήγα, ήταν λάθος η παρέα ή το τάιμινγκ, αλλά σαν τόποι έχουν απίστευτα πράγματα που μπορεί ένας ταξιδιώτης να ανακαλύψει. Τελευταία χρόνια έχω αρχίσει και εξερευνώ τα χωριά, είμαι σε καλό δρόμο ανακάλυψης. Κάθε φορά που επιστρέφω αισθάνομαι πλήρης. Σας παροτρύνω να ταξιδεύετε, είναι δημιουργία!

πσ. Στην Ικαρία έχω φάει την ωραιότερη αστακομακαρονάδα! Μάλιστα έχω και μια φωτό- απίστευτη πλάκα!- που κρατάω έναν τεράστιο αστακό (όχι ζωντανό) στο χέρι, Δεν ήταν αυτός που έφαγα όμως

πσ2. Η Ιθάκη υπερτιμημένη θα έλεγα. Ήσυχο νησάκι αλλά όχι έτσι όπως το παρουσιάζουν.... Το περίμενα ονειρικό, το νησί του Οδυσσέα. Δε με άγγιξε με αυτό τον τρόπο ίσως επειδή είχα μεγάλες προσδοκίες..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 828 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε: στις 13:59, 28-01-14:

Εχω τη εντυπωση πως εχω παει σε αυτα:
Σκοπελο
Σεριφο
Ναξο
Μυτιληνη
Λευκαδα
Κατι Αιγινα και Σαλαμινα μπορουν να συμπεριληφθουν;; Αν ναι μπαινουν και αυτα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,216 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 20:40, 29-01-14:

Αρχική Δημοσίευση από panagiotists13
Από Ιόνιο Πέλαγος εγώ έχω πάει Λευκάδα και την Κέρκυρα την έβλεπα από μακριά όταν ήμουν στην Πάργα!!!
Εχω παει και στην Παργα αλλα δεν πιανεται για νησι -_-... Να την επισκεπτεις με την πρωτη ευκαιρια! Σου την συστηνω!!
Παράθεση

nkoukos

Νεοφερμένος

Ο nkoukos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O nkoukos έγραψε: στις 16:51, 08-07-14:

Από τα πιο ωραία νησιά που έχω πάει με φοβερό φαγητό και πολύ καλό κόσμο είναι τα Κουφονήσια. Για τις παραλίες δεν το συζητάω, ίσως οι ομορφότερες στην Ελλάδα! Μπορείς να δεις περισσότερα εδώ http://www.naxos.gr/gr/koufonisia/paralies/paralies/
Παράθεση

Mάιρα

Διακεκριμένο μέλος

H Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,673 μηνύματα.

H Mάιρα έγραψε: στις 19:11, 08-07-14:

Καλησπέρα από την όμορφη Σαντορίνη...ε, Τήνο ήθελα να πω.
Eγώ έχω πάει Κέρκυρα (υπέροχα ήταν). Δήλο - Μύκονο στην 6η Δημοτικού, τίποτα το σπουδαίο ειδικά στην Μύκονο. Α, έχω πάει και Σύρο ντάξει κοντά μου είναι όποτε.. Ρε παιδιά εσείς που έχετε έρθει Τήνο θα έπρεπε να το είχατε ψάξει περισσότερο. Δεν έχει και πάρα πολλά όπως τα άλλα νησιά, έρχονται συνήθως άνθρωποι..σε ηλικία του παππού μου. Παρόλα αυτά έρχονται και άτομα νεαρής ηλικίας 20-30. Και τέλος πάντων η Τήνος δεν είναι ένα νησί που θα έρθεις και μετά θα ξετρελαθείς, εκτός και αν είσαι άνθρωπος της εκκλησίας, τότε ναι.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

GiorgosAsi

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο GiorgosAsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 537 μηνύματα.

O GiorgosAsi έγραψε: στις 23:15, 08-07-14:

Νησια που εχω παει ειναι Κως,Ροδος,Κεφαλλονια,Κερκυρα,Λευκαδα,Κρητη,Μυτιληνη,Καλυμνος,Νισυρος,Τελενδος,Λημνος,Μυκονο,Παρο,Αντιπαρο,Κυπρο.

Καλυτερα ειναι η Κως,Ροδος,Κεφαλλονια,Κερκυρα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Panagiotis849 (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

O Panagiotis849 έγραψε: στις 15:45, 10-07-14:

Τα νησιά του Ιονίου Πελάγους είναι ένας μαγικός προορισμός για όλα τα γούστα και τις ηλικίες!!
Παράθεση

DimiLovemi

Νεοφερμένος

Ο DimiLovemi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O DimiLovemi έγραψε: στις 13:28, 11-07-14:

Κρητη, Κυπρο, Κως, Ροδος, Αμοργος, Παρος, Αντιπαρος, Ναξος, Σαντορινη, Κυθνος, Λευκαδα, Ελαφονησος
Παράθεση

Panagiotis849 (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

O Panagiotis849 έγραψε: στις 15:46, 11-07-14:

Έχω επισκευθεί: Κέρκυρα, Κεφαλλονιά, Λευκάδα, Ζάκυνθο, Σκόπελο, Κέα, Κρήτη
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια