Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,241 μέλη και 2,424,199 μηνύματα σε 75,691 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 372 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 323)
Αμιγώς ετεροφυλόφιλος
232
71,83%
Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη
18
5,57%
Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα όχι αμιγώς περιστασιακη
4
1,24%
Αμφιφυλόφιλος
14
4,33%
Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα οχι αμιγώς περιστασιακη
4
1,24%
Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη
6
1,86%
Ομοφυλόφιλος
22
6,81%
Κουμπάκιας
21
6,50%
Ασέξουαλ
2
0,62%
Πανσέξουαλ
0
0%

Physiognomist

Περιβόητο Μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,250 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 12:06, 04-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από fockos
δεν πρέπει να απομακρυνόμαστε απο τη εκκλησία βλέποντας αυτά που προβάλουν στην τηλεόραση.
Υπάρχει κάποια επίσημη καταδίκη ή αντίδραση της εκκλησίας που δεν ξέρω? Αν δεν υπάρχει τότε δεδομένου πως ο μητροπολίτης εκπροσωπεί την εκκλησία τα παραπάνω είναι ότι πρεσβεύει η εκκλησία.

Η εκκλησία σας εύχεται το 1122 να είναι χαρούμενο και κυρίως με αγάπη προς τον πλησίον σας.
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,028 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 14:02, 05-02-17:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Εγώ πάλι να ρωτήσω, γιατί τόσες δεκαετίες δεν υπήρχε μάθημα σεξουαλικής αγωγής και τώρα ξαφνικά θέλουν να το προσθέσουν στο πρόγραμμα;
Γιατι σεξ κανουμε μονο για αναπαραγωγη του ειδους, αντε, αντιχριστε
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Helium (The fractured but whole)

Δραστήριο Μέλος

H The fractured but whole αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 434 μηνύματα.

H Helium έγραψε: στις 15:57, 18-04-17:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Εγώ πάλι να ρωτήσω, γιατί τόσες δεκαετίες δεν υπήρχε μάθημα σεξουαλικής αγωγής και τώρα ξαφνικά θέλουν να το προσθέσουν στο πρόγραμμα;
Για να σταματήσουν οι έφηβοι να έχουν αποριες όπως "με το στοματικο μενεις έγκυος?" Το ιντερνετ είναι γεμάτο τέτοιες αποριες!
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 23:36, 18-04-17:

Αρχική Δημοσίευση από Helium
Για να σταματήσουν οι έφηβοι να έχουν αποριες όπως "με το στοματικο μενεις έγκυος?" Το ιντερνετ είναι γεμάτο τέτοιες αποριες!
Και γιατί όσοι δεν ρωτάνε κάτι παθαίνουν ή πάσχουν από στιγμιαία λάθη
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Weird-bunny

Νεοφερμένος

H Weird-bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H Weird-bunny We all go a little mad sometimes έγραψε: στις 00:17, 01-05-17:

οταν δεν εχεις υπαρξει να σου αρεσει ατομο του ιδιου φυλου, ομως εχεις σκεφτει το ενδεχομενο να κανεις κατι αν σου δωθει ευκαιρια, τι εισαι? Στο πολ δηλωσα κουμπακιας και ειμαι περηφανη για αυτο
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,028 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 01:11, 01-05-17:

Bi-curious. Κι ειναι πολλες κοπελες...
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 599 μηνύματα.

O Αρκτούρος έγραψε: στις 15:17, 27-02-18:

Bi.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Happily.Motionless

Δραστήριο Μέλος

H Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών . Έχει γράψει 153 μηνύματα.

H Happily.Motionless They Deserve To Die Jason... έγραψε: στις 09:41, 09-03-18:

Μμμμμ .... Αγαπη απο ναιλον, θελω ταραχη με αντρες κι πανικο με γυναικες

Κοινως αμφιφυλοφιλος
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 510 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 20:56, 10-04-18:

Είμαι str8.
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,518 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 21:03, 10-04-18:

Ετερόφυλος!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος