Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,216 μέλη και 2,417,614 μηνύματα σε 75,638 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 340 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πότε πιστεύετε ότι είναι η σωστή ηλικία για την πρώτη σεξουαλική επαφή;

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,482 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 18:21, 15-07-17:

Νομίζω τα 20.
Εγω νομιζω τα 21 και 3 μηνες και 2 εβδομαδες.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,514 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 20:46, 15-07-17:

Και εγώ νομίζω ότι έχεις κάποιο πρόβλημα.
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,482 μηνύματα.

O epote ) έγραψε: στις 00:33, 16-07-17:

γιατι?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Devil

Διακεκριμένο μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,664 μηνύματα.

O Devil !!! έγραψε: στις 02:01, 16-07-17:

Η καλυτερη ηλικια είναι ένα τυπικο νουμερο. Το παν είναι όταν γινει να υπάρχει μια ευχαριστη εμπειρια. Η δικη μου πρωτη φορά ηταν στα 18 μου.
Αλλα δεν θα ημουν αρνητικος αμα ο γιος μου ή η κορη μου μάθαινα ότι ολοκληρωσαν ακομα και στην ηλικια των 15. Πιο κατω νομιζω είναι οντως νωρις.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

undead2033

Δραστήριο Μέλος

Ο undead2033 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 219 μηνύματα.

O undead2033 έγραψε: στις 12:51, 18-07-17:

Πιστευω τα 14 ειναι η καταλληλη ηλικια.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,514 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 20:53, 20-07-17:

Όχι και τα 10 είναι,ο καθένας λέει μια βλακεία και όπου πάει.
Παράθεση

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 487 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 21:41, 08-04-18:

Εντάξει όποτε νιώθει έτοιμος ο καθένας αλλά να μην είναι και στα 13 ξερωγω...τότε τα πουλιά των αγοριών μοιάζουν με τυρογαριδακια.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,818 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 22:56, 08-04-18:

Αρχική Δημοσίευση από Zilda
Εντάξει όποτε νιώθει έτοιμος ο καθένας αλλά να μην είναι και στα 13 ξερωγω...τότε τα πουλιά των αγοριών μοιάζουν με τυρογαριδακια.
Χαχαχαχ.

Εντάξει, γέλασα.
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8,665 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 20:52, 09-04-18:

Κάποια ποστ μετακινήθηκαν στην Κουβεντούλα χωρίς θέμα.
Παράθεση

Επιφανές Μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 23:00, 09-04-18:

20
Παράθεση

Unseen skygge

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unseen skygge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 462 μηνύματα.

O Unseen skygge έγραψε: στις 00:44, 10-04-18:

Γιατί 20;
Παράθεση

Lysandros

Νεοφερμένος

Ο Lysandros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 17 μηνύματα.

O Lysandros έγραψε: στις 23:52, 13-04-18:

Τη νύχτα του γάμου.When I am offered premarrital sex.png
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,818 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 23:58, 13-04-18:

Την πατέντα με τις εικόνες του @Dias πηρες;

On topic: oποτε νιώθει ετοιμη σωματικά και ψυχολογικά.
Παράθεση

sun18

Νεοφερμένος

Ο sun18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O sun18 έγραψε: στις 17:08, 01-05-18:

μετα τα 18 πιστευω ειναι καλα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    nikoslykos100 , XristosDim