Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,220 μέλη και 2,417,690 μηνύματα σε 75,642 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 479 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Τι σεξουαλικές προτιμήσεις έχετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 323)
Αμιγώς ετεροφυλόφιλος
232
71,83%
Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη
18
5,57%
Κυριως ετεροφυλοφιλος με οποιοδηποτε ομοφυλοφιλικη δραστηριοτητα όχι αμιγώς περιστασιακη
4
1,24%
Αμφιφυλόφιλος
14
4,33%
Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα οχι αμιγώς περιστασιακη
4
1,24%
Κυρίως ομοφυλοφιλος με οποιαδηποτε ετεροφυλοφιλικη δραστηριοτητα αμιγώς περιστασιακη
6
1,86%
Ομοφυλόφιλος
22
6,81%
Κουμπάκιας
21
6,50%
Ασέξουαλ
2
0,62%
Πανσέξουαλ
0
0%

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 10:04, 21-02-06:

Μια δημοσκόπηση για να δούμε τι παίζει με αφορμή συζητήσεις σε άλλο thread.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Covenant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 475 μηνύματα.

O Covenant έγραψε: στις 10:12, 21-02-06:

Υπάρχει ομορφότερο πράγμα από τις γυναίκες ???

OXI

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,028 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 11:24, 21-02-06:

Kι εγω στο πνευμα του αγαπητου μου covenant ειμαι... (Ειδικα να πετυχεις και αυτην την "μια"....)
Γυναικες (και συγκεκριμενα μια τωρα) κυριαρχουν στον κοσμο μου!!!!

Τα πιο ομορφα πλασματα οντως!
+ =
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,599 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 11:57, 21-02-06:

Κι εγώ τα αγοράκια θέλω και να απαντήσω στους προηγούμενους δεν ύπάρχει ομορφότερο πλάμα απο τις γυναίκες
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε: στις 12:19, 21-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Κι εγώ τα αγοράκια θέλω και να απαντήσω στους προηγούμενους δεν ύπάρχει ομορφότερο πλάμα απο τις γυναίκες
Oυστ βρε ανωμαλιάρα .....ποιος μίλησε για σένα εεεε;;;

Ρε Μάριε,είπες εσύ τίποτα για το κουνέλι που μας βγήκε κούνελος???
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,324 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 12:33, 21-02-06:

Γυναίκες γυναίκες γυναίκες!!!!!!!

Αχ...
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 12:40, 21-02-06:

Ετεροφυλόφιλος
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 387 μηνύματα.

O shaman έγραψε: στις 12:42, 21-02-06:

Straight ολου του κοσμου, ενωθειτε
-5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,599 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 12:45, 21-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Covenant
Oυστ βρε ανωμαλιάρα .....ποιος μίλησε για σένα εεεε;;;

Ρε Μάριε,είπες εσύ τίποτα για το κουνέλι που μας βγήκε κούνελος???

Δεν είμαι ανωμαλιάρα είπα μου αρέσουν τα αγοράκια
δεύτερον υπερασπίστηκα το φύλο μου
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sephiroth

Νεοφερμένος

Ο Sephiroth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O Sephiroth έγραψε: στις 12:48, 21-02-06:

Φυσικά και δεν υπάρχει ωραιότερο πράμα από τις γυναίκες!!!
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4,217 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 13:50, 21-02-06:

χμμμμμμμμ

OMG!

I'm gay
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 21-02-06 στις 14:31.
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Covenant

Πολύ δραστήριο μέλος

O Covenant έγραψε: στις 05:09, 22-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny

Δεν είμαι ανωμαλιάρα είπα μου αρέσουν τα αγοράκια
KAI ΠΑΙΔΕΡΑ?????

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:38, 22-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Covenant
KAI ΠΑΙΔΕΡΑ?????

τς τς δεν παίζεσαι
οι ΑΝΤΡΕΣ τώρα οκ??
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,254 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 13:44, 22-02-06:

It's raining men

ΑΛΗΛΟΥΪΑ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,249 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 13:53, 22-02-06:

Ανορθοφιλικός υπάρχει η πάλι δημιούργησα λέξη?
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 13:54, 22-02-06:

Ετεροφιλος φυσικα (οχι οτι εχω τπτ με τους ομοφυλοφιλους)

Μονο να ζιτισω κατι απο τους admin..... Εκανα την μλκ και πατισα στο ομοφυλοφιλος αντι για ετεροφιλος, γινετε να αφαιρεθει η ψηφος μου;
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:55, 22-02-06:

εσύ και ο Μπαμπινιώτης
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,639 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 14:02, 22-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos

Μονο να ζιτισω κατι απο τους admin..... Εκανα την μλκ και πατισα στο ομοφυλοφιλος αντι για ετεροφιλος, γινετε να αφαιρεθει η ψηφος μου;
την έβγαλα από το ομοφυλόφιλος και την πρόσθεσα στο ετεροφυλόφιλος.... είσαι κομπλέ
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,249 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 14:04, 22-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos

Όχι είναι πολύ δύσκολο, σου είναι εύκολο να γίνεις gay για να μην χαλάμε τα στατιστικά?
10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,504 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 14:21, 22-02-06:

@Kουε Ευχαριστω πολυ

@Γιαννης Οχι δεν μου ειναι ευκολο, δεν γινεσε εσυ στην θεση μου;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος