Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,537 μέλη και 2,431,679 μηνύματα σε 76,184 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 106 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Με πόσα διαφορετικά άτομα έχετε κάνει σεξ;

Με πόσους έχετε κάνει σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 309)
1
72
23,30%
2
43
13,92%
3-4
43
13,92%
5-6
32
10,36%
7-9
17
5,50%
10-20
16
5,18%
20+
30
9,71%
όχι σεξ πριν το γάμο (aka ο σύγχρονος τρόπος να πεις 0 )
56
18,12%

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 18:04, 19-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
αυτό το "ολοκληρώσει" μόνο σε εμένα ακούγεται γελοιοδέστατο σαν έκφραση; λες και μια σχέση ολοκληρώνεται με το σεξ... τέσπα .
Εντάξει δεν είναι ότι καλύτερο αλλά πως αλλίώς να το πεις???? ¨οταν είπα πόσους ερωτικούς συντρόφους είχατε κάποιο μπερδεύτηκαν και με το δίκιο τους! Τώρα με το "με πόσους έχεις κάνει σεξ?" μου κάνει λίγο χύμα....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 18:05, 19-06-05:

Συμφωνώ weak and powerless...

Porcelain respect

18 χρονών είναι...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 18:08, 19-06-05:

To γιατί?? Μίκρος είσαι ακόμα!!!!!!!!

Διοτι βλεπω οτι ολοι εχουν κανει κατι κ δεν μπορω να μη νιωσω λιγο μειονεκτικα...Οχι οτι το εχω βαλει σκοπο της ζωης μου,αλλα καταλαβαινεις...
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 18:11, 19-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από gianakin
To γιατί?? Μίκρος είσαι ακόμα!!!!!!!!

Διοτι βλεπω οτι ολοι εχουν κανει κατι κ δεν μπορω να μη νιωσω λιγο μειονεκτικα...Οχι οτι το εχω βαλει σκοπο της ζωης μου,αλλα καταλαβαινεις...
και μένα όλες οι φίλες μου είχαν κάνει σεξ πριν από μένα. Αλλά κατάλαβα ότι δεν είναι θέμα το πότε αλλά το πως θα είναι και με ποιον. Η αναμονή της απόλαυσης είναι και αυτή απόλαυση...!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,431 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 18:16, 19-06-05:

σιγά τα ωά ρε gianakin. θα έρθει αβίαστα κάποια στιγμή, μη μασάς. κι εγώ στην ηλικία σου δεν είχα κάνει τίποτα αν θυμάμαι καλά, δεν τρέχει μία.

άσε που γλυτώνεις και την πιθανότητα να γίνεις κι εσύ σαν την πλεινότητα που κάνει σχέση μόνο και μόνο για να χει ένα πήδημα σίγουρο (σόρρυ, δεν μπορούσα να το θέσω καλύτερα ). ξεφτίλα εις την νιοστή... αλλά ξέρω, όλοι εμείς σε αυτό το φόρουμ είμαστε ανώτεροι άνθρωποι και δεν ανήκουμε σε αυτήν την κατηγορία devil:.

nv, η παρατήρηση για το "ολοκληρώσει" δεν αφορούσε εσένα. είναι γενικό φαινόμενο σε αυτό το φόρουμ .
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,460 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 18:19, 19-06-05:

nv, η παρατήρηση για το "ολοκληρώσει" δεν αφορούσε εσένα. είναι γενικό φαινόμενο σε αυτό το φόρουμ .
Θες να πεις οτι πρώτη φορα σε αυτό το φόρουμ το είδες? Γιατι εγώ και στην καθημερινή ζωή έτσι το ξέρω...
Και αν θες τη γνώμη μου, ναι μια σχέση πολύ δυσκολα ειναι ολοκληρωμένη χωρις να έχουν κάνει έρωτα οι 2 σύντροφοι.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 18:22, 19-06-05:

Κι εγώ συμφωνώ με την Michelle. Μπορεί ο σύντροφός σου να σε ολοκληρώνει ως προσωπικότητα αλλά όταν μιλάμε για ολοκληρωμένη σχέση εννοούμε να το χτενίσουν το καβούρι .
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 18:24, 19-06-05:

Το κατάλαβα ότι δεν εννούσες εμένα προσωπικά, αλλά πως να το κάνουμε, δεν μπορούμε σε ένα forum να είμαστε τόσο περιγραφικοί και χύμα όσο στη ζωή μας (γ****κατε, βγάλατε τα μάτια σας, π****ατε κτλ...). Γιατι μετά άντε να βάλεις όρια!
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,431 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 18:27, 19-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Θες να πεις οτι πρώτη φορα σε αυτό το φόρουμ το είδες?
γιεπ, πρώτη φορά σε αυτό το φόρουμ το είδα (σε τέτοιο βαθμό).

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
μια σχέση πολύ δυσκολα ειναι ολοκληρωμένη χωρις να έχουν κάνει έρωτα οι 2 σύντροφοι.
αυτό κατάλαβες ότι είπα;

nv, το "κάνατε σεξ" εμένα μια χαρά μου φαίνεται
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 18:33, 19-06-05:

Αν δεν έχεις σχέση για να την ολοκληρώσεις και απλώς έτριψες το πιπέρι, μετράει?
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 18:37, 19-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Porcelain
Αν δεν έχεις σχέση για να την ολοκληρώσεις και απλώς έτριψες το πιπέρι, μετράει?
Μάλλον δίκιο είχε ο weak and powereless,το "με πόσους έχετε κάνει σεξ?" θα έλυνε κάθε απορία!
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 18:38, 19-06-05:

Αν μετράει μάλλον πρέπει να ανεβάσω ελαφρώς το count μου..
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 18:40, 19-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Porcelain
Αν μετράει μάλλον πρέπει να ανεβάσω ελαφρώς το count μου..
Μην μου αγχώνεσαι! Από ότι θυμάμαι είπες 23, και στο poll υπάρχει η κατηγορία "περισσότεροι από 15". Οπότε πάλι μέσα είσαι!!!
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 18:42, 19-06-05:

μπαι δε γουέι το "ερωτικούς" στον τίτλο είναι υπερβολή imho :σπασίκλας: .
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 18:46, 19-06-05:

μπαι δε γουέι το "ερωτικούς" στον τίτλο είναι υπερβολή imho :σπασίκλας: .
Απαπα! Δε σε βρίσκουμε με τίποτα! Το ποστ αρχικά ήταν
"Πόσους ερωτικούς συντρόφους είχατε μέχρι τώρα? " .και μετά έγινε "Με πόσους ερωτικούς συντρόφους έχετε ολοκληρώσει μέχρι τώρα?" μετά από απαίτηση του κοινού! Ναι, ναι, ίσως είναι υπερβολή, αλλά το νόημα νομίζω το πιάσαν όλοι!!!!
Ορίστε άλλαξα και το πρώτο ποστ μου και έβαλα και "με πόσους έχετε κάνει σεξ?" Ελπίζω όλοι να είναι ικανοποιημένοι τώρα! σπασικλάκι!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 23:14, 19-06-05:

Με καμια Βεβεα δεν το εχω κυνηγισει αλλα τωρα τελευτεα ωρες ωρες με πιανει ενα κατι και θελω... Ειδα παλι οτι εκαν σεξ στον υπνο μου κατι που εχω να το δω μερικους μηνες... Να το κυνιγισω ή οποτε κατση με καπια κοπελια που να γνωριζομαστε και να υπαμαστε αρκετο καιρο μαζι;
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 23:16, 19-06-05:

Όποτε κάτσει απο μόνο του... Μην το κυνηγάς γιατί μπορεί να γίνει καμμια πατάτα και μετά να σου αρέσει μόνο η χουφταλία (χωρίς πλάκα)

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv έγραψε: στις 01:52, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Με καμια Βεβεα δεν το εχω κυνηγισει αλλα τωρα τελευτεα ωρες ωρες με πιανει ενα κατι και θελω... Ειδα παλι οτι εκαν σεξ στον υπνο μου κατι που εχω να το δω μερικους μηνες... Να το κυνιγισω ή οποτε κατση με καπια κοπελια που να γνωριζομαστε και να υπαμαστε αρκετο καιρο μαζι;
Μην το κυνηγάς! Καλύτερα η πρώτη φορά να είναι με κάποια που θέλεις πολύ και εμπιστεύεσαι! ʼσε που με την πρώτη φορά, αν είναι και οι δύο απειροι, πολλές φορές δεν τα καταφέρνουν. Αν την ξέρεις και την θες την κοπέλα και ποιο εύκολο και με λιγότερο άγχος, και θα ξέρεις ότι μπορείτε να ξαναδοκιμάσετε.
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε: στις 17:22, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
τέικ ιτ ίζι μπέιμπι 8).
Παράθεση

PowerZ

Νεοφερμένος

H PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H PowerZ έγραψε: στις 22:02, 21-06-05:

με 3
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    blast_791 , sofoula2430