Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,546 μέλη και 2,432,009 μηνύματα σε 76,195 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 108 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε ποιο μέρος έχετε περάσει τις καλύτερες διακοπές;

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 02:56, 20-06-05:

Τώρα που ήρθε το καλοκαίρι, μοιραστείτε με τους υπόλοιπους τις καλύτερες εμπειρίες σας από διακοπές! Ποιο μέρος σας μάγεψε και γιατί???? Μπας και πάρουμε καμιά ιδέα και τα κακομοιρά που ακόμα διαβάζουμε....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 03:00, 20-06-05:

Τις καλύτερες διακοπές σκόπευα να τις περάσω αλλά μου τα χαλάει η ορκωμοσία
Πάντως κάθε χρόνο περνάω τέλεια στις διακοπές και χάλια όταν επιστρέφω...με καταράζεται κανένας; Πάντως στα σχέδια φέτος είναι Πάρος και Ίος (για 2η φορα στο τελευταίο νησί)...Μετά μετακομίζω σε άλλη γη σε άλλα μέρη 8) ουφ...όχι άλλο διάβασμαααααα....Θέλω διακοπέςςςςςςςς! (πολύ γκρινιάρα η δικιά σου )
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,938 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 03:02, 20-06-05:

Tα Χριστούγενα που μας πέρασαν 10 μέρες στη Θεσσαλονική και προβλέπεται ότι θα είναι τέλειες και οι καλοκαιρνές διακοπές.
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 08:55, 20-06-05:

Βασικα ειμαι πιο πολυ φιλος του χειμωνα και οι καλυτερες διακοπες ηταν φετος Δεκεμβρη στην Αραχωβα.Απιστευτη παρεα και πολυ ωραιο μερος!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,549 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 10:19, 20-06-05:

Διακοπες; Μια χαρα περναω και στην Ροδο... ΚΑλυτερα απο διακοπες!!!!! 8)
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,065 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 10:43, 20-06-05:

Σαντορινη, οσες φορες κι αν εχω παει, Ισπανια, Ιταλια, παντου καλα περναω, αρκει να παω!
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 434 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 12:02, 20-06-05:

διακοπές μονο Χειμώνα...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,460 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 12:47, 20-06-05:

Εγώ αναγκαστικά λόγω καταγωγής ή διακοπές στη Μυτιλήνη θα κάνω η θα βράσω στο καζάνι της πόλης. Οπότε το αν θα περάσω καλα εξαρτάται απο τους ανθρώπους κι όχι απο το μέρος το οποίο ειναι στατικό.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,065 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 13:04, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από gilie
διακοπές μονο Χειμώνα...
Γιατι βρε καλο μου? τι κανεις εσυ τα καλοκαιρια?
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,602 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:27, 20-06-05:

Μεγάλο ρόλο για εμένα παίζει η παρέα
Διακοπές έχω να πάω καλοκαίρι πάνω απο 10 χρόνια
αλλά είμαι τυχερή γιατί μένω σε νησί
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 16:28, 20-06-05:

Ζάκυνθος... το καλύτερο μέρος ever. Έχω και μακρινή καταγωγή απο Ζάκυνθο (4-5 γενιές πρίν), Διονύσης γάρ.
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε: στις 16:34, 20-06-05:

Κάρπαθος..
Παράθεση

apostolos1986 (Αποστολος)

Νεοφερμένος

Ο Αποστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

O apostolos1986 έγραψε: στις 18:27, 20-06-05:

Στην Κωνσταντινούπολη τον Απρίλιο που μας πέρασε. Απίστευτα ωραία η Πόλη και φυσικά είχα πάρα πολυ καλή και κεφάτη παρέα...
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 13:34, 21-06-05:

8)Kαλοκαιρινές ή θερινές;Γιατί φεύγω συνέχεια(γι αυτό είμαι μονίμως άφραγκη).Τις καλύτερες ever τις έχω περάσει Αλόννησο -κάμπινγκ επί 25 ημέρες 12 άτομα.Αξέχαστα!Πέρσι έκανα το γύρο των Δωδεκανήσων(για να ανακαλύψω τελικά πως είναι 13).Γενικά ταξιδεύω συνέχεια(τα ρούχα μου είναι μονίμως σε βαλίτσες)αλλά αυτό που κάνει τη διαφορά δεν είναι το μέρος αλλά η παρέα.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 13:52, 21-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
8)Kαλοκαιρινές ή θερινές;Γιατί φεύγω συνέχεια(γι αυτό είμαι μονίμως άφραγκη).Τις καλύτερες ever τις έχω περάσει Αλόννησο -κάμπινγκ επί 25 ημέρες 12 άτομα.Αξέχαστα!Πέρσι έκανα το γύρο των Δωδεκανήσων(για να ανακαλύψω τελικά πως είναι 13).Γενικά ταξιδεύω συνέχεια(τα ρούχα μου είναι μονίμως σε βαλίτσες)αλλά αυτό που κάνει τη διαφορά δεν είναι το μέρος αλλά η παρέα.
Τώρα μπορώ να ομολογίσω ότι σε ζηλεύωωωωωωωωωωωωω! Θέλω κι εγώ να είμαι έτσι....αχχχχχχχχχχχχχχχχ
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 14:11, 21-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Τώρα μπορώ να ομολογίσω ότι σε ζηλεύωωωωωωωωωωωωω! Θέλω κι εγώ να είμαι έτσι....αχχχχχχχχχχχχχχχχ
Να μην ζηλεύεις καθόλου,μόλις τελειώσεις τις εξετάσεις σου(γράφεις δεν γράφεις να πάρεις την παρέα σου,το αγόρι σου ή μια φίλη και βουρ...για νησάκια και ήλιο!Εμείς κάνουμε διακοπές απο τα 16 μόνοι μας,με ελάχιστα χρήματα,σκηνές κ.τ.λ.Έχω κοιμηθεί σε παραλίες,έχω κάνει ελεύθερο κάμπινγκ κι άλλες τρέλες.Πριν τέσσερα χρόνια έκανα με την κολλητή μου τον γύρω των Κυκλάδων με 85.000 δρχ.που είχα κατορθώσει να μαζέψω(ήμουν άνεργη).Δεν είχαμε λεφτά για ξενοδοχεία και κοιμόμασταν στο καράβι κατά τη διαδρομή απο το ένα νησί στο άλλο,τρώγαμε ένα μήνα σουβλάκια και τυρόπιτες.Η διάθεση μετράει.Πάντως αν θες πιο χλιδάτες διακοπές ο ΕΟΤ μοιράζει ακόμη κουπόνια για όσους δεν δικαιούνται ή δεν πρόλαβαν εργατική εστία.
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 14:36, 21-06-05:

Να μην ζηλεύεις καθόλου,μόλις τελειώσεις τις εξετάσεις σου(γράφεις δεν γράφεις να πάρεις την παρέα σου,το αγόρι σου ή μια φίλη και βουρ...για νησάκια και ήλιο!Εμείς κάνουμε διακοπές απο τα 16 μόνοι μας,με ελάχιστα χρήματα,σκηνές κ.τ.λ.Έχω κοιμηθεί σε παραλίες,έχω κάνει ελεύθερο κάμπινγκ κι άλλες τρέλες.Πριν τέσσερα χρόνια έκανα με την κολλητή μου τον γύρω των Κυκλάδων με 85.000 δρχ.που είχα κατορθώσει να μαζέψω(ήμουν άνεργη).Δεν είχαμε λεφτά για ξενοδοχεία και κοιμόμασταν στο καράβι κατά τη διαδρομή απο το ένα νησί στο άλλο,τρώγαμε ένα μήνα σουβλάκια και τυρόπιτες.Η διάθεση μετράει.Πάντως αν θες πιο χλιδάτες διακοπές ο ΕΟΤ μοιράζει ακόμη κουπόνια για όσους δεν δικαιούνται ή δεν πρόλαβαν εργατική εστία.
'Ασε μωρέ...οι φίλες μου (βάζω κι εμένα μέσα) είμαστε τόσοοοοοοοοοοοο παιδιά της πόλης που θέλουμε τα ψώνια ξενοδοχείο!Βέβαια έτσι όπως είμαι και σε σκήνη μένω αφού έχω τόσοοοοοο ανάγκη για διακοπές!Απλά μέχρι στιγμής δεν έχει συζητηθεί τίποτα για διακοπές....Με μια παρέα που ήταν να πάω και κανονίστηκε με ιστιοπλοικό δεν μπορώ λόγω ορκομωσίας και τις κολλητές μου δεν τις βλέπω μέσα στην τρέλα για διακοπές...Πάντως για τα κουπόνια που είπες -thanx πάρα πολύ! - θα το τσεκάρω.Με παίρνεις στην παρέα σου, θέλω τέτοιες τρέλεςςςςςςςς ειδικά τώρα που είμαι με 8 ευρώ και ο λογαριασμός μου παραμένει ένα 0 στην τράπεζα....
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 14:49, 21-06-05:

Βασικά μου δε μου άρεσαν και πολύ όσα μέρη είχα πάει διακοπές..... Θα έλεγα Ξάνθη και Θεσσαλονίκη ήταν καλά. Παρίσι και Λονδίνο πολύ ψυχοπλακωτικά. Νησιά δε μου αρέσουν...ε τι άλλο. Βασικά φέτος ήθελα να πάω Ολλανδία (ε τι άλλο θα ήθελα) και με έχει προσκαλέσει και ο ξάδερφός μου στη Σκωτία.... Με τόσα μαθήματα που χρωστάω για Σεπτέμβρη, ούτε στο ψιλικατζίδικο του κομμουνιστή γείτονα δε βλέπω να πηγαίνω βόλτα
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 14:56, 21-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Με παίρνεις στην παρέα σου, θέλω τέτοιες τρέλεςςςςςςςς ειδικά τώρα που είμαι με 8 ευρώ και ο λογαριασμός μου παραμένει ένα 0 στην τράπεζα....
Ναι,αμέ,όλοι οι καλοί (και πυροβολημένοι απαραίτητη προυπόθεση)χωράνε!!!Που ζεις;Αθήνα ή επαρχία;Το αλλό Σαβ/κο πάω ʼνδρο.Σκέψου το κι έλα!!!!Αν δεν κατορθώσεις να φύγεις πολλές ημέρες υπάρχουν χιλιάδες προορισμοί με 1-2 ώρες απόσταση Αν σε ενδιαφέρουν όντως τα κουπόνια του ΕΟΤ ψάξε το...ξενοδοχείο Α&Β κατηγορίας σε τιμές ....ξεφτίλα!Κατάλληλα και για παιδιά της πόλης
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 15:14, 21-06-05:

Ναι,αμέ,όλοι οι καλοί (και πυροβολημένοι απαραίτητη προυπόθεση)χωράνε!!!Που ζεις;Αθήνα ή επαρχία;Το αλλό Σαβ/κο πάω ʼνδρο.Σκέψου το κι έλα!!!!Αν δεν κατορθώσεις να φύγεις πολλές ημέρες υπάρχουν χιλιάδες προορισμοί με 1-2 ώρες απόσταση Αν σε ενδιαφέρουν όντως τα κουπόνια του ΕΟΤ ψάξε το...ξενοδοχείο Α&Β κατηγορίας σε τιμές ....ξεφτίλα!Κατάλληλα και για παιδιά της πόλης
χαχαχα...Βόλο μένω...οπότε το πολύ πολύ να το περάσω Αι-Γιάννη, Χορευτό...δηλαδή στην πίσω πλευρά του Πηλίου προς Αιγαίο 'η σε καμιά Λεπτοκαριά (έτσι γράφεραται;!;!) που πάει μια φίλη μου!Πάντως είμαι με τρέλα και κορδέλα....'η αλλιώς...τρία πουλάκια κάθονταν και πίναν coca cola! 8)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια