Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,225 μέλη και 2,423,359 μηνύματα σε 75,650 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 425 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια είναι η αγαπημένη σας στάση στο σεξ;

Ποια είναι η αγαπημένη σας στάση;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 338)
Ιεραποστολικό (missionary)
40
11,83%
Στα 4 (doggie style)
137
40,53%
Ψαλίδι (scissors)
6
1,78%
Η κοπέλα από πάνω
81
23,96%
Η κοπέλα από πάνω (με πλάτη προς τον άντρα)
10
2,96%
69
11
3,25%
Στα όρθια
20
5,92%
Με τα πόδια της πάνω από το κεφάλι (υψομετρικά)
17
5,03%
Άλλη (περιγράψτε σε post)
16
4,73%

bisbirikos

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O bisbirikos έγραψε: στις 22:08, 04-03-07:

Εγω ειμαι μικρουλι ακομα.

Αυτο με το ψαλιδι, τι ειναι?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:23, 05-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από torry
Αν πρόσεξα καλά τελικά κανείς δεν σου απάντησε πως είναι. Λοιπόν ξαπλώνεις στα πλάγια με τα πόδια λυγισμένα, το ίδιο και ο άλλος πίσω σου και με πολύ λίγη προσπάθει βρίσκει στόχο και να το! Μπορείς και με τα πόδια σχεδόν ίσια αλλά θέλει καλό τούρλομα προς τα πίσω ή το ένα πόδι λίγο σηκωμένο και λυγισμένο(πως κάνεις ασκηση για προσαγωγούς ένα πράγμα)! Απλά θέλει μικρές κινήσεις για να μην βγαίνει συνέχεια και σπαστείτε! Είναι ωραία στάση και σχετικά ξεκούραστη για την γυναίκα(ειδικά αν σ'αρέσει το πισοκωλητο και έχουν μουδιάσει τα γώνατά σου στα 4).
Ελπίζω να ήμουν αρκετά κατατοπιστική..
Τώρα το είδα αυτό! Ευχαριστώ! Διότι ακόμα δεν είχα καταλάβει πως γίνεται, όσες φορές κι αν το προσπαθήσαμε Απ'ότι καταλαβαίνω, το λάθος που κάναμε είναι οτι προσπαθούσαμε να είμαστε face to face και όχι έτσι (είμαι ζώον τελικά)

Κουε, στα 4 υπάρχει μια παραλλαγή που μπορείς πολύ εύκολα να βλέπεις το πρόσωπο του άλλου, δεν μπορώ να σου γράψω περιγραφή γιατί μόνο μια φορά έτυχε πρόσφατα και δεν συνειδητοποίησα πως ακριβώς έγινε για να σου δώσω ...συντεταγμένες
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 15:06, 05-03-07:

Ψήφισα στα όρθια...Μου αρέσει περισσότερο μέχρι στιγμής...
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 13:51, 18-04-07:

Ψήφισα αυτό που έχουν ψηφίσει οι περισσότεροι...

(doggy...)
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 15:50, 27-05-07:

αν και δεν μπορεις να απαντησεις μονο σε μια το ψαλιδι γιατι ειναι ποιο προσφατω(πολυ προσαφατο)
ολες οι στασης εχουν την δικια τους φαση...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,464 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 16:09, 27-05-07:

Ρε παιδιά, ανώμαλη είμαι που εγώ τελικά προτιμώ την ιεραποστολική και μόνο με αυτή τελειώνω; (βασικά μια παραλλαγή της)
Ειδικά αυτή με τη γυναίκα απο πάνω τη σιχαίνομαι, δεν φτάνει που δεν απολαμβάνεις ιδιαίτερα, γίνεσαι και πτώμα
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 16:12, 27-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Ρε παιδιά, ανώμαλη είμαι που εγώ τελικά προτιμώ την ιεραποστολική και μόνο με αυτή τελειώνω; (βασικά μια παραλλαγή της)
Ειδικά αυτή με τη γυναίκα απο πάνω τη σιχαίνομαι, δεν φτάνει που δεν απολαμβάνεις ιδιαίτερα, γίνεσαι και πτώμα
εγω παντος με ιεαραποστολικη δεν νιωθω κ πολλα(που λεει ο λογος)
ενω με εμενα απο πανω 10πλους οργασμους
κανεις το κουμαντο σου ρε παιδακι μου
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 22:49, 27-05-07:

Μπα, κι εγώ με τη Λία!
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε: στις 23:01, 27-05-07:

Μι του.

Αν και αλλο εχω ψηφισει, γιατι με.. εξιταρει περισσοτερο.
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 23:06, 27-05-07:

Νι, νι, έτερον εκάτερον!!
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 22:50, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Καλύτερα δηλαδή να κουράζεται ο άντρας;
Και καλά να γίνεται, αλλά να παραδέχεστε ότι δεν θέλετε να κουραστείτε για την απόλαυση, έστω του άλλου;
Εμένα μ' αρέσει ιδιαίτερα να βλέπω τις καμπύλες τις γυναίκας αλλά μ' αρέσει εξίσου να φιλάω αρκετά κατά την διάρκεια οπότε βρείτε ποιες στάσεις μου κάνουν. (εγώ ξέρω, απλά σε στυλ κουίζ το κάνω)
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 23:35, 30-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Καλύτερα δηλαδή να κουράζεται ο άντρας;
Και καλά να γίνεται, αλλά να παραδέχεστε ότι δεν θέλετε να κουραστείτε για την απόλαυση, έστω του άλλου;
Εμένα μ' αρέσει ιδιαίτερα να βλέπω τις καμπύλες τις γυναίκας αλλά μ' αρέσει εξίσου να φιλάω αρκετά κατά την διάρκεια οπότε βρείτε ποιες στάσεις μου κάνουν. (εγώ ξέρω, απλά σε στυλ κουίζ το κάνω)
Δεν είπα οτι δεν την κάνω και ποτέ, αλλά προφανώς προτιμώ αυτή που έχει καλύτερη σχέση απόλαυσης/κούρασης
Άλλωστε δεν είναι μόνο η κούραση, δεν την απολαμβάνω και ιδιαίτερα αυτή τη στάση. Πχ και το στοματικό σεξ σε κουράζει (όταν το κάνεις) αλλά επειδή μου αρέσει το κάνω συχνά
Παράθεση

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 484 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 08:49, 22-06-07:

(ξανά) Χαλαρότατα η Ισπανική.ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ πρώτη για μένα
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 14:17, 11-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από The Stand
(ξανά) Χαλαρότατα η Ισπανική.ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ πρώτη για μένα

Είναι αυτό στάση σεξ;
Περισσότερο προκαταρκτικό δεν είναι;
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 21:52, 11-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από borat

Είναι αυτό στάση σεξ;
Περισσότερο προκαταρκτικό δεν είναι;
ετσι μπορατ
Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε: στις 13:00, 12-07-07:

Ανάποδο καβουράκι.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:42, 20-07-07:

Το οποιο ειναι....;
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,556 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 06:30, 24-07-07:

Χμ... Ιεραποστολικη ψηφισα... Μου αρεσει και στα 4 αλλα η ιεραποστολικη λιγο περισσοτερο, και ειναι και λιγο πιο αβολο το στα 4... Στο ορθιο δυστιχος δεν ειναι εφικτο (αν και κατι εχω κατα νου... θα το δοκιμασουμε και αυτο...), αυτη απο πανω δεν αρεσει ιδιετερα σε αυτην, και οταν το δοκιμασαμε (οχι υπο τις καληλοτερες συνθικες ειναι η αληθεια) δεν το απολαμβανα ουτε εγω ιδιετερα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dark_kronos : 24-07-07 στις 16:35.
Παράθεση

ditr

Νεοφερμένος

Ο ditr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O ditr έγραψε: στις 20:02, 10-08-07:

το στοματικό δν παίζετε αλλά νομίζω ότι το ιεραποστολικό είναι το καλύτερο
Παράθεση

zarathustra (Νίτσε)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 89 μηνύματα.

O zarathustra έγραψε: στις 23:56, 11-08-07:

Στην ιεραποστολική έχω την εντύπωση οτι η γυναίκα βαριέται κάποιες φορές και αυτό με ξενερώνει λίγο.Η αγαπημένη μου στάση είναι στα τέσσερα και αμέσως μετά να είναι η κοπέλα απο πάνω.Με την κοπέλα απο πάνω έχω τις πιο έντονες εικόνες στο μυαλό μου.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    olivi@

Βρείτε παρόμοια