Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,543 μέλη και 2,431,876 μηνύματα σε 76,191 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 376 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς μπορώ να πάω στα Τίρανα

MakingMirrors (Ντένια)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H MakingMirrors . έγραψε: στις 16:29, 24-03-12:

Γειά σας.

Σκοπέυω 17 Μαίου να πάω στα Τιρανα της Αλβανίας!!! Ξερετε μηπως με τι μεσα μπορω να παω? Ενδιαφερομαι κυριως για οικονομικα μεσα οπως τρενο, λεωφορειο ή και πλοίο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε: στις 16:31, 24-03-12:

πηγαινε σε ενα ταξιδιωτικο γραφειο και ρωτα

εξαρταται και απο ποια πολη εισαι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,329 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 16:39, 24-03-12:

Αρχική Δημοσίευση από zak-lee
Γειά σας.

Σκοπέυω 17 Μαίου να πάω στα Τιρανα της Αλβανίας!!! Ξερετε μηπως με τι μεσα μπορω να παω? Ενδιαφερομαι κυριως για οικονομικα μεσα οπως τρενο, λεωφορειο ή και πλοίο
Υπάρχει Αλβανικό πρακτορείο λεοφωρείων στον Κηφισό στην Αθήνα. Ψάξε για τηλέφωνα και κλείσε εισιτήριο.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MakingMirrors (Ντένια)

Αποκλεισμένος χρήστης

H Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών . Έχει γράψει 164 μηνύματα.

H MakingMirrors . έγραψε: στις 21:52, 24-03-12:

ευχαριστώ πολύ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gaspar

Επιφανές Μέλος

Ο gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,356 μηνύματα.

O gaspar ΕΠΙΚΡΑΤΕΕΙΝ Η ΑΠΟΛΛΥΣΘΑΙ έγραψε: στις 22:46, 24-03-12:

τα αλβανικά πρακτορεία είναι όλα στο μεταξουργείο.
θα βγείς απο τον σταθμό μετρο μεταξουργείο στην έξοδο Δεληγιάννη και στα 50 μετρα θα τα δείς.
απο εκεί ξεκινάνε και τα λεωφορεία.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MakingMirrors (Ντένια)

Αποκλεισμένος χρήστης

H MakingMirrors . έγραψε: στις 23:56, 24-03-12:

ευχαριστώ κι εσένα ξερει μηπως καμια/κανεις ν μου πει για τιμες ?
Παράθεση

PtwxeusiAE

Νεοφερμένος

H PtwxeusiAE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H PtwxeusiAE έγραψε: στις 00:43, 27-03-12:

Γειά σας.

ευχαριστώ κι εσένα ξερει μηπως καμια/κανεις ν μου πει για τιμες ?
Η καρδιά αγαπά χωρίς υπολογισμους...!
Παράθεση

MakingMirrors (Ντένια)

Αποκλεισμένος χρήστης

H MakingMirrors . έγραψε: στις 23:54, 27-03-12:

Ακριβώς, η καρδιά και οχι το μυαλο
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια