Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,967 μέλη και 2,440,568 μηνύματα σε 77,086 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 232 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το νέο όνομα της ΠΓΔΜ και η συμφωνία των Πρεσπών

Ποιο θεωρείτε σωστό να είναι το νέο όνομα των Σκοπίων

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 64)
Μακεδονία
6
9,38%
Άλλο όνομα
35
54,69%
Σύνθετη ονομασία με γεωγραφικό προσδιορισμό
23
35,94%

paskmak

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 453 μηνύματα.

O paskmak έγραψε: στις 13:58, 10-02-19:

http://www.efsyn.gr/arthro/ta-deka-psemata-toy-k-samara

Καποιοι μύθοι περί του ζητήματος αποδομημενοι με ιστορικά τεκμήρια .
1
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 830 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 23:46, 10-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Εννοούσε προφανώς το νότιο τμήμα του διαμερίσματος της Μακεδονίας, όπως θα λέγαμε νότια Στερεά Ελλάδα ή νότια Κρήτη. Μη βλέπουμε παντού δράκους.
Νοτια Μακεδονια δεν υπαρχει. Υπαρχει Δυτικη, Κεντρικη και Ανατολικη. Το λαθος του, αν ηταν λαθος, ηταν τραγικο.
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,675 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 23:52, 10-02-19:

Αρχική Δημοσίευση από Nelliel
Νοτια Μακεδονια δεν υπαρχει. Υπαρχει Δυτικη, Κεντρικη και Ανατολικη. Το λαθος του, αν ηταν λαθος, ηταν τραγικο.

Αυτό ακριβώς. Πάντα έτσι ήταν, Όπως και στην Αττική. Προφανώς, αν δεν είναι λάθος, είναι κάποιο είδος social probing για να τσεκαριστούν αντανακλαστικά ή οποιαδήποτε άλλη ατζέντα με πολιτικές προεκτάσεις, και οχι απαραίτητα υπερ ή κατά του Σύριζα. Δράκοι ή όχι, ο κόσμος τα χει πάρει κρανίο κανονικά.

Αν και μεταξύ μας, πολύ θα ήθελα να είχαμε τις ίδιες ευαισθησίες και σε άλλα θέματα, όσο τις έχουμε για τα πατριωτικά. Δεν το μειώνω, αλλά στηλιτεύω την επιλεκτική αγανάγκτησή μας ως λαός.
Παράθεση

Nelliel

Διάσημο Μέλος

H Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 830 μηνύματα.

H Nelliel έγραψε: στις 07:48, 11-02-19:

Μεταξυ μας, δεν πιστευω οτι ηταν λαθος. Δεν λεει πρωτη φορα τον καιρο για να κανει λαθος. Απο Μακεδονια γιναμε Νοτια. Περαστικα μας.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια