Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,666 μέλη και 2,466,944 μηνύματα σε 78,330 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 487 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Συζητάτε ΑΝΟΙΧΤΑ με το άλλο φύλο;

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 23:31, 06-08-06:

Θα ειμαι το πειραματοζωο για να μαθετε αντιδρασεις της αλλης πλευρας??

Δεν νιωθω ανετα να μιλαω για ερωτικοσεξουαλικα δικα μου, οπως δεν νιωθω ανετα να πιασω κουβεντα για καποιο οικογενειακο μου προβλημα πχ με καποιον που δεν γνωριζω τοσο καλα. Δεν ειναι καθαρα θεμα φυλου, το ιδιο μου συμβαινει και οταν μιλαω με κοπελες, απλα δεν εχω ΤΗΝ ανεση να πιασω συζητηση τετοιου τυπου με ατομα που δεν νιωθω κοντα μου.. Απο γενικοσυζητησεις απ'την αλλη οσες θες
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 590 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 23:57, 06-08-06:

Με τα αγόρια συζητώ πιο ανοιχτά, κυρίως για θέματα του σεκς κτλ. (όχι πως το κάνω κιόλας αλλά νταξ, έχει και άλλα παρακλάδια το θέμα), γιατί τα κορίτσια με βρίσκουν ωμή και τις κάνω να ντρέπονται (μέχρι που μου το'χουν πει κιόλας) γιατί όσα κορίτσια ξέρω έχουν περισσότερα κ εντονότερα ταμπού (λωλ... προφανώς πρέπει να γνωρίσω κ άλλα κορίτσια...).

Αλλά όπως και να'χει, δε με αφορά το φύλο του συνομιλητή μου εφ'όσον κάνει για συνομιλητής, και νιώθει εντάξει μαζί μου...
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 00:00, 07-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από QsLv
γιατί τα κορίτσια με βρίσκουν ωμή και τις κάνω να ντρέπονται (μέχρι που μου το'χουν πει κιόλας) γιατί όσα κορίτσια ξέρω έχουν περισσότερα κ εντονότερα ταμπού (λωλ... προφανώς πρέπει να γνωρίσω κ άλλα κορίτσια...).
Λολ, σε πάω!!
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 06:15, 07-08-06:

Όχι - εκτός αν θέλω να την ρίξω στο κρεββάτι.
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:19, 07-08-06:

ανοιχτότατα δνε έχω τέτοια κολλήματα είναι κάτι φυσιολογικό πιστευω
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 18:16, 07-08-06:

εξαρτάται αν είναι γνωστός ή όχι όπου δεν παίζει ρόλο το φύλλο. άλλωστε ως γνωστόν, μιλάς για συγκεκριμένα θέματα σε κάθε άτομο, ανάλογα το περιβάλλον και το iq (αρκεί να μην είναι ραδικιού), παρά με κριτήριο αν εξέχει κάτι από πάνω ή από κάτω!!!
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 18:23, 07-08-06:

ανετα, και με ατομα του ιδιου φυλου και με αντιθετου.
δεν εχω κανενα προβλημα να μιλησω για τι-πο-τα οσο αφορα σεξουαλικο η αντισυλληψη..
το μονο που κολλαω λιγο ειναι να αναφερθω σε προηγουμενη σεξουαλικη σχεση, αν ο συνομιλητης μου ειναι κατι παραπανω απο...απλος συνομιλητης! (νομιζω καταλαβαινετε! )
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 12:03, 08-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
εγώ του το έχω ξαναπεί... κάνει λάθος παρέες...
Ειμαι σίγουρη για αυτό.... το έχω κάνει και εγώ στο παρελθόν!
Ήμουν σε έναν εντελώς λάθος κύκλο ατόμων κι ένοιωθα σαν ούφο με σκούφο!
Δεν έβρισκα έναν άνθρωπο να συννενοηθώ... και δεν συζητάμε φυσικά για σχέση... εκεί ήταν το ΜΕΓΑΛΟ ΔΡΑΜΑ!
Αρχική Δημοσίευση από lilith
Αν κρίνω, από τον τρόπο που εσύ γράφεις..., αλλά και με δεδομένο το σύνολο των απαντήσεων..., που έδωσαν εδώ όλες οι κοπέλες μας...
δύο περιπτώσεις υπάρχουν...
ή εσύ φίλε μου, να ζεις σε άλλον πλανήτη... και δεν έχεις συναντήσει καμμία...
ή άλλο να εννοείς εσύ... και άλλο να έχουν καταλάβει τα κορίτσια μας...
Αν το κάνετε split στο split σε ένα ποιο γενικό θέμα του αν ανοίγεται κάποιος γενικά για τα εσώψυχα του και ένα για αν μιλάει για ζητήματα ψηλό ταμπού (όπως το σεξ) θα σας απαντήσω!
ΚΟΥΕ κάνε παιχνίδι!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια