Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,652 μέλη και 2,466,621 μηνύματα σε 78,310 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 184 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Apple iPod Touch

m3Lt3D (Γιάννης)

Διάσημο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 872 μηνύματα.

O m3Lt3D έγραψε: στις 16:59, 13-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από who
Εγώ έχω 80, καίγομαι;
Τι συσκευει εχεις 'ποιε'?
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από fockos
πολύ πιο φτηνό από το touch και με μεγαλύτερο χώρο...
Πάρε ένα Ipod classic
http://www.apple.com/ipodclassic/features.html

Αυτο ειναι ακριβο και δυσχρειστο.Θελω ναναι μικρο σαν το νανο.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

who

Περιβόητο Μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε: στις 17:06, 13-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από m3Lt3D
Τι συσκευει εχεις 'ποιε'?
-----------------------------------------

Αυτο ειναι ακριβο και δυσχρειστο.Θελω ναναι μικρο σαν το νανο.
Αυτό το ακριβό και δύσχρηστο. Πάντως με 32 GB μνήμη, μόνο touch. Nano δεν υπάρχει, αλλά ούτε κι απ' τα classic. Μόνο το προηγούμενο μοντέλο απ' αυτό που έχω εγώ, αλλά πλέον έχει αποσυρθεί από την αγορά εδώ και τρία χρόνια περίπου.
Παράθεση

m3Lt3D (Γιάννης)

Διάσημο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 872 μηνύματα.

O m3Lt3D έγραψε: στις 17:13, 13-01-10:

Ουτε αλλης μαρκας βρηκα τιποτα.Γενικα παντως θελω μονο μουσικη.Καλα δεν θα βαλω και ολα τα τραγουδια που εχω στο πισι, αλλα θελω να εχω επιλογες...

Θενκ Γιου χου!
Παράθεση

who

Περιβόητο Μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε: στις 17:49, 13-01-10:

Ναι, σε άλλη μάρκα δε θα βρεις.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,004 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 18:06, 13-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από who
Αυτό το ακριβό και δύσχρηστο. Πάντως με 32 GB μνήμη, μόνο touch. Nano δεν υπάρχει, αλλά ούτε κι απ' τα classic. Μόνο το προηγούμενο μοντέλο απ' αυτό που έχω εγώ, αλλά πλέον έχει αποσυρθεί από την αγορά εδώ και τρία χρόνια περίπου.
Nαι είναι μεγάλο από χειρισμό όμως είναι εύκολο (πιο εύκολο από το τouch) και έχει 160gb να βάλεις μέσα.
Παράθεση

who

Περιβόητο Μέλος

O who έγραψε: στις 18:09, 13-01-10:

Και τα 160 υπερβολή είναι κατ' εμέ. Περί ορέξεως...
Παράθεση

m3Lt3D (Γιάννης)

Διάσημο Μέλος

O m3Lt3D έγραψε: στις 18:15, 13-01-10:

Ναι και γω συμφωνω.Εδω στο πισι δεν εχω 160 γιγα μουσικη.
Μπορει να παρω το νανο... Αλλα θα πρεπει να βγαλω αρκετα τραγουδια που δεν το θελω.
Παράθεση

m3ik0 (Αλέξανδρος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O m3ik0 . έγραψε: στις 19:57, 16-01-10:

να μου έλεγες να πάρεις ένα i-phone να το καταλάβω !! θα έχεις Internet παντού, μουσική βίντεο και το ένα και το άλλο!! το touch όμως τι να το κάνεις πες μου λίγο!! να κάθεσαι να ψάχνει για wi-fi όταν θες να μπεις στο Net από αυτό; η θες να κάθεσαι σε μια γωνιά του σπιτιού όπου να'ναι και να σερφάρεις ; ψιλοάχριστο είναι !!

Δεν λέω σαν συσκευή είναι πολύ καλή !! έχω της 2ης γενιάς το touch για τον μόνο λόγο ότι έχω τρέλα με την τεχνολογία !! απλά τα λεφτά σου θα πετάξεις!!Αυτό κάνω τόσο καιρό εγώ.Ευτυχώς δεν το έχω μετανιώσει...

Μπορείς να πάρεις κάλλιστα μια χαζομαρούλα των 40? και να ακούς την μουσική σου..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Apple Campus - Apple Park - Από Objectivism
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Τεχνολογία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-03-19 στις 14:56.
    • Apple iPod - Από emufear
      Το θέμα έχει λάβει 214 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-09-10 στις 12:21.
    • HTC Touch II ή HTC Touch Cruise II - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 15 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Επιλογή Συσκευής.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-01-10 στις 14:54.
    • zune vs iPOD - Από iJohnnyCash
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φορητές συσκευές.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-09-06 στις 17:32.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα