Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,674 μέλη και 2,467,255 μηνύματα σε 78,349 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 496 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Blogs: Βοήθεια και απορίες

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,007 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 09:20, 13-01-10:

γίνεται στο blogger να κάνει κάποιος σχόλιο χωρίς λογαριασμό; ως ανωνυμος;
-----------------------------------------
βρήκα πως γίνεται
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Fedde le Grand

Διακεκριμένο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε: στις 14:47, 13-01-10:

Παιδιά εκτός από BlogSpot κανένα άλλο καλό;
Παράθεση

meidei

Δραστήριο Μέλος

Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 364 μηνύματα.

O meidei .. έγραψε: στις 14:50, 13-01-10:

Πιστεύω ότι η καλύτερη δωρεάν υπηρεσία είναι το Wordpress. Ακόμη καλύτερο είναι το wordpress στον δικό σου σέρβερ.
Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,510 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε: στις 23:46, 16-01-10:

Πώς βαζουμε βιντεο στο blogger;Βαζω το url και δοκιμασα να βαλω και embed code μπας και πιασει αλλα τιποτα.
Παράθεση

VivazOwner

Νεοφερμένος

Ο VivazOwner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O VivazOwner έγραψε: στις 17:21, 18-02-11:

Γεια σας!

Αρχικα μπραβο σε αυτους που δημιουργησαν αυτο εδω το ομορφο φορουμ και μπραβο τους που καταφερνουν να κρατουν το επιπεδο του υψηλο. Ειμαι καινουριο μελος αλλα σας παρακολουθω εδω και αρκετους μηνες.

Επειδη εχω λοιπον μια αποροια εδω και καιρο θεωρησα σωστο(???) να σας παραθεσω την αποροια μου σε εσας καθως ισως ξερετε να μου απαντησετε. Αν θεωρηθει οτι παραβιαζω καποιον κανονα ας διαγραφει.

Εχω δημιουργησει εδω και καιρο ενα μπλογκ και εχω αρκετες επισκεψεις καθε μερα. Θα ηθελα λοιπον να ρωτησω αν ειναι εφικτο να βγαζω και λεφτα μεσω αυτου. Δεν εννοω να χρεωνω τους επισκεπτες μου, προς θεου. Εννοω αν γινεται μεσω διαφημησεων ή μεσω google adsense να εχω ενα εισοδημα...

Ευχαριστω εκ των προτερων...
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 19:04, 18-02-11:

Ναι, γίνεται μέσω διαφημήσεων.
Την ακριβή διαδικασία δεν την ξέρω.
Πάρε μια γεύση και από εδώ.
Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 445 μηνύματα.

O katalinos έγραψε: στις 19:48, 18-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από VivazOwner
Εχω δημιουργησει εδω και καιρο ενα μπλογκ και εχω αρκετες επισκεψεις καθε μερα. Θα ηθελα λοιπον να ρωτησω αν ειναι εφικτο να βγαζω και λεφτα μεσω αυτου
1. ονόμασε το μπλογκ τρωκτικό/σαρωτικό/τρομακτικό/ΧΧΧικό
2.δώσε φωνή στον απλό πολίτη να βγάλει από μέσα του το πρόβλημα
3.πάρε μίζες από αυτούς που δημιουργούν τα προβλήματα για να δυσφημίσεις εχθρούς τους που δημιουργούν τα ίδια προβλήματα
4.βάζε φώτος με αλλοιώμενη κρίσιμη περιοχή που ξεαλλοιώνεται όταν κάνεις κλικ αλλά δεν ήταν και τόσο κρίσιμη
5.βάζε τακτικά φώτος με βυζιά
6.κάνε μέλη τον γουόρσίπερτζίσους , τον ρεμπεσκέ , τον μπόρατ , τον άγγελο , τον άλλο άγγελο , τον φανκλαμπσάντουιτσς και άστους να ανταλλάζουν απόψεις ( ; )
7.κάνε μια εμπεριστατωμένη κριτική του λαζόπουλου , των ραδιοαρβύλα , της τρόικας , του σημίτη και του σύριζα
7.πιάσε το αυγο και κούρευτο σύριζα
2
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,007 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 19:56, 18-02-11:

Mπορείς να βγάλεις λεφτά από το blog αλλά είναι αρκετά δύσκολο.
Πρέπει να σκεφτείς να κάνεις κάτι πρωτότυπο ... π.χ. το να κάνεις ένα ειδησεογραφικό blog ή ένα να γράφεις σκέψεις ή κάτι σαν ημερολόγιο. είναι κάτι που το κάνουν πολλοί και είναι κάπως βαρετό. Ένα blog που γράφεις βλακιούλες θα έχει επιτυχία... κάτι που δεν κάνουν πολλοί.

Πιστεύω ότι ένα blog στο οποίο θα γράφουν ως συγγραφείς όλα τα τρολ του stekiou θα έχει πολύ μεγάλη επιτυχία. Είναι δυστυχώς δύσκολο να οργανώσεις τα τρολ του στεκιου είναι σαν να προσπαθείς να βάλεις μυρμήγκια σε ευθεία γραμμή.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 18-02-11 στις 20:09.
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 20:11, 18-02-11:

Πρεπει να εχεις πολλες επισκεψεις καθε μερα. Αλλιως τα χρηματα ειναι τοσο λιγα που δεν φτανουν ουτε για τον καφε της 1ης του μηνα (και καμιας αλλης)

Θελω κι εγω να γραφω στο τρολομπλογκ του στεκιου.
Και τα κερδη μισα μισα.
Μισα εγω, μισα οι υπολοιποι.
Παράθεση

alex100

Νεοφερμένος

Ο alex100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O alex100 έγραψε: στις 20:22, 21-02-11:

Δοκίμασε να εγγραφείς στο Ricardo ώστε να φιλοξενείς διαφημίσεις του και άνοιξε λογαριασμό Adsense. Βέβαια όπως και να 'χει φρόντισε για το traffic του blog σου! Τον τελευταίο χρόνο βγάζω και εγώ χρήματα on line. Τσέκαρε το προφίλ μου. Έπεσε δουλειά αλλά βγάζω περίπου 40 ευρώ την ημέρα. Με τα σημερινά χάλια έχω προσανατολίσει και χτίζω το εισόδημά μου online.
Παράθεση

catgirlbarbara

Δραστήριο Μέλος

H catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H catgirlbarbara Ba-Be-Bi έγραψε: στις 18:50, 25-02-12:

οταν κανω μια νεα αναρτηση στο μπλογκ μου, πηγαινει στην αρχικη σελιδα ενω εγω θελω να παει σε αλλη σελιδα. τι να κανω;
Παράθεση

Olie

Νεοφερμένος

H Olie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H Olie έγραψε: στις 16:51, 22-08-12:

Γεια σε ολους!!
Εχω ενα ιστολογιο σχετικα με τη μοδα και το εφτιαξα προσφατως!
Μηπως ξερετε τι μπορω να κανω για να γινει γνωστο??
Ευχαριστω!
Παράθεση

Chiyo

Δραστήριο Μέλος

H Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 294 μηνύματα.

H Chiyo έγραψε: στις 16:55, 22-08-12:

δώσε μας ένα λινκ απο το μπλογκ σου. να δούμε τι και πως και μετά θα σου απαντήσουμε αναλόγως ^_^
Παράθεση

Boom

Επιφανές Μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,129 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 17:52, 22-08-12:

Το πιο απλό να το βάλεις ως υπογραφή στα φορουμ που συμμετέχεις, να το παρουσιάσεις σε ανάλογο τόπικ, να το κοινοποιήσεις στο φβ. ΄
Παράθεση

Dogie (Ειρήνη)

Περιβόητο Μέλος

H Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.

H Dogie έγραψε: στις 19:38, 22-08-12:

Επίσης να φτιάξεις ένα προφίλ στο φβ ειδικά και γι' αυτό όπως επίσης και μία σελίδα στο φβ πάλι. Α! Και ένα προφίλ στο twitter
Παράθεση

isida!!! (revolution)

Περιβόητο Μέλος

H revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας . Έχει γράψει 1,109 μηνύματα.

H isida!!! έγραψε: στις 17:02, 11-10-12:

παιδια εγω σχετικα με τη διοργανωση του μπλογκ θα ηθελα να ρωτησω κατι!
βασικα , μπορω να κανω κατι ωστε οι αναρτησεις μου να μη φαινονται μονο ως ημερο,μηνιες και τιτλους? αυτο που θα ηθελα κυριως ειναι να κανω κατι σαν φακελους..ειναι εφικτο κατι τετοιο?
Παράθεση

catgirlbarbara

Δραστήριο Μέλος

H catgirlbarbara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H catgirlbarbara Ba-Be-Bi έγραψε: στις 01:30, 04-01-13:

μολις εφτιαξα στο μπλογκ μου, ενα μενου με υποκαρτελες, ομως οταν κανω καποια αναρτηση δεν ξερω πως να τη βαλω στην κατηγορια που πρεπει, οπως μπαινει με τις ετικετες. Τι να κανω?
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη catgirlbarbara : 04-01-13 στις 13:18.
Παράθεση

catgirlbarbara

Δραστήριο Μέλος

H catgirlbarbara Ba-Be-Bi έγραψε: στις 17:57, 19-01-13:

κανεις δεν απανταει
Παράθεση

Lysippe

Περιβόητο Μέλος

H Lysippe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 1,367 μηνύματα.

H Lysippe έγραψε: στις 18:35, 19-01-13:

Δεξιά απ' τον επεξεργαστή κειμένου, υπάρχει η επιλογή "Ετικέτες", που αν την πατήσεις ανοίγει έναν μικρό editor, απ' όπου, απ' τις επιλεχθείσες ετικέτες, επιλέγεις αυτήν που ταιριάζει με την ανάρτησή σου.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απορίες σχετικά με τα blogs - Από ilianad
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-09-17 στις 12:15.
    • Απορίες για τα Blogs - Από Bill_1992
      Το θέμα έχει λάβει 106 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-03-13 στις 15:05.
    • Εφαρμογές για blogs - Από Μιχάλης9867
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-11 στις 04:54.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα