Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,636 μέλη και 2,466,158 μηνύματα σε 78,272 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 415 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Youtube: Απορίες και προβλήματα

nikos1889

Δραστήριο Μέλος

Ο nikos1889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 269 μηνύματα.

O nikos1889 έγραψε: στις 16:22, 30-11-13:

δλδ με μουσικη και στιχους αλλου καλλιτεχνη?
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,991 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 16:59, 30-11-13:

Πληρώνονται μόνο οι partners. Δηλαδή αυτοί οι οποίοι ανεβάζουν δικό τους υλικό και το youtube βάζει διαφημίσεις στα βίντεο τους. Οι άλλοι δεν παίρνουν τίποτα. Και φυσικά δεν θα επιτραπεί σε κάποιον με copirighted content να γίνει partner.
Παράθεση

nikos1889

Δραστήριο Μέλος

Ο nikos1889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 269 μηνύματα.

O nikos1889 έγραψε: στις 18:34, 13-12-13:

Εχω εναν λογαριασμο στο Youtube με καποια βιντεο και πατησα δημιουργια εσοδων αλλα μου λεει οτι πρεπει να εχω η πιστωτικη καρτα(που δεν εχω) η να εισπραξω τα λεφτα με paysafe....πως γινεται αυτο με το paysafe? εγω ηξερα οτι ηταν μονο για το ιντερνετ η paysafe ...μπορω να την εξαργυρωσω σε καποιο Atm? δεν εχω καταλαβει....
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 19:27, 13-12-13:

Μάλλον έλεγε για paypal.
Το paysafe είναι για κάνεις εσύ πληρωμές και όχι να δέχεσαι.
Παράθεση

nikos1889

Δραστήριο Μέλος

O nikos1889 έγραψε: στις 20:21, 13-12-13:

ααα ναι paypal σορρυ...με το paypal γινεται?
Παράθεση

Theo22

Νεοφερμένος

Ο Theo22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Theo22 έγραψε: στις 21:09, 01-04-14:

Θελω να ανοιξω ενα καναλι στο youtube (κατι σαν κωμικο καναλι) εχω ετοιμασει πολλα θεματα αλλα δεν εχω καλο ηχο ...με το ζορι ακουγομαι γτ το μικροφωνο που εχω ειναι χαλασμενο και δεν εχω λεφτα για καινουριο και συγχρονο..μηπως ξερετε κανενα προγραμμα για βελτιωση ηχου?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια