Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,657 μέλη και 2,466,659 μηνύματα σε 78,312 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 479 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

New Youtube

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

Ο Covfefe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,485 μηνύματα.

O Objectivism έγραψε: στις 21:51, 02-05-17:

https://unboxholics.com/news/tech/22...poktisete-tora

<<Πιο μινιμιλαστικός σχεδιασμός, γρηγορότερα video και dark mode.

Το YouTube αλλάζει για ακόμη μια φορά την εμπειρία χρήσης του λανσάροντας έναν ανανεωμένο σχεδιασμό για το 2017. Ο νέος material τύπου σχεδιασμός του για τους ηλεκτρονικούς υπολογιστές είναι πιο μινιμαλιστικός, αναδεικνύει το περιεχόμενο, τα κανάλια και τους δημιουργούς, ενώ τα σχόλια φαίνονται και πιο καθαρά. Επίσης, το νέο design υποστηρίζει και το λεγόμενο Dark Mode ή αλλιώς λειτουργία χαμηλού φωτισμού για όσους αρέσκονται και την προτιμούν. Τέλος, η νέα βελτιωμένη εμφάνιση του YouTube στα desktop PC εστιάζει στην ταχύτητα φέρνοντας υψηλότερες ταχύτητες όσον αφορά την φόρτωση του βίντεο και αστραπιαία αναζήτηση.
Σαφώς και το νέο design δεν έχει έρθει σε όλους, παρά σε μια μερίδα χρηστών μέχρι στιγμής. Από σήμερα όμως μπορείτε να το ενεργοποιήσετε και εσείς με τον λογαριασμό σας κάνοντας click στον παρακάτω σύνδεσμο: >>

---------> https://www.youtube.com/new

θεν q σούζαν
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Stickerbush (Πεισματάρης Γορίλας)

Διάσημο Μέλος

Ο Πεισματάρης Γορίλας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 821 μηνύματα.

O Stickerbush Hot Head Bop έγραψε: στις 14:02, 03-05-17:

Link από Unboxholics ρε αθεόφοβε;
Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

Ο Covfefe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,485 μηνύματα.

O Objectivism έγραψε: στις 14:07, 03-05-17:

Βαριόμουν να γράφω οπότε έπρεπε να βάλω την πηγή μου
Παράθεση

Andypro

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Andypro αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 16 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 529 μηνύματα.

O Andypro έγραψε: στις 14:14, 03-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από Objectivism
https://unboxholics.com/news/tech/22...poktisete-tora

<<Πιο μινιμιλαστικός σχεδιασμός, γρηγορότερα video και dark mode.

Το YouTube αλλάζει για ακόμη μια φορά την εμπειρία χρήσης του λανσάροντας έναν ανανεωμένο σχεδιασμό για το 2017. Ο νέος material τύπου σχεδιασμός του για τους ηλεκτρονικούς υπολογιστές είναι πιο μινιμαλιστικός, αναδεικνύει το περιεχόμενο, τα κανάλια και τους δημιουργούς, ενώ τα σχόλια φαίνονται και πιο καθαρά. Επίσης, το νέο design υποστηρίζει και το λεγόμενο Dark Mode ή αλλιώς λειτουργία χαμηλού φωτισμού για όσους αρέσκονται και την προτιμούν. Τέλος, η νέα βελτιωμένη εμφάνιση του YouTube στα desktop PC εστιάζει στην ταχύτητα φέρνοντας υψηλότερες ταχύτητες όσον αφορά την φόρτωση του βίντεο και αστραπιαία αναζήτηση.
Σαφώς και το νέο design δεν έχει έρθει σε όλους, παρά σε μια μερίδα χρηστών μέχρι στιγμής. Από σήμερα όμως μπορείτε να το ενεργοποιήσετε και εσείς με τον λογαριασμό σας κάνοντας click στον παρακάτω σύνδεσμο: >>

---------> https://www.youtube.com/new

θεν q σούζαν
Αναρωτιέμαι πως τόσο καιρό δεν επιχειρούσαν να αλλάξουν το γραφικό περιβάλλον. Στον σωστό δρόμο η Google - αξίζει να επενδύσει στο Youtube.
1
Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

O Objectivism έγραψε: στις 16:02, 03-05-17:

Φυσικά και αξίζει να επενδύσει. Έκανε πολύ καλά που το αγόρασε. Ωστόσο, ένα κακό είναι η όλο και μεγαλύτερη ανελευθερία του λόγου. Εκτός αυτού, όμως, μια χαρά πιστεύω ότι είναι το YT και το νέο του look.
2
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φορολογία Youtube; - Από νΑίφος
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-09-16 στις 12:18.
    • Τέλος για το youtube; - Από DrStrangelove
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-05-07 στις 12:32.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα