Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,671 μέλη και 2,467,152 μηνύματα σε 78,344 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 135 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πόσο έχετε το θάρρος της γνώμης μέσα σε μια παρέα;

m.bee (Smile Honey :))

Νεοφερμένος

H Smile Honey :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H m.bee Απλά μην ξεχνάτε να ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ! =) έγραψε: στις 18:36, 23-10-12:

Όταν είμαι μέσα σε μια καινούργια παρέα, προτιμώ να ακούσω πρώτα τι έχουν να πουν οι υπόλοιποι και μετά να εκφράσω σε χαμηλούς τόνους την άποψη μου. Γενικά, είμαι πολύ χύμα άνθρωπος και αυτό που έχω να πω, θα το πω έτσι ακριβώς όπως το σκέφτομαι! Δεν κάθομαι να μετρήσω τα λόγια μου και αυτό πολλές φορές μου βγαίνει σε κακό! Έτσι, είμαι πιο προσεκτική μπροστά σε ανθρώπους που δεν με ξέρουν. Έχω έντονη προσωπικότητα και υποστηρίζω με μεγάλη ένταση και σθένος τα πιστεύω μου. Επιπλέον, όταν κάποιος έχει αντίθετη γνώμη από μένα προσπαθώ να μου αναλύσει τα επιχειρήματα του.. μπορεί να διαφωνώ μαζί του, αλλά πάντα έχει ενδιαφέρον να ακούσεις και μια αντίθετη γνώμη. Άλλωστε, μέσα από τις διαφωνίες μαθαίνουν περισσότερα πράγματα!!! Πάντως κάθε άλλο παρά απαθής μένω μέσα στην παρέα μου!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Giannoutas

Περιβόητο Μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,228 μηνύματα.

O Giannoutas Άρης μέχρι τον παράδεισο έγραψε: στις 19:54, 23-10-12:

Γεμισαμε εντονες προσωπικοτητες και δυνατους χαρακτηρες εδω μεσα

Ηρεμα παιδια
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια