Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,984 μέλη και 2,479,053 μηνύματα σε 78,960 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 135 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Browser's games

invalid (δεν είναι συνδεδεμένη)

Δραστήριο Μέλος

H δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 250 μηνύματα.

H invalid αντ έγραψε: στις 16:11, 01-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Οι κακές παρέες που έλεγα.

Μιλάμε για λιώσιμο σ' αυτό το πράμα!
Είπαμε, κακές παρέες
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

labomba

Νεοφερμένος

Ο labomba αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O labomba έγραψε: στις 04:17, 03-11-08:

Ένα καλό browser game είναι το http://www.booty-master.com/
Είναι φτιαγμένο από έλληνες αλλά είναι μόνο στα αγγλικά.
Πάντως έχει ΠΟΛΛΟΥΣ έλληνες και μάλιστα το ελληνικό GANG είναι το καλύτερο με διαφορά
hehehehe

Επίσης ένα καλό site γενικότερα για online games που έχει επίσης και reviews είναι το http://www.omgspider.com
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Subject to change : 03-11-08 στις 04:39. Αιτία: greeklish
Παράθεση

pavlos1908 (Παυλος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O pavlos1908 έγραψε: στις 00:39, 13-05-10:

To eRepublik ειναι ενα πολυ γνωστο και συγχρονως πολυ φοβερο Strategy game στο ιντερνετ..

Σʼ αυτό απεικονίζεται ο εικονικός κόσμος -αντιγραφή του πραγματικού- με το όνομα New World, ενώ ο κάθε παίκτης έχει τη δυνατότητα να συμμετέχει ενεργά στον οικονομικό τομέα (ως επιχειρηματίας), στα πολιτικά (μπορεί να διεκδικήσει ακόμα και την προεδρία ενός κόμματος) και στον στρατό.

Η συμμετοχή για κάποιον παίκτη είναι δελεαστική, καθώς έχει τη δυνατότητα να αλλάξει την ροή της ιστορίας σε μια τεράστια εικονική κοινότητα, να εκπληρώσει τους οικονομικούς, πολιτικούς και στρατιωτικούς του στόχους και γενικά να ακολουθήσει μια παράλληλη εικονική ζωή.

Αυτη τη στιγμη η eΕλλαδα βρισκεται σε κριση και χρειαζομαστε αμεσα νεα μελη! Μολις μπειτε μπορειτε να απευθυνθειτε εδω http://www.erepublik.com/en/organization/1620606 για να σας βοηθησουν να μαθετε τα βασικα!

Μπορειτε ευκολα να γραφτειτε απο το παρακατω link:
http://www.erepublik.com/en/referrer/pavl0s1908

Ευχαριστω οσους μπουν γιατι θα ειναι μεγαλη βοηθεια για την χωρα μας!
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 00:49, 13-05-10:

Αρχική Δημοσίευση από pavlos1908
To eRepublik ειναι ενα πολυ γνωστο και συγχρονως πολυ φοβερο Strategy game στο ιντερνετ..

Σʼ αυτό απεικονίζεται ο εικονικός κόσμος -αντιγραφή του πραγματικού- με το όνομα New World, ενώ ο κάθε παίκτης έχει τη δυνατότητα να συμμετέχει ενεργά στον οικονομικό τομέα (ως επιχειρηματίας), στα πολιτικά (μπορεί να διεκδικήσει ακόμα και την προεδρία ενός κόμματος) και στον στρατό.

Η συμμετοχή για κάποιον παίκτη είναι δελεαστική, καθώς έχει τη δυνατότητα να αλλάξει την ροή της ιστορίας σε μια τεράστια εικονική κοινότητα, να εκπληρώσει τους οικονομικούς, πολιτικούς και στρατιωτικούς του στόχους και γενικά να ακολουθήσει μια παράλληλη εικονική ζωή.

Αυτη τη στιγμη η eΕλλαδα βρισκεται σε κριση και χρειαζομαστε αμεσα νεα μελη! Μολις μπειτε μπορειτε να απευθυνθειτε εδω http://www.erepublik.com/en/organization/1620606 για να σας βοηθησουν να μαθετε τα βασικα!

Μπορειτε ευκολα να γραφτειτε απο το παρακατω link:
http://www.erepublik.com/en/referrer/pavl0s1908

Ενδιαφέρον! Όμως είναι απαραίτητο να γνωρίζεις αγγλικά;
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 01:01, 13-05-10:

Αναληψη εικονικης εξουσιας...
Αναληψη ευθυνων ατομικων κι ομαδικων για εναν εικονικο στοχο/σκοπο.

Δεν μπηκα να το δω, σχολιαζω απο οσα εγραψες κι οσα ''επιασα''.

Απο τη μια, μου ρχεται η ιδεα μιας αναγκης να κλεισουμε ματια και να ριχτουμε μπρος στη φαντασια και την εικονικη πραγματικοτητα, δηλαδη το ψεμα. Να κανουμε κατι ''καλο'' για την e-χωρα ή να ανεβασουμε ψηλα τον πηχυ του γοητρου μας (ισχυει για τον e- αρχηγο- εχει αρχηγους? -).
Αυτο μπορει να επιφερει e-εξαρτηση και e-ματαιοδοξια, ενα ''μικροοοο'' αντωνυμο της ταπεινοτητας και της πληρους επαφης με την πραγματικοτητα.
Μεγα λαθος για την ατομικη ψυχικη ισορροπια.

Απο την αλλη ομως, αν ο καθενας που θα μετεχει εχει πληρη συνειδηση της πραγματικοτητας - πως προκειται για ενα απλο παιχνιδι- θα αψηφησει συνειδητα την επικινδυνοτητα, θα δωσει μια νοτα αισιοδοξιας στον εαυτο του- πως προσπαθει τελικα να κανει ''κατι'' πρακτικα κι οχι μονο θεωρητικα. Οι νοτες αισιοδοξιας κατ'επεκταση θα περασουν στον πραγματικο του κοσμο κι ισως τελικα, τουλαχιστον ατομικα, συντελεσει σε μια καλυτερη αντιμετωπιση των πραγματικων προβληματων γυρω του.

Καλο ειναι οι επιρροες που ασκουνται μεσω διαδικτυου και οι διαφημισεις να γινονται για το κοινο οφελος. Ευτυχως, που ο καθε ανθρωπος εχει συνειδηση, τη δικη του και τη γνωση της επαφης του με την πραγματικοτητα. Το προβλημα υπαρχει οταν την εχει καπου εγκλωβισμενη.

Αρχική Δημοσίευση από pavlos1908
Αυτο το τελευταιο, συνειδητα, λεω να το παραβλεψω και να κανω πως δεν το διαβασα. Το γιατι, μαντεψε.

(καλα, θα σου πω. Μου μοιαζει ..γελοιο, μονο αυτο το κομματι, συγνωμη..
Ας το αλλαζες απο -χωρα- σε e-χωρα. )
Παράθεση

Eupatridis (Χρήστος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 334 μηνύματα.

O Eupatridis Πάντοτε στις σκιές ... έγραψε: στις 11:51, 13-05-10:

Καλα,μην νομιζετε.Ακομα και στην e-χωρα τρωγονται μεταξυ τους για την εξουσια και υπαρχουν οικονομικα σκανδαλα...Ειναι απλα στο αιμα μας...
Παράθεση

pavlos1908 (Παυλος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O pavlos1908 έγραψε: στις 12:52, 13-05-10:

Οχι δεν ειναι απαραιτητο να γνωριζεις αγγλικα μιας και μολις μπεις μπορεις μεσω greasemonkey να αλλαξεις την γλωσσα του παιχνιδιου σε ελληνικα!
Παράθεση

adelino20

Νεοφερμένος

Ο adelino20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O adelino20 έγραψε: στις 16:26, 27-10-10:

Eνα καλο game που δεν χρειάζεται να μένεις ωρες μπροστα στον υπολογιστη-http://www.gpro.se/gpro.asp
Παράθεση

koum

Διάσημο Μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 874 μηνύματα.

O koum έγραψε: στις 17:10, 27-10-10:

Samorost

Ωραίο, αν και σχετικά μικρό σε διάρκεια. Όλα εξελίσσονται κάνοντας απλώς click στα σωστά σημεία. Try it!
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 18:13, 27-10-10:

Έπαιξα για μερικούς μήνες το «The west» και ομολογώ μου άρεσε πολύ... Όταν μπήκα στο στρατό, το παράτησα αλλά μάλλον ήταν καλύτερο γιατί έπρεπε να χαλάω πολύ χρόνο
Παράθεση

polyniki

Νεοφερμένος

H polyniki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H polyniki έγραψε: στις 15:26, 23-12-10:

Γειά στην παρέα. Ολοκλήρωσα πρόσφατα την προσωπική μου ιστοσελίδα www.freegamesonline.gr. Είναι ένα μικρό portal για παιχνίδια φυλλομετρητή που έχουν μεταφραστεί στα ελληνικά και πιστεύω πως τα έχω συμπεριλάβει όλα. Ουσιαστικά κάνω μια απλή παρουσιάση των παιχνιδιών. Θα με βοηθούσε πολύ αν ρίχνατε μια ματιά και μου λέγατε αν λείπει κάτι και τι άλλο μπορώ να κάνω για να αναβαθμίσω την σελίδα μου. Σας ευχαριστώ πολύ!
2
Παράθεση

koum

Διάσημο Μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Συνταξιούχος . Έχει γράψει 874 μηνύματα.

O koum έγραψε: στις 16:05, 23-12-10:

Αρχική Δημοσίευση από polyniki
Γειά στην παρέα. Ολοκλήρωσα πρόσφατα την προσωπική μου ιστοσελίδα www.freegamesonline.gr. Είναι ένα μικρό portal για παιχνίδια φυλλομετρητή που έχουν μεταφραστεί στα ελληνικά και πιστεύω πως τα έχω συμπεριλάβει όλα. Ουσιαστικά κάνω μια απλή παρουσιάση των παιχνιδιών. Θα με βοηθούσε πολύ αν ρίχνατε μια ματιά και μου λέγατε αν λείπει κάτι και τι άλλο μπορώ να κάνω για να αναβαθμίσω την σελίδα μου. Σας ευχαριστώ πολύ!
Πολύ καλή προσπάθεια!

Με μια γρήγορη ματιά, δεν πρόσεξα να λείπει κάτι τρανταχτό. Θα μπορούσες να προσθέσεις ενδεικτικές βαθμολογίες στα reviews ή ακόμα και δυνατότητα βαθμολόγησης και σχολιασμού από τους επισκέπτες του site. Όπως και να 'χει, μπράβο και πάλι!
Παράθεση

polyniki

Νεοφερμένος

H polyniki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H polyniki έγραψε: στις 21:12, 14-01-11:

Σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια. Η ιδέα σου μου αρέσει πολύ και ίσως την εφαρμόσω στο μέλλον, καλά καλά όμως δεν ξεκίνησε η σελίδα ακόμα!
Παράθεση

KingFox

Δραστήριο Μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 440 μηνύματα.

O KingFox Χαμογέλα! έγραψε: στις 13:19, 12-01-13:

Καλημέρα σε όλους, εδώ και καιρό παίζω ένα παιχνίδι, το Shakes & Fidget που πρέπει να ειναι σε περιβάλλων Adobe flash player και στην περιγραφή του παίχτη μου θέλω να προσθέσω σύμβολα, έχω δει ότι κάποιοι παίχτες το έχουν κάνει αλλά εγώ, μόλις πάω να τα προσθέσω σβήνουν, έχω φάει τον κόσμο αλλά τίποτα.
Πως μπορώ να προσθέσω σύμβολα τελικά;
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 14:10, 09-03-13:

Βρήκα χτες ένα τέλειο παιχνίδι στο Facebook και θέλω να το διαφημίσω. Λέγεται You Don't Know Jack. Εχω ξετρελαθεί και χοροπηδάω από τη χαρά μου, είναι ερωτήσεων και πολύ διασκεδαστικό.
Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε: στις 15:49, 09-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Βρήκα χτες ένα τέλειο παιχνίδι στο Facebook και θέλω να το διαφημίσω. Λέγεται You Don't Know Jack. Εχω ξετρελαθεί και χοροπηδάω από τη χαρά μου, είναι ερωτήσεων και πολύ διασκεδαστικό.

Δεν το βρίσκω
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε: στις 16:16, 09-03-13:

http://www.facebook.com/youdontknowj...3713168?ref=ts
Παράθεση

Monte Cristo (Mad Max)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O Monte Cristo είδε φως, μπήκε, και έγραψε: στις 14:11, 10-03-13:

Αρχική Δημοσίευση από KingFox
Καλημέρα σε όλους, εδώ και καιρό παίζω ένα παιχνίδι, το Shakes & Fidget που πρέπει να ειναι σε περιβάλλων Adobe flash player και στην περιγραφή του παίχτη μου θέλω να προσθέσω σύμβολα, έχω δει ότι κάποιοι παίχτες το έχουν κάνει αλλά εγώ, μόλις πάω να τα προσθέσω σβήνουν, έχω φάει τον κόσμο αλλά τίποτα.
Πως μπορώ να προσθέσω σύμβολα τελικά;
τι εννοείς σβήνουν;
όπως λες, είναι flash το παιχνίδι οπότε δεν έχει δυνατότητες που μπορεί να έχεις συνηθίσει από άλλα παιχνιδια, φόρουμ κλπ.
Παράθεση

Nickname (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 859 μηνύματα.

O Nickname έγραψε: στις 22:28, 02-04-13:

Καλησπέρα παιδιά! Είναι λίγος καιρός που προσπαθώ να μπω στο dod.gr αλλά δεν με βάζει. Έχω κάνει εκκαθάριση ΟΛΟΥ του ιστορικού, αλλά τίποτα. Έχω μπει από 100 browsers, τίποτα. Τι να κάνω? Θέλω να παίξω tichuuuuuuuuuuu ^_^. Thanks
Παράθεση

Πληροφορικάριος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Πληροφορικάριος έγραψε: στις 23:57, 02-04-13:

Όταν λές δεν μπορείς να συνδεθείς? απο facebook?
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Online games vs lan games - Από Charalabos
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-11-09 στις 18:56.
    • wap browser H phineemulator - Από ladycat
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-06-06 στις 00:44.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα