Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,636 μέλη και 2,466,185 μηνύματα σε 78,272 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 239 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο φύλο έχει περισσότερο χιούμορ;

Ποιο φύλο έχει περισσότερο χιούμορ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 100)
Άνδρες
59
59,00%
Γυναίκες
5
5,00%
Εξίσου
36
36,00%

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε: στις 02:10, 08-07-14:

Πωω πόσο ηλιθια σύγκριση; Πραγματικά δηλαδή, τι σχέση έχει το χιούμορ με το φύλο; Υπάρχουν άντρες και γυναίκες με χιούμορ, υπάρχουν και χωρίς; Θα τους μετρήσουμε έναν έναν να δούμε ποιός το έχει... μεγαλύτερο;
3
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Zilda

Περιβόητο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 931 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 15:12, 01-05-18:

Αν και εξαρτάται από το χαρακτήρα ωστόσο νομιζω ότι έχω γνωρίσει πιο πολλούς άντρες με χιούμορ παρά γυναίκες.
1
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,943 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 15:38, 01-05-18:

Αχ δεν το πιστεύω ότι συγκρίνουμε ακόμα και το χιούμορ ανάμεσα στα δυο φυλα όταν είναι καθαρά θέμα προσωπικότητας και ανθρώπου.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη methexys : 01-05-18 στις 16:11.
Παράθεση

Samael

Συντονιστής

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,248 μηνύματα.

O Samael www.youtube.com/watch?v=KtlgYxa6BMU έγραψε: στις 15:46, 01-05-18:

Ποιος κανει καλυτερο Χιουμορ εξαρταται απο τον ανθρωπο.
Ποιος κανει την περισσοτερη ωρα,σαφως ο ανδρας.
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,384 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 00:53, 03-05-18:

Μπορεί να υπάρχει μια τάση να θεωρούνται οι άντρες ως πιο χιουμορίστες σε πλαίσια καθημερινότητας, πάντως θα πω το εξής που αφορά εμένα: πεθαίνω για τις Ελληνίδες γυναίκες κωμικούς.

Ελένη Ράντου (Ελένη Βλαχάκη, Εργαζόμενη Γυναίκα, Μπία Μπέκου), Ντίνα Κώνστα (Ντένυ Μαρκορά), Παναγιωτοπούλου (Τρεις Χάριτες, Χριστίνα Μαρκάτου), Βίκυ Σταυροπούλου (Είσαι το ταίρι μου), Μαρία Καβογιάννη (Κορίνα, Ασπασία), Καίτη Κωνσταντίνου (Σωσώ), Μπαλανίκα (Σάσα / Dolce Vita), Σοφία Μουτίδου, Σοφία Βογιατζάκη (Η Τούλα στο Είσαι το ταίρι μου με το φοβερό γέλιο - κακάρισμα), Σμαράγδα Καρύδη (Ντάλια / Στο παρά πέντε), Θεοπούλα (Στο παρά πέντε) κτλ.

Λατρεύω δε μπορώωωωωω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Scandal : 03-05-18 στις 01:02. Αιτία: ok φτάνει, την έκανα την ανασκόπηση της ζωής μου ;p δεν θα αδικήσω καμία!
1
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 05:07, 03-05-18:

Παράθεση

Objectivism (Covfefe)

Περιβόητο Μέλος

Ο Covfefe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Οδηγός ταξί και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,485 μηνύματα.

O Objectivism έγραψε: στις 07:52, 03-05-18:

Οι γυναίκες έχουν περισσότερο χιούμορ. Get over yourself.
Παράθεση

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.

O Libertus έγραψε: στις 15:34, 03-05-18:

Κατά μέσο όρο πιστεύω ότι οι άντρες έχουν περισσότερο χιούμορ και ακόμα περισσότερο οι γκέι άντρες.
1
Παράθεση

Angelique.

Επιφανές Μέλος

H Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,588 μηνύματα.

H Angelique. ★. *. • ○ ° ★☾★ °:. *. • ○ ° ★☾ έγραψε: στις 16:18, 03-05-18:

Αρχική Δημοσίευση από Libertus
Κατά μέσο όρο πιστεύω ότι οι άντρες έχουν περισσότερο χιούμορ και ακόμα περισσότερο οι γκέι άντρες.
Agreed 100%!

Γενικά ναι οι γκέυ άντρες αλλά και ειδικά οι άντρες, έχουν πολύ περισσότερο χιούμορ από τις γυναίκες.
Με ότι αυτό συνεπάγεται!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Angelique. : 03-05-18 στις 16:24.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ExoticAura

Βρείτε παρόμοια