Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,635 μέλη και 2,466,028 μηνύματα σε 78,267 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 383 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

~Melania~ (Insomnia ♥)

Επιφανές Μέλος

H Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,721 μηνύματα.

H ~Melania~ ஜீBelieve me when I say...I loυe yoυ... έγραψε: στις 09:21, 30-12-13:

Αρχική Δημοσίευση από Nefeli Graf
Χάλια ήταν. Την ίδια περίοδο έκανα βιντεοκλήσεις και στο Skype και στο MSN. Στο msn πάνω από 1 λεπτό δεν αντεχόταν η κλήση και η εικόνα πάγωνε και ο ήχος είχε πρόβλημα, ενώ στο Skype όλα ήταν τέλεια.
Αυτό το πρόβλημα το είχα κι εγώ. Είναι ένας από τους λόγους που προτιμώ το Skype.

Πες τα ρε, πες τα!
Ε μα.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Felid έγραψε: στις 23:39, 11-06-14:

Αν κάποιος θέλει να κάνει έναν δεύτερο λογαριασμό στο σκάιπ, πρέπει να δηλώσει διαφορετικό e-mail όταν θα δημιουργήσει τον λογαριασμό ή όχι; Ξέρω - ξέρω, μπορεί να ακούγεται χαζό αλλά δεν έχω ιδέα από αυτά.
Παράθεση

Μπλε. (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H Μπλε. έγραψε: στις 23:49, 11-06-14:

διαφορετικο,
Παράθεση

Felid

Διακεκριμένο μέλος

H Felid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,887 μηνύματα.

H Felid έγραψε: στις 23:56, 11-06-14:

Oπως το φαντάστηκα... Σ' ευχαριστώ Μπλε. για την απάντηση!
Παράθεση

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 23:59, 04-05-15:

Έχω εγκατεστημένο το skype στο κινητό και τώρα το εγκατέστησα και στον υπολογιστή. Το πρόβλημα είναι ότι όταν μπαίνω από pc δεν μου εμφανίζει τις συνομιλίες και κάποιες επαφές που πρόσθεσα πρόσφατα.
Καμία βοήθεια;
Παράθεση

Panagiotis849 (Παναγιώτης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 358 μηνύματα.

O Panagiotis849 έγραψε: στις 23:50, 28-05-15:

Αρχική Δημοσίευση από Loreley
Έχω εγκατεστημένο το skype στο κινητό και τώρα το εγκατέστησα και στον υπολογιστή. Το πρόβλημα είναι ότι όταν μπαίνω από pc δεν μου εμφανίζει τις συνομιλίες και κάποιες επαφές που πρόσθεσα πρόσφατα.
Καμία βοήθεια;
Πήγαινε στην κατηγορία ''Πρόσφατα''.
Εφόσον εξακολουθεί κάνε αποσύνδεση και επανασύνσεση κατευθείαν. Ακόμα δοκίμασε να τους αναζητήσεις στην μπάρα αναζήτησης. Αν είναι ''κλειδωμένοι'' και δεν μοιράστηκαν τα στοιχεία τους, θα πρέπει να τους κάνεις add ξανά.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απορίες σχετικά με το Skype - Από panagiotis_stav
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εξωσχολικές Δραστηριότητες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-02-13 στις 20:12.
    • [Android] Skype - Από KingFox
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συσκευές κινητής τηλεφωνίας.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-06-12 στις 13:33.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα