Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 69,188 μέλη και 2,484,954 μηνύματα σε 79,286 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 220 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αpple iPad

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 16:44, 11-03-11:

Πόσο μειώνονται οι τιμές στα πρώτα μοντέλα iPad.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 6,369 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 13:14, 05-02-12:

Ipad 3 το Μάρτιο.
πς: γμτ, πριν ένα μήνα μου έκαναν δώρο το 2.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,175 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 13:17, 05-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Ipad 3 το Μάρτιο.
πς: γμτ, πριν ένα μήνα μου έκαναν δώρο το 2.
με γεια δε πειράζει αν θελεις το πουλάς το 2 λίγο πριν βγει το 3 και αγοράζεις το 3. Τι εφαρμογές έχεις;
1
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 13:22, 05-02-12:

Tίποτε σταθερό. Βάζω και βγάζω όλη την ώρα, συνδέθηκα και με το σύννεφο και ότι κατεβάζω από το άη ποδ το βρίσκω και στο άη παδ.
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 11,175 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 13:28, 05-02-12:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Tίποτε σταθερό. Βάζω και βγάζω όλη την ώρα, συνδέθηκα και με το σύννεφο και ότι κατεβάζω από το άη ποδ το βρίσκω και στο άη παδ.
το εκνευριστικό είναι το ibook που η μεταφορά pdf εκεί είναι εκνευριστικό πράγμα. Το καλό είναι ότι οποιοδήποτε pdf διαβάζει το safari μπορει να μεταφερθεί εύκολα στο ibook.

Από εφαρμογές κυκλοφορούν πάρα πολλές αν και εγώ προτιμώ τις freeware.
Παράθεση

loco13 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O loco13 έγραψε: στις 00:21, 04-05-12:

ρε θέλω τόσο πολύ ένα ipad να παίζω όλη μέρα fruit ninja και temple run....εσάς ποιο είναι το αγαπημένο σας παιχνίδι ??
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε: στις 00:24, 04-05-12:

Αρχική Δημοσίευση από loco13
ρε θέλω τόσο πολύ ένα ipad να παίζω όλη μέρα fruit ninja και temple run....εσάς ποιο είναι το αγαπημένο σας παιχνίδι ??
stylish sprint ωραίο παιχνιδάκι και φυσικά το pop corny :d
μα θα πάρεις ipad για να παίζεις μην πάρεις
Παράθεση

loco13 (Δημήτρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 127 μηνύματα.

O loco13 έγραψε: στις 21:43, 04-05-12:

καλά δεν θα το πάρω μόνο για αυτό αλλά είναι τέλεια παιχνίδια
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 12,084 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 15:32, 21-09-12:

Ο Οργανισμός Σιδηροδρόμων Ελβετίας κατηγορεί την Apple ότι αντέγραψε για το iPad το περίφημο σχέδιο των ρολογιών που κοσμεί τους Ελβετικούς Σιδηροδρόμους.

Apple takes a bite of Swiss rail design

2
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,362 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 14:04, 06-06-17:

To iOS 11 που θα γίνει Release το φθινόπωρο θα αναγενήσει το iPad με multitasking στοιχεία, εφαρμογή διαχείρηση αρχείων, αλληλεπίδραση μεταξύ των εφαρμογών (drag + drop). Μπάρα εφαρμογών στα πρότυπα του MACOSX.

Θεαματικό ήταν ARApi που υπόσχεται πολλά για το μέλλον. Έγινε επίδειξη του Pokemon GO με βάση αυτό και ήταν θεαματικό. Όποιος ασχοελείται με διακόσμιση εσωτερικών χώρων πρέπει να σκεφτεί σοβαρά την επένδυση σε iPad.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη akikos : 06-06-17 στις 14:13.
Παράθεση

akikos (Ανδρέας)

Επιφανές Μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,362 μηνύματα.

O akikos aAzazazazazazAz έγραψε: στις 11:27, 31-10-18:

Ανακοινώθηκαν τα νέα iPad Pro.
https://www.apple.com/apple-events/october-2018/

Η συσκευή έδειξε τις δυνατότητες της και στο gaming (Nba 2k 2019) αλλά και στο design (photoshop) η επεξεργασία ενός psd με πάρα πολλά layers ήταν εκπληκτική δίχως ίχνος lag. To Project Aero που δίνει δυνατότητες AR sto photoshop όλα τα λεφτά.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια