Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,963 μέλη και 2,478,075 μηνύματα σε 78,924 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 331 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το πιο σέξυ ρούχο;

Ποιό είναι το πιό σέξυ ρούχο

Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 202)
Φούστα (όλοι οι τύποι)
69
34,16%
Μπλουζάκια (μια απο τα ίδια)
23
11,39%
Παντελόνια (κολλητά και μη)
23
11,39%
Μπότες (Και ας μην είναι ρούχο)
44
21,78%
Καπέλα (άντε να δω αν θα το βάλει κανένας αυτό)
5
2,48%
Είμαι ο κουμπάκιας, σας έλειψα? (Δ/Γ Δ/Α)
20
9,90%
Φόρεμα
71
35,15%

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 12:50, 07-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από Hunter
ΥΓ ποτε θα κανονισουμε καμια ξυδοφαγοσιμη κατασταση;
Χμμμμ ΟΛΕ. αν και το ξύδι δεν με απασχολεί! Ίσως και κανά μπανάκι!!Άσχετο!

Λοιπόν έχουμε και λέμε. Οποιοδήποτε ρούχο αναδυκνύει το σώμα της γυναίκας είναι ωραίο. Πάντα σε καλούς συνδυασμούς και όχι σαν τα τσίρκα που κυκλοφορούν γενικά έξω. Και στην Αθήνα πάλι καλά! Στην Πάτρα πωπω δεν θέλω να βλέπω. Έχει γεμίσει ο τόπος με άτομα που επειδή σπουδάζουν τέχνη αυτόμάτως έχουν άποψη για το ωραίο όπως και να είναι αυτό! Οκ περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά εμένα δεν μαρέσουν.

Προσωπικά πιστεύω ότι το τζιν είναι το ρούχα που αναδυκνύει περισσότερο από όλα το σώμα μια γυναίκας από την μέση και κάτω. Από αστράγαλο και κάτω το κλειστό παπούτσι είναι must.
Το ξέρω ότι είναι κοινωνική προσταγή αλλά δεν μαρέσουν καθόλου τα ανοικτά! (με μισήσατε όλες??? Από την σόλα και κάτω τακούνι μόνο και σε νορμάλ μέγεθος και όχι πάτους διόροφους και τριόροφους! (ανοικτό ή κλειστό )

από την μέση και πάνω μέχρι λαιμό κάτω τα strapless αν τα λέω καλά! Δενξέρω γιατί αλλά μου κάνει τρομερή διαφορά να περνάει κάτι από τιραντάκι σουτιέν μέχρι δέσιμο στο λαιμό ή και έξωμο.
Το εφαρμοστό στο ρούχο είναι όλα τα λεφτά (δεν λέω να πεθαίνει η κοπέλα δλδ κάτω οι κορσέδες) και αν φαίνεται και η κοιλιά παθαίνουμε και 5 εγκεφαλικά!

Στο κεφάλι απλά λίγο ή καθόλου βάψιμο σε νορμάλ χρωματα και όχι ότι να είναι!! πιο πάνω πάει offtopic !!!

Πάντως και η φούστα είναι πολύ ωραία αρκεί να είναι πάνω από το γόνατο αλλά όχι πολύ κοντή.

Και ναι συμφωνώ. Έξω τα ξέκολα! και το bitch style

Τέλος να πω ότι όλα αυτά είναι ωραία και θα τα ήθελα στην κοπέλα μου και ας μην της αρέσαν. Υποτίθεται ότι οι κοπέλες ντίνονται και κάπως για την ικανοποιήση και του αγοριού τους! Για τις υπόλοιπες δεν με ενδοιαφέρει αλλά επιφυλλάσω το δικαίωμα να σχολιάσω για τις επιλογές καθαρά από θέμα γούστου!

Επίσης αναγνωρίζω στον εαυτό μου ότι είμαι απαιτητικός όταν το ντύσιμο μου μέχρι πρότεινος ήταν εξαιρετικά χύμα.
Τώρα που το θυμήθηκα το πιο σημαντικό σε ένα ρούχο είναι η λειτουργηκότητα και γιαυτό το χύμα ντύσιμο μαρέσει περισσότερο από ένα που ταλαιπωρεί την κοπέλα!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 04:58, 13-07-06:

Εγώ θα ψηφίσω τακούνια... εiδικά αν φοράει μόνο αυτά.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rempeskes : 13-07-06 στις 05:02.
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 16:51, 10-08-06:

ψήφισα μπότες ως αντρική γνώμη, το αγόρι μου μου το λέει οτι θεωρεί πολύ σέξι τις μπότες
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 16:59, 10-08-06:

ποια ρούχα ρε παιδιά; αφού είναι θέμα λεπτών μέχρι ναβρεθούν πεταμένα στο πάτωμα και εμείς στο κρεβάτι, στο πάτωμα, στην μπανιέρα, στο μπαλκόνι, έτσι όπως μας έκανε η μάνα μας!!!!!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 17:05, 10-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από travel_lover
ποια ρούχα ρε παιδιά; αφού είναι θέμα λεπτών μέχρι ναβρεθούν πεταμένα στο πάτωμα και εμείς στο κρεβάτι, στο πάτωμα, στην μπανιέρα, στο μπαλκόνι, έτσι όπως μας έκανε η μάνα μας!!!!!

γι'αυτό σας αρέσουν μάλλον οι μπότες και τα ψηλοτάκουνα γιατί δνε χρειάζεται να τα βγάλουμε
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 835 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 17:08, 10-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
γι'αυτό σας αρέσουν μάλλον οι μπότες και τα ψηλοτάκουνα γιατί δνε χρειάζεται να τα βγάλουμε
μαυτό το σκεπτικό τους αρέσουν κάθε είδους παπούτσια!!!! τσόκαρο ολεεεεε
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 17:17, 10-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από travel_lover
μαυτό το σκεπτικό τους αρέσουν κάθε είδους παπούτσια!!!! τσόκαρο ολεεεεε

καλό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 48 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,212 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 19:14, 15-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
ψήφισα μπότες ως αντρική γνώμη, το αγόρι μου μου το λέει οτι θεωρεί πολύ σέξι τις μπότες
κατι ξερει ο δικος σου
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,019 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 21:18, 15-08-06:

Ψήφισα το φόρεμα γιατί νομίζω ότι αναδεικνύει με τον καλύτερο τρόπο τη θηλυκότητα και το σώμα μιας γυναίκας..
Σχετικά με τις μπότες που αναφέρετε οι περισσότεροι θα συμφωνήσω με μια μικρή όμως ένσταση…μου αρέσουν εξίσου αν όχι περισσότερο οι γόβες…διαγράφουν όλο το πόδι, τονίζουν τη γάμπα και όσες από μας δεν είμαστε δίμετρες φαινόμαστε και πιο ψηλές..
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 563 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 14:00, 16-08-06:

μου αρεσει το στυλακι σορτσακι πεδιλο..
Παράθεση

Erebos

Νεοφερμένος

Ο Erebos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O Erebos έγραψε: στις 17:26, 19-08-06:

Εγώ αν πω ότι μου αρέσει η κλασσική ελαστική γκρίζα παντελόνα γυμναστηρίου θα με πείτε ανώμαλο?
Παράθεση

chemeng

Νεοφερμένος

Ο chemeng αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

O chemeng έγραψε: στις 17:30, 19-08-06:

Αέρινο πολύχρωμο φορεματάκι, ασύμμετρο από λίγο πιο κάτω από το γόνατο μέχρι τη μέση του μπουτιού... (μελετημένος έτσι?)
Και πεδιλάκι μετρίου ύψους και ανάλογου χρώματος...
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 364 μηνύματα.

H torry έγραψε: στις 20:39, 19-08-06:

Αν η γυναίκα έχει σεξ-απίλ ότι και να φορέσει από σι-θρου φόρεμα, γόβα στιλέτο ζαρτιέρες και ότι ονειρεύεται ένας άντρας να δεί πάνω σε ένα γυναικείο κορμί, έως και μία ξεχυλωμένη φόρμα γυμναστηρίου με ένα λευκό φανελάκι με σχισμένα μανίκια(δεν το θεωρώ και ότι πιο σέξι ετώς αν την έχεις καταβρέξει με κρύο νερο..) Ακόμα και τότε μπορεί να θεωρηθεί η πιο σέξι γυναίκα που έχεις δει!Την σεξουαλικότητα την εμπνέει μια γυναίκα με το φέρσιμό της και όχι με τα ρούχα της! Βέβαι α ένας καλός συνδιασμός είναι πάντα μοιραίος!
Αντρες περιμένω αντηρήσεις να τις συζητήσουμε!
Παράθεση

Erebos

Νεοφερμένος

Ο Erebos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 19 μηνύματα.

O Erebos έγραψε: στις 01:27, 20-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από torry
Αν η γυναίκα έχει σεξ-απίλ ότι και να φορέσει από σι-θρου φόρεμα, γόβα στιλέτο ζαρτιέρες και ότι ονειρεύεται ένας άντρας να δεί πάνω σε ένα γυναικείο κορμί, έως και μία ξεχυλωμένη φόρμα γυμναστηρίου με ένα λευκό φανελάκι με σχισμένα μανίκια(δεν το θεωρώ και ότι πιο σέξι ετώς αν την έχεις καταβρέξει με κρύο νερο..) Ακόμα και τότε μπορεί να θεωρηθεί η πιο σέξι γυναίκα που έχεις δει!Την σεξουαλικότητα την εμπνέει μια γυναίκα με το φέρσιμό της και όχι με τα ρούχα της! Βέβαι α ένας καλός συνδιασμός είναι πάντα μοιραίος!
Αντρες περιμένω αντηρήσεις να τις συζητήσουμε!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 02:21, 20-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από Erebos
Εγώ αν πω ότι μου αρέσει η κλασσική ελαστική γκρίζα παντελόνα γυμναστηρίου θα με πείτε ανώμαλο?
Ναι
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 03:47, 20-08-06:

Μα γιατί η φόρμα είναι ωραία!
Και torry και εγώ συμφωνώ αλλά όταν η κοπέλα είναι ντυμένη σαν τσίρκο η σεξουαλικότητα της μου μειώνεται δραματικά
Παράθεση

Erebos

Νεοφερμένος

O Erebos έγραψε: στις 04:25, 20-08-06:

Σε ευχαριστώ Vkey!!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 14:51, 20-08-06:

Εγώ βρε παιδιά γιατί σιχαίνομαι την φόρμα πάνω μου; Να φανταστείτε ότι είχα 16 γυμναστική τρίτη λυκείου γιατί αρνιόμουν να περάσω μια ολόκληρη μέρα με φόρμα στο σχολείο
Παράθεση

susceptible

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 139 μηνύματα.

O susceptible έγραψε: στις 15:52, 20-08-06:

φουστανακι γιατι ειναι πιο αφροδησιακο..
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 364 μηνύματα.

H torry έγραψε: στις 20:30, 20-08-06:

Δικιά μου κι εσυ? Εγώ συνήθως έβρησκα διάφορες δικαιολογίες για να μην φορέσω και στην αναγκη την έβαζα την ώρα της γυμναστικής και μάλιστα πάνω απο το τζήν για να την βγάλω με το που χτυπήσει το κουδούνι μήν με προλάβει κανείς να με δεί με αυτή!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια