Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,343 μέλη και 2,430,775 μηνύματα σε 75,883 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 331 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ρινοπλαστική

elsa

Νεοφερμένος

H elsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H elsa έγραψε: στις 17:43, 17-07-18:

Γεια σας, έχει χειρουργηθεί κανείς στον [....]; Τί γνώμη έχετε;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 17-07-18 στις 17:51. Αιτία: Γνώμες για γιατρούς μόνο μέσω πμ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

efaki86

Νεοφερμένος

H efaki86 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H efaki86 έγραψε: στις 05:45, 26-07-18:

Γεια σας,
Χειρουργήθηκα πρόσφατα σε γνωστό ωρλ[......]. Ήταν η τρίτη ρινοπλαστική μετά από δύο αποτυχημένες επεμβάσεις σε άλλο γιατρό. Η μύτη μου παρουσίαζε σοβαρή ασυμμετρία και η διόρθωση ήταν εξαιρετικά δύσκολη. Μέσα από το forum έμαθα ότι ο [.......] έχει μεγάλη εμπειρία στις επανορθωτικές επεμβάσεις ρινοπλαστικής. Η επέμβαση ήταν πολύωρη (5 ώρες!) και ο γιατρός χρησιμοποίησε πλευρικό χόνδρο καθώς ο προηγούμενος γιατρός είχε αφαιρέσει/καταστρέψει όλο το χόνδρο της μύτης. Το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό...καλύτερο και από αυτό που φανταζόμουν. Επιπλέον,να αναφέρω ότι τόσο ο γιατρός όσο και η βοηθός του [......] εκτός από εξαιρετικοί επιστήμονες είναι και υπέροχοι άνθρωποι που ενδιαφέρονται πραγματικά για τους ανθρώπους που χειρουργούν.

Θέλω να ευχαριστήσω τα μέλη αυτού του forum που με τις εμπειρίες τους με βοήθησαν να πάρω την απόφαση να χειρουργηθώ για τρίτη φορά και να επιλέξω το σωστό γιατρό.

Καλή επιτυχία σε όλους και μην απογοητεύεστε...όλα διορθώνονται!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 26-07-18 στις 08:49. Αιτία: Απαγορεύεται η αναφορά ονομάτων ιατρών ή ιατρείων στο δημόσιο, μόνο σε πμ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

niot

Νεοφερμένος

Ο niot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O niot έγραψε: στις 12:14, 30-07-18:

Καλησπέρα,

Μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάποιον καλό γιατρό για επανορθωτική? Παρακαλώ να μου στείλει σε προσωπικό μήνυμα το όνομα.

ευχαριστώ,
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες