Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,652 μέλη και 2,434,694 μηνύματα σε 76,386 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 397 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Χιούμορ, πόσο απαραίτητο είναι για εσάς;

DevvisSp

Νεοφερμένος

Ο DevvisSp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 16 μηνύματα.

O DevvisSp Παρακαλω, μη σηκωνεστε! έγραψε: στις 01:58, 21-09-12:

Για να μαστε ολοι μαζεμενοι εδω......
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mafalda8520

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H mafalda8520 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.

H mafalda8520 έγραψε: στις 10:00, 21-09-12:

το χιούμορ για μενα ειναι ζωτικής σημασίας!!!! προτιμω να μου απαγορευσουν το νερο παρα το να κανω πλακα και να να γελάω ασταματητα..... Τους ανθρωπους που δεν εχουν χιουμορ οκ δεν ειναι οτι τους μισω απλά για μενα ειναι σαν UFO Μ'αρεσει βεβαια το εξυπνο και το ψαγμενο χιουμορ ειμαι ικανη να ερωτευτω καποιον οσο ασχημος και μαλακας αν ειναι μονο και μονο επειδη εχει το σωστο για εμενα χιουμορ!!!! ακομα δεν μπορω τους ανθρωπους που αν και εχουν την αισθηση του χιουμορ για λογους κομφορμισμου στο κατεστημενο δυσανασχετουν στο καλο χιουμορ και στον χαβαλεε
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε: στις 16:59, 21-05-13:

είμαι άνθρωπος που όλες τις καταστάσεις τις αντιμετωπίζω με αυτοσαρκασμο και χιούμορ.Αλλά σε κάποια θέματα δεν χωράει δεν χωράει χιούμορ(να κοροιδεύεις κάποιον,να τον χτυπας στο αδύνατό του σημείο).αυτό διαχωρίζει και το χιούμορ από τη χοντράδα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

OoOkoβοldOoO

Περιβόητο Μέλος

H OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,344 μηνύματα.

H OoOkoβοldOoO έγραψε: στις 19:35, 21-05-13:

Πολύ απαραίτητο! Είπαμε μην γίνουμε και "χαζοχαρούμενοι" αλλά γενικά θαυμάζω τους ανθρώπους που έχουν χιούμορ και ξέρουν να το χειρίζονται όποτε πρέπει και όπως πρέπει με την κατάλληλη σοβαρότητα επίσης! Αυτό προσπαθώ να πετύχω και γω αν και είναι πολύ δύσκολο! Οι μίζεροι άνθρωποι είναι απρόσιτοι και οι απογοητευμένοι από τη ζωή τους ακόμα περισσότερο..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alma_Libre

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Alma_Libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H Alma_Libre Είμαι ελεύθερη ψυχη ..... έγραψε: στις 19:51, 24-05-13:

Θεωρώ πως χωρίς χιούμορ μέρα που περνά είναι και χαμένη.
Πηγή έμπνευσης για μένα, αυτοσαρκασμού.
Χαίρομαι με το να διασκεδάζω τους γύρω μου, με ευχαριστεί να μη τους μεταδίδω προβλήματα.
Ευτυχώς που υπάρχουμε κι εμείς και την βγαίνουμε στους μίζερους - κομπλεξικους.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

valeria..

Νεοφερμένος

H valeria.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H valeria.. έγραψε: στις 19:18, 16-06-13:

Το χιούμορ είναι απαραίτητο για τη ζωή του ανθρώπου.
Χωρίς χιούμορ δε θα αντέχαμε σε αυτή τη ζωή.
Εγώ προσωπικά προσπαθώ να χειριστώ τις περισσότερες καταστάσεις
με το μπόλικο χιούμορ που νομίζω ότι διαθέτω.Ακόμα και όταν θέλω να
πω σε κάποιον μια πικρή ίσως για αυτόν αλήθεια το λέω με χιουμοριστική
διάθεση ώστε μην πλακωθούμε κιόλας.
Η ζωή θέλει κέφι!!
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 06:00, 17-06-13:

Γιατί μερικοί ταυτίζετε το χιούμορ με το κέφι?

Το black humor απαγορεύεται??
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LiViNGtheLiFE

Διακεκριμένο μέλος

H LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H LiViNGtheLiFE έγραψε: στις 07:58, 17-06-13:

εμένα πάντως δεν με απασχολεί και ιδιαίτερα...
Παράθεση

leouv

Δραστήριο Μέλος

H leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 268 μηνύματα.

H leouv Όσα έχουμε είναι τα πιο όμορφα όνειρα. έγραψε: στις 22:13, 25-05-14:

Το να αντιμετωπίζω κάποιες καταστάσεις με χιούμορ με έχει βοηθήσει πολύ εν γένει. Ακόμα κι αν κάποιος προσπαθεί να με προσβάλει ή να με μειώσει, απαντώντας του με χιούμορ και επιχειρήματα τον κερδίζω. Λατρεύω τους ανθρώπους με χιούμορ, θέλω γύρω μου να έχω άτομα που με κάνουν να γελάω. Ένας άνθρωπος μπορεί να μην διαθέτει χιούμορ, αλλά είναι σημαντικός παράγοντας για μένα να έχει τουλάχιστον την αίσθησή του, να το δέχεται.
Παράθεση

Devian

Δραστήριο Μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

O Devian How deep is your love? έγραψε: στις 00:09, 26-05-14:

Πέρα από αναγκαίο για κάθε άνθρωπο, το θεωρώ πολύ ελκυστικό προσόν για μια γυναίκα.
Παράθεση

intrig(hue)ing

Νεοφερμένος

H intrig(hue)ing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η . Έχει γράψει 46 μηνύματα.

H intrig(hue)ing έγραψε: στις 10:46, 26-05-14:

~
“The human race has only one really effective weapon and that is laughter.”
― Mark Twain
~
“Laughter is poison to fear.”
― George R.R. Martin, Game of Thrones
~
“Always laugh when you can, it is cheap medicine.”
― George Gordon Byron

Παράθεση

nPb

Επιφανές Μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,211 μηνύματα.

O nPb έγραψε: στις 11:40, 26-05-14:

Θεωρώ ότι άνθρωπος και πόσο μάλλον μια κοπέλα που δεν έχει ή δεν αντιλαμβάνεται το (έξυπνο) χιούμορ, έχει ψυχικά συμπλέγματα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nPb : 26-05-14 στις 12:07.
Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 278 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε: στις 11:44, 26-05-14:

σημαντικοτατο συστατικο σε καθε τομεα της ζωης του ανθρωπου..
στη δουλεια στην οικογενεια στον ερωτα.. παντου..
μπορεις να αντιμετωπιζεις τα παντα με χαμογελο χιουμορ και αισιοδοξια;;
εχεις κερδισει το παιχνιδι της ζωης κατ εμε!!
ασε που κανει κοιλιακους και ειναι βασικο κομματι της μακροζωιας!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,740 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 22:28, 17-06-14:

Χιούμορ ανασα ζωής.... μας έχουν που μας εχουν κανει μουρτζούφληδες....
αλλά λιγο χιουμορ την ημερα το γιατρό τον κάνει πέρα!
Παράθεση

fashionista

Νεοφερμένος

H fashionista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H fashionista έγραψε: στις 03:00, 18-02-15:

Το καλυτερο "προσον" ενος ανδρα ειναι το χιουμορ,να σε κανει να γελας,Χιλιες φορες καλυτερο απο το να ειναι ωραιος η πλουσιος.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος