Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,220 μέλη και 2,423,190 μηνύματα σε 75,644 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 515 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κολώνιες και αρώματα

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 2,133 μηνύματα.

O PolGR1509 Do it right or don't do it at all! έγραψε: στις 10:36, 01-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από D3admus
Εχω και γω πανω απο 10.Raulph lauren , paco rabanne,bulgari,calvin klein κλπ.Θελω να δω πως ειναι η μιλιονερ της πακο,λενε οτι ειναι καλη.
Δεν ξέρω αν γίνεται γενικά ένα άρωμα να είναι ξεπερασμένο, αλλά η million είναι χιλιοφορεμένη και ξεπερασμένη. Μέχρι και η κουτσή Μαρία φοράει million που λέει ο λόγος δηλαδή. Μεγάλη επιτυχία και σαν άρωμα είναι καλό, προσωπικά όμως έχω βαρεθεί να το μυρίζω!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PolGR1509 : 01-07-18 στις 10:39.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Επιφανές Μέλος

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,514 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 13:13, 01-07-18:

την εχω one million prive eau de parfum.

οπως ειπα armani code profumo eau de parfum το καλυτερο αρωμα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lilith's_child

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 65 μηνύματα.

H lilith's_child love is giving up control έγραψε: στις 21:16, 07-07-18:

αν δυσκολεύεστε να βρείτε αντρικές κολώνιες τσεκάρετε αυτήν
καταπληκτική την είχα μυρίσει σε δείγμα από τα Sephora
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες