Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,724 μέλη και 2,437,574 μηνύματα σε 76,532 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 164 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Photoshop

Psychologist_1

Νεοφερμένος

Ο Psychologist_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Psychologist_1 έγραψε: στις 18:28, 04-08-18:

Καλησπέρα σας .επιθυμω να βάλω τον εαυτό μου σε μια φωτογραφία που τράβηξα σε μια συναυλία. Γνωρίζετε αν γίνεται να κάνω Photoshop σε κάποιο κατάστημα φωτογραφίας και Πόσο θα κοστίσει ?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cookie_Monster

Νεοφερμένος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 42 μηνύματα.

O Cookie_Monster έγραψε: στις 20:10, 04-08-18:

Nτροπή βρε!

Κοίτα λογικά δεν θα πάρουν πολλά *λογικά, μα αν ακούσεις τίποτε εξωφρενικό στείλε μου ένα πμ μπας και γίνεται άμεσα.
Δεν είμαι επαγγελματίας φωτοσοπάς αλλά το έχω δουλέψει αρκετές ώρες.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,646 μηνύματα.

O fockos έγραψε: στις 21:13, 04-08-18:

εδώ φωτογραφίες πας να βγάλεις για διαβατήριο και την χρεώνουν 7 ευρώ το photoshop θα το χρεώνουν...
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,998 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 21:47, 04-08-18:

Πήγαινε σε κάποιο βιβλιοπωλείο/φωτοτυπαδικο που κάνουν επεξεργασίες σε εικόνες και θα σου πουν. Αλλιως είμαστε και εμεις εδώ (Μήπως να γίνω επαγγελματίες φωτοσοπ-ου; )
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Psychologist_1

Νεοφερμένος

Ο Psychologist_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Psychologist_1 έγραψε: στις 23:24, 04-08-18:

Cookie master θα το έχω υπόψη μου .ντροπή Γιατί? Λες να έχει Καλή ανάλυση η φωτογραφία,?η συναυλία χθες ήταν στο Χατζηγιάννη καμένα βούρλα βράδυ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Fotini_mp

Βρείτε παρόμοια